×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mājražotāju un amatnieku tirdziņš Mālpilī (Mālpils vecajā tautas namā)

26. februāris 10.00

26. februārī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Mālpilī norisināsies mājražotāju un amatnieku tirdziņš. Tajā varēs iegādāties dažādus produktus, savukārt Mālpilī dzīvojošās ukraiņu dāmas piedāvās boršču, ko varēs nogaršot pret ziedojumiem. Savāktie līdzekļi tiks izlietoti, lai atbalstītu Ukrainas aizstāvjus frontes pirmajās līnijās, nosūtot nepieciešamās lietas pēc pieprasījuma.

Tirdziņa apmeklētājiem tiks piedāvāta – svaigi cepta maize, kūpinājumi, lauku olas, sezonas dārzeņi, vietējie āboli un bumbieri, sulas un sīrupi, medus, zāļu tējas, dažādas pupiņas ēšanai un sēšanai, cūku pupas, zirņi, milti, putraimi, dažādu veidu svaigie sieri, fokačas maizes, marinējumi, skābējumi, gardas mērcītes, biešu kečups. Šīs svētdienas īpašais piedāvājums – liliju sīpoli. Saldummīļi varēs iegādāties Mālpilī gatavotās konfektes, pufīgus zefīrus, kraukšķīgās vafeles, krāsainos makarūnus, zemeņu un cidoniju čipsus, cepumus, virtuļus, sukādes, piparkūkas, popkornu, Ancītes cepumkūciņas, kā arī kafijas rūķa karstos dzērienus.

Būs pieejami arī amatnieku darinājumi – Ārijas tantes adītie “pirkstainīši” (cimdi) un Madaras adījumi – cepures,  šallītes un bumbuļcimdi “dūrainīši”. Piedāvājumā arī koka sienas pulksteņi, klasiskas un košas vaska sveces, kristālu akmeņi un rotas. 

Regulārs mājražotāju un amatnieku tirgus Mālpilī notiek katra mēneša otrajā un ceturtajā svētdienā! Aukstajā laikā tirgus norisinās blakus esošajā Mālpils vecajā tautas namā Kastaņu ielā 4.

Aicinām novadniekus ciemos! Biedrības “Mālpils iedvesmo” jaunumiem var sekot līdz sociālo tīklu vietnēs “Facebook” un “Instagram”.

Pasākumi