×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +8.6℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ievas Benefeldes un fonda “Nāc līdzās!” fotoizstāde “Mirklis citur” Mālpils Kultūras centrā

14. janvāris - 31. janvāris

Fonds “Nāc līdzās!” jau daudzus gadus sadarbojas ar fotomākslas profesionāļiem, lai veidotu jauniešu ar īpašām vajadzībām fotogrāfiju izstādes, kurās viņi ir darbu autori. Taču šoreiz ir tapusi unikāla fotoizstāde “Mirklis citur”, ko radījusi Kurzemes fotogrāfe Ieva Benefelde. Šajā izstādē jaunieši ar īpašām vajadzībām ir fotomodeļi.

Projektā tika iesaistīti 10 jaunieši ar īpašām vajadzībām, kas darbojas fondā “Nāc līdzās!”. Jaunieši ir no dažādām Latvijas vietām – Mālpils, Rīgas, Babītes, Dobeles, Ādažiem, Aizputes un Kuldīgas. Katram no viņiem ir kāds funkcionāls traucējums, kas liedz dzīvi baudīt pilnā spektrā. Taču viņi ir atraduši nodarbes, kurās viņi var sevi lieliski apliecināt un justies pilnvērtīgi un laimīgi.

“Fotogrāfija ir viens no veidiem, kā mēs varam nodot informāciju citiem par sevi, saviem sapņiem, kā vēlamies redzēt sevi kaut uz īsu mirkli iedomātā tēlā. Caur fotogrāfiju, un īpaši tām pievienotajiem stāstiem, mēs varam nodot izstādes skatītājam informāciju, kas viņam palīdzēs labāk iepazīt un saprast cilvēkus ar īpašām vajadzībām,” skaidro fonda “Nāc līdzās!” vadītāja un izstādes idejas realizētāja Sarma Freiberga.

Fotogrāfiju tapšanas vietas ir Kuldīgā vai tās apkārtnē. Vairākas fotogrāfijas tapušas Padures muižā, vēl citas Snēpeles muižā.

“Vai Tev kādreiz ir bijusi vēlme pamirkšķināt acis un ceļot laikā un telpā kaut uz mirkli? Katram no mums dažreiz gribas būt citur. Uzzināt, kāda ir sajūta, kad drosmes vējš iepūš muskatiera cepures spalvā. Vai sadzirdēt, kā švīkst princeses kleitas apaklšmala pret muižas deju grīdu, kad sper soli. Ļauties iztēlei un sapņiem! Prom no ikdienības! Mirkli būt kur citur,” tā fotogrāfe Ieva Benefelde uzbur fotogrāfiju tapšanas gaisotni.

Arī izstādes apmeklētāji varēs iepazīt mirkli citur. Mirkli jauniešu ikdienā, ko atklās viņu pašu ierunāti stāsti, ko varēs noklausīties izmantojot kvadrātkodu pie fotogrāfijām.

Papildu informācija pieejama tīmekļa vietnē www.naclidzas.lv vai sociālo tīklu vietnē Facebook

Pasākumi