×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Iepazīsti vasaras pļavu un Līgo akcija Turaidas muzejrezervātā

21. jūnijs - 29. jūnijs
N 21. līdz 25. jūnijam Turaidas pils pagalmā aicinām piedalīties foto akcijā – Līgo Turaidā! Nofotografējieties pie izrotātā foto rāmja, atsūtiet savas fotogrāfijas uz norādīto tālruni, un esiet daļa no mūsu svētku galerijas!
Savukārt no 21. līdz 29. jūnijam akcija “Iepazīsti vasaras pļavu!”. Apmeklētāju centrā saņemot Jāņu zāļu meklēšanas ceļvedi, iespēja izstaigāt pļavu un iepazīt pļavu augus un Jāņu zāles.
 
Īpašs svētku piedāvājums Līgām un Jāņiem, savā vārda dienā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja Turaidas muzejrezervātā bez maksas.

Pasākumi