×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Dzejas dienas dabā “Tik pie Gaujas…”. Dzejas lasījumi un stāsti par Gauju pie Gaujas (iepretim Gūtmaņa alai)

23. septembris 16.00

Septembrī, Gaujas Nacionālā parka 50 gadu jubilejas mēnesī, Siguldas novada bibliotēka sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi aicina uz vairākiem pasākumiem ar mērķi vairot pozitīvu attieksmi sabiedrībā pret literatūru, dabas aizsardzību un uzlabot izpratni par Gaujas Nacionālo parku kā dabas un kultūrvēsturiskā mantojuma bagātību krātuvi.

Šogad Siguldas novada bibliotēka sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi organizē Dzejas dienas dabā, aicinot izbaudīt dzejas un dabas mijiedarbību Gaujas senlejā.  Ikviens interesents aicināts baudīt neparasto dzejas pasākumu “Tik pie Gaujas…” sestdienā, 23. septembrī, plkst. 16.00 pie Gaujas iepretim Gūtmaņa alai. Tie būs dzejas lasījumi pie ugunskura un stāsti par Gauju, makšķerēšanu un piedzīvojumiem. Ar dzejas lasījumiem un stāstiem piedalīsies dzejnieks Guntars Godiņš un Gaujas Mitrais – leģendārais dabas aizsardzības inspektors Māris Mitrevics. Mūzikas noskaņu uzburs siguldietis saksofonists Elmārs Rudzītis. Pasākumā varēs iepazīties ar Dabas aizsardzības pārvaldes Mobilo dabas klasi, kas ir inovatīva un mūsdienīga dabas izglītības materiālu krātuve, kas izveidota pārvietojamā, īpaši pārbūvētā un aprīkotā mikroautobusā. Mobilā dabas klase papildinās pasākuma norisi. Interesentus pirms pasākuma bibliotēkas pārstāvji sagaidīs pie Gaujas Nacionālā parka informācijas centra “Gūtmaņa ala” Turaidas ielā 2A.

Atgādinām, ka līdz 9. oktobrim Siguldas novada bibliotēkā skatāma interaktīva izstāde “Gaujas Nacionālais parks – toreiz un tagad”. Savukārt 26. septembrī plkst. 16.00 Siguldas novada bibliotēkā pulcēsies Gaujas Nacionālā parka stāstnieki uz sarunām un atmiņām par GNP sākotni.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi