×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 30. novembris
Šodien sveicam: Andrievs, Andrejs, Andris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Biedrība “Lauku Attīstības Partnerība” aicina iedzīvotājus uz tikšanos Siguldas Jaunajā pilī

16. jūnijs 13.00

Siguldas novada LEADER grupa – biedrība “Lauku Attīstības Partnerība” – aicina novada aktīvos iedzīvotājus, uzņēmējus, sabiedriskās organizācijas un pašvaldību pārstāvjus uz tikšanos, lai kopīgi lemtu par turpmākajiem pieciem gadiem atbalstāmajām nozarēm un aktivitātēm. 

LEADER atbalsta programma ir savstarpēji koordinētu aktivitāšu kopums lauku attīstības veicināšanai. Viens no LEADER pamatprincipiem ir “No apakšas uz augšu” – tas nozīmē, ka iedzīvotājiem pašiem ir jālemj, kuras nozares un aktivitātes savā novadā atbalstīt vispirms un vairāk.

Vadoties pēc tā, ko iedzīvotāji būs lēmuši šo tikšanos laikā, turpmāk plānosim, kā projektu konkursu veidā vairāk kā 1,5 miljonu lielo Eiropas Savienības finansējumu sadalīt pašvaldības, uzņēmēju, sabiedrisko organizāciju un fizisko personu – topošo uzņēmēju ieceru īstenošanai.

Nāc pulkā izteikt savu viedokli16. jūnijā no plkst. 13.00 Siguldas Jaunajā pilī. 

Pasākumi