×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 24. marts
Šodien sveicam: Kazimirs, Izidors
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Siguldas Valsts ģimnāzijas mūžizglītības iniciatīvas “Lielo ģimnāzija” organizētais seminārs “Kā atklāt bērna talantu potenciālu?” tiešsaistē, “Zoom” platformā

17. janvāris 18.30

Siguldas Valsts ģimnāzijas mūžizglītības iniciatīva “Lielo ģimnāzija” 17. un 24. janvārī plkst. 18.30–20.30 organizē semināru “Kā atklāt bērna talantu potenciālu?”. Tā laikā vecāki varēs apgūt un praktiski pielietot metodes, kas palīdz atpazīt bērnu personības izteiktās un ne tik izteiktāsīpašības un talantus, lai palīdzētu bērniem attīstīt tos. Seminārs notiks tiešsaistē.

Nodarbību vadīs Kristīne Zaksa – lektore, koučs un sistēmiskā konsultante, kura jau 8 gadus vada programmu “Koučinga pieeja izglītības vadībā” un studiju kursu “Vadības psiholoģija” vairākās Latvijas augstskolās, un Kadrija Beirote – sākumskolas pedagoģe, “Montessori” pedagoģe, lektore, izglītības iestādes “Izaugsmes vieta darītājiem” radītāja un vadītāja.

Programmas rezultātā tās dalībnieki varēs:

  • iepazīties ar teorijām par personību aspektiem, metaprogrammām un intelektiem un dabām;
  • apgūt metodes, kā atpazīt bērnu izteiktākos personību aspektus;
  • uzzināt veidus, kā mijiedarboties ar dažādiem personību aspektiem, lai palīdzētu bērnam attīstīt viņa talantus.

Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot veidlapu šeit.

Pasākumi