×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 30. novembris
Šodien sveicam: Andrievs, Andrejs, Andris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Seminārs par finansējuma iespējām “Jaunajā Eiropas Bauhaus” programmā Siguldas Jaunajā pilī

5. septembris 17.00

5. septembrī plkst. 17.00 Siguldas novada pašvaldība aicina piedalīties seminārā, kurā interesenti tiks iepazīstināti ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta “Jaunais Eiropas Bauhaus” programmas iespējām. Seminārā, kas notiks Siguldas Jaunajā pilī, piedalīsies “Jaunā Eiropas Bauhaus” Latvijas kontaktpunkta vadītāja Ieva Zībārte.

Semināra apmeklētāji varēs uzzināt noderīgu informāciju par finansējuma iespējām un programmas nosacījumiem, īstenojot projektu “Finansējums ilgtspējīgām, skaistām un iekļaujošām iedzīvotāju iniciatīvām” vai “Finansējums publiskās telpas kopradei”. Tikšanās laikā Siguldā viesosies arī Cēsu novada pašvaldības Projektu ieviešanas un uzraudzības nodaļas projektu vadītāja Līna Bērziņa, kura dalīsies ar Cēsu novada pieredzes stāstu.

Klātesošie ar pašvaldības pārstāvjiem varēs pārrunāt potenciālos projektus, kā arī sadarbības iespējas, jo viens no projekta veidiem paredz partnerību ar pašvaldību vai kādu no tās iestādēm.

“Finansējums ilgtspējīgām, skaistām un iekļaujošām iedzīvotāju iniciatīvām” (“Connect NEB Call for proposals to advance sustainable, beautiful, and inclusive initiatives”)

Finansējums tiks piešķirts iedzīvotāju iniciatīvām, kas risina Eiropas pilsētu, piepilsētu un lauku problēmas ar fokusu uz ilgtspēju, skaistumu (pieredzes kvalitāti) un iekļaušanu. Plašāka informācija un noteikumi.

  • Projektus var pieteikt jebkura juridiska persona (tikai viens pieteicējs).
  • Finansējuma lielums – 80 % (līdz 15 000 eiro) no kopējās projekta summas.
  • Pieteikšanās termiņš – 29. septembris.

“Finansējums publiskās telpas kopradei” (“Co-create NEB Call for proposals to build sustainable, beautiful and inclusive public space”)

Finansējums tiks piešķirts publiskās telpas projektiem, kas risina Eiropas pilsētu, piepilsētu un lauku problēmas ar fokusu uz ilgtspēju, skaistumu (pieredzes kvalitāti) un iekļaušanu. Plašāka informācija un noteikumi.

  • Projektus var pieteikt jebkura juridiska persona partnerībā ar pašvaldību, reģionu vai pašvaldības iestādi (kopā 2–4 partneri).
  • Finansējuma lielums – 75 % (līdz 45 000 eiro) no kopējās projekta summas.
  • Pieteikšanās termiņš – 16. oktobris.

Plašāka informācija lasāma Kultūras ministrijas tīmekļa vietnē.

Pasākumi