×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Veselīgā uztura meistarklase Mālpils Kultūras centrā

16. septembris 11.00

Biedrība “Mālpils Tautskola” daudzfunkcionālajā mācību telpā Mālpils Kultūras centrā  uzsāk īstenot projektu “Veselīga uztura meistarklases un lekcijas”. Projekta mērķis ir sabiedrības izglītošana veselīga dzīvesveida jautājumos.

Projekta laikā notiks divas meistarklases ar Siguldas novada saimniecēm, divas pavāru meistarklases, divas nodarbības veģetāriešiem/vegāniem,  viena nodarbība – lekcija par veselīgu dzīvesveidu. Uz meistarklasēm tiks pieaicināti profesionāli nodarbību vadītāji.

Pirmā nodarbība notiks 16. septembrī plkst. 11.00 kopā ar veģetāra uztura skolas “Vegus” vadītāju Ditu Lasi. Tēma “Pākšaugi uzturā”.

Dalībnieku līdzfinansējums 5 eiro (produktu iegādei). Pieteikšanās uz nodarbībām, zvanot projekta koordinatorei Edītei Priekulei uz tālruņa numuru 29195459.

Pasākumu atbalsta Siguldas novada pašvaldība pieaugušo mūžizglītības projektu programmā.

Pasākumi