×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

"Jauniešu kauss 2023" jāšanas sportā Jauno jātnieku skolā

30. jūnijs 09.30

Trīs dienu garumā, no 30. jūnija līdz 2. jūlijam Inčukalnā,  Jauno Jātnieku skolā notiks “Jauniešu kauss 2023” šķēršļu pārvarēšanā (konkurā). Katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00  jaunie jātnieki cīnīsies par čempiona titulu trīs dažādās vecuma kategorijās - bērni, juniori un U25 jātnieki. Pirmās divas pasākuma dienas valdīs sportiska gaisotne, bet noslēdzošajā dienā jau jātnieki cīnīsies ne tikai par galveno balvu, bet arī priecēs ar krāšņu šovu, kurā jātnieki pārvarēs šķēršļus īpaši veidotos tērpos (maskās), izrotājot arī savus labākos draugus – zirgus. Ieeja pasākumā bezmaksas.

30. jūnijā notiks pirmā kvalifikācija bērniem, junioriem un U25 jātniekiem, kā arī atvērtie maršruti, kur drīkst piedalīties visa vecuma jātnieki, pārvarot no 80 cm līdz 120 cm augstus šķēršļus.

Pasākumi