×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Vasaras saulgiežu ekspozīcija Siguldas dzelzceļa stacijas koprades laboratorijās

21. jūnijs - 29. jūnijs

 

Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijas saulgriežu un Līgo svētku nedēļā daiļojas jāņuzālēs un ziedos. Ielūkojies un iedvesmojies, kādas puķes un zāles iesiet savā vainagā, kāda ir to nozīme un kā dažādos veidus izdaiļot galvu gada īsākajā naktī, sienot vainagu!

Noskenējot QR kodus, kas atrodami koprades laboratorijās, ir iespējams izzināt saulgriežu maģijas rituālu un Jāņu siera gatavošanas padomus, ko iešifrējuši Sindijas Mačtamas un Rīgas valstspilsētas pašvaldības Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” grafiskā dizaina izstādē “Jāņuzāles”.

Smelies enerģiju no Saules apļa, kurš pīts ar Siguldas novada pašvaldības darbinieku un novadnieku palīdzību, no Siguldas novadā augošajām pļavu puķēm, smilgām un citiem ziediem. 21. jūnijā jebkuram ir iespēja mākslinieces Daces Morozas pavadībā iepīt savu jāņu zāli lielajā Saules aplī, Siguldas stacijas laukumā.

Izstāde pieejama līdz 29. jūnijam.

Lai patīkams un lustīgs saulgriežu laiks!

Pasākumi