×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mākslinieces Ārijas Bērzes veidotais milzu puzuris kultūras un mākslas telpā “Siguldas devons”

11. augusts - 02. septembris

Mākslinieces Ārijas Bērzes veidotais milzu puzuris sajūsminās jebkuru, kurš nostāsies tā varenības priekšā. Uz kultūras un mākslas telpas “Siguldas devons” lielās skatuves no aptuveni 100 000 salmiņiem tapis iespaidīgs puzuris. Tas ir aptuveni 4,5 metrus augsts un 4,5 metrus plats un ir līdz šim vērienīgākais mākslinieces Ā. Bērzes veidotais puzuris.

“Pirmie mēģinājumi veidot puzuri bija deviņdesmitajos gados. Tad daudzu gadu graudzāļu pētījumi mijās ar puzuru vēršanu, bija aktīvāki  un mierīgāki periodi. Man ir mērķis atrast puzuru pielietošanu ne tikai telpās. Vēlos atrast veidu, kā to pielietot ārtelpā,” tā par savu darbu ar puzuriem izsakās Ā. Bērze.

Iedzīvotājiem līdz 2. septembrim ir iespēja apskatīt brīnumaino puzuri klātienē uz kultūras centra “Siguldas devons” lielās skatuves.

Ieeja – bez maksas.

Pasākumi