×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Informatīvs seminārs par latvāņu izplatības ierobežošanu tiešsaistes platformā “Zoom”

29. marts 17.00

29. martā plkst. 17.00–19.00 tiešsaistes platformā “Zoom” un 31. martā plkst. 12.00–14.00 Siguldas pagasta Kultūras namā Siguldā, Zinātnes ielā 7, norisināsies bezmaksas informatīvais seminārs “Latvāņu ierobežošana, uzraudzība, prakse”, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Valsts augu aizsardzības dienestu, un tā laikā varēs uzdot visus interesējošus jautājumus, kas saistīti gan ar invazīvā Sosnovska latvāņa (Heracleum sosnowskyi Manden) izplatības ierobežošanu, gan zemes īpašnieka pienākumu iznīcināt tos.

Semināra galvenās tēmas: latvāņi, to ierobežošanas metodes un iznīcināšanas kārtība, zemes īpašnieka pienākumi; latvāņu izplatības ierobežošanas pasākumu organizatoriskais plāns; latvāņu ierobežošanas pasākumu uzraudzība; nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi, ja īpašnieks veic latvāņu ierobežošanu; labā prakse latvāņu ierobežošanas pasākumu veikšanā. 

Par savu dalību 29. marta tiešsaistes seminārā lūdzam informēt līdz 28. martam, zvanot uz tālruņa numuru 26341991 vai rakstot uz e-pasta adresi ineta.eriksone@sigulda.lv, lai varētu nosūtīt saiti uz tiešsaistes semināru.

Pasākumi