×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Franču elektroniskās mūzikas grupas “M83” koncerts Siguldas pilsdrupu estrādē

7. jūnijs 20.00

Turpinot iepazīstināt un sildīt sirdi ar gaidāmās vasaras Siguldas pilsdrupu estrādes koncertmāksliniekiem, paziņojam par iespēju apmeklēt franču elektroniskās mūzikas grupas “M83” koncertu. Nākamvasar grupa uzsāks Eiropas tūri, tajā iekļaujot arī Baltijas valstis, un 7. jūnijā “M83” iesauks klausītājus sen gaidītā mūzikas ceļojumā Siguldas pilsdrupu estrādē.

Grupa “M83”, kas radusies 2001. gadā un nosaukta 1752. gadā atklātās “Messier 83” jeb “M83” – galaktikas vārdā, Latvijā ir uzstājusies 2016. gada festivālā “Positivus”. Nākamvasar grupu atkal ar sajūsmu varēs sagaidīt Latvijas klausītāji.

“M83” starptautisku slavu guva ar dziesmu “Midnight City”, kas iznāca 2011. gadā. Gaidāmajā koncertā varēs dzirdēt gan šo, gan citas iemīļotas un labi zināmas dziesmas.

Biļetes cena – no 45,50 līdz 50,50 eiro. Tās var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs, tostarp tiešsaistē šeit

Jau ziņots, ka 6. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē viesosies franču indie grupa “Phoenix”. Tāpat gaidāmi arī citi pārsteigumi un jau tradicionāli notikumi, tostarp Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki. Lai jau laicīgi ieplānotu vasaras lielos notikumus, aicinām sekot līdzi informācijai.

Pasākumi