×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -3.3℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Sajūtu un iedvesmas grāmatu veidošanas darbnīca Siguldas novada bibliotēkā

24. novembris 18.00

24. novembrī plkst. 18.00 Siguldas novada bibliotēka aicina uz radošo sajūtu un iedvesmas grāmatu veidošanas darbnīcu. Darbnīcas norisināsies izstādes sajūtu grāmatu izstādes “Atvērums” ietvaros. Darbnīcu vadīs viena no izstādes dalībniecēm – tekstilmāksliniece Ērika Zutere. Lūgums iepriekš pieteikt savu dalību darbnīcā, rakstot uz e-pasta adresi biblioteka@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67700865. Notiks arī radošā papīra darbnīca bērniem, kurā piedalīsies Siguldas pilsētas vidusskolas 4. m klase.

Izstāde “Atvērums” bibliotēkā skatāma līdz 30. novembrim. Tās darbi tapuši projekta “Daba rada” laikā. Izstāde atklāj mākslinieku radošo jaunradi – eksperimentējot un radoši ielūkojoties daudzveidīgajā dabas iespēju un otrreizējās pārstrādes papīrmākslas pasaulē – no dažāda biezuma un dažādu pieejamo augu šķiedru papīrloksnēm tika radītas sajūtu grāmatu lapas, starplapas, kolāžas un  vāki. Rezultātā katrs izveidoja savu oriģinālgrāmatu, kas apkopo visas vasaras laikā apgūtās prasmes, ilustrē katra dalībnieka sajūtas un dokumentē laiku, kurā dzīvojam, ko redzam, jūtam un par ko vēlamies runāt.

Izstādes sajūtu grāmatu autori: Ērika Māldere, Ērika Zutere, Ilze Dilāne, Evija Freidenfelde, Līga Strapcāne, Iveta Pērkone, Jolanta Borīte, Jolanta Sausiņa, Dace Runča un Antra Jaunzeme.

Ērika Zutere beigusi JRRMV un Latvijas Mākslas akadēmijas tekstilmākslas nodaļu. Latvijas Tekstilmākslas asociācijas, Starptautiskās papīrizgatavotāju un papīrmākslinieku asociācijas IAPMA (The International Association of Hand Papermakers and Paper Artists) biedre, Mālpils Mūzikas un mākslas skolas mākslas pedagoģe. Dalība šķiedru mākslas izstādēs no 1995. gada  Latvijā, Eiropā un pat Ķīnā un Korejā. Darbos sākotnēji dominē tekstilmateriāli,  vēlākajos darbos vairāk dabīgo šķiedru rokassmēluma papīrs un augļu un dārzeņu papirusi, no tekstila saglabājot šūšanu un izšūšanu. Māksliniece dod priekšroku mazajām formām un miniatūrām.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

 

Pasākumi