×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.3℃, Z vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Jāņa Puriņa personālizstāde “Manai pilsētai Siguldai” mākslu skolā “Baltais flīģelis”

1. novembris - 26. novembris

Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Izstāžu telpā līdz 26. novembrim aplūkojama mākslinieka Jāņa Puriņa personālizstāde “Manai pilsētai Siguldai”. 

Jānis Puriņš ir dzimis Siguldā 1952. gadā, mācījies Siguldas 2. vidusskolā. Mākslinieka radošā darbība sākusies 1976. gadā, kad sācis strādāt Siguldas pilsētas Kultūras namā par mākslinieku, noformētāju un dekoratoru.

No 1980. līdz 1987. gadam mācījies Maskavas Mākslas universitātē glezniecību – stājgrafiku pie profesora Grohotova. Paralēli tam apguvis iemaņas arī Rīgā, studijā “Kolorīts”, pie mākslinieka Harija Blunava.

Jānis Puriņš strādā akvareļglezniecībā, kā arī eļļas, guašas un tempera tehnikā, gleznojot dabas ainavas, kluso dabu un portretus. Ir vairāk nekā 2000 mākslas darbu autors.

1985. gadā Siguldas pagasta Kultūras namā tika atklāta Jāņa pirmā personālizstāde. Mākslinieks ar saviem darbiem ir piedalījies vairākās izstādēs Latvijā, gan ārpus Latvijas.

Izstāde skatāma darbdienās plkst. 10.00–19.00 un sestdienās plkst. 10.00–14.00.

 

Pasākumi