×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde “Ievārījums” mākslu skolas “Baltais flīģelis” Izstāžu telpā

10. janvāris - 11. februāris

Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Izstāžu telpā atvērta Mākslas nodaļas audzēkņu 1. pusgada labāko darbu izstāde “Ievārījums”. Ekspozīcija būs apskatāma līdz 11. februārim.

Mākslu skola izsaka pateicību mazajiem māksliniekiem un pedagogiem: Dacei Andersonei, Laurai Rostokai, Anitai Kalniņai, Kristīnei Kliginai, Baibai Kupčai, Paulai Rencei, Ivetai Šveisbergai, Raitam Tikumam, Ievai Vanagai, Dacei Zilverei un Vitai Vīksnei. 

Interesenti izstādi aicināti apmeklēt darbdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Pasākumi