×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 30. novembris
Šodien sveicam: Andrievs, Andrejs, Andris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Pašvaldības organizēts seminārs par līdzdalības budžetu kultūras centrā “Siguldas devons”

11. septembris 15.00
11. septembrī plkst. 15.00 kultūras centrā “Siguldas devons” Siguldas novada pašvaldība organizē klātienes semināru par līdzdalības budžetu. Tajā būs iespēja uzzināt par praktiskiem jautājumiem, kas saistīti ar projektu izstrādi un to iesniegšanu.

Jāņem vērā, ka sapulce tiks ierakstīta, lai nodrošinātu, ka informācijas pieejamību arī tiem iedzīvotājiem, kuri nevarēja piedalīties seminārā, taču ir ieinteresēti šajā jautājumā. Lai nodrošinātu šo funkciju, semināra apmeklētāji tiek informēti, ka semināra norises laikā tiks veikta filmēšana, lai materiālu izvietotu Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

No 15. septembra līdz 16. oktobrim tiks izsludināta līdzdalības budžeta projektu pieteikumu iesniegšana. Līdzdalības budžeta projektu idejas varēs iesniegt elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, klātienē pašvaldības klientu apkalpošanas centros vai sūtot uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv. Iesniedzot līdzdalības budžeta projekta pieteikumu, būs jāiesniedz īss tā apraksts un provizoriskā tāme. Maksimālais vienam projektam piešķiramais finansējums ir 35 tūkstoši eiro. Projekta pieteikumu var iesniegt fiziska persona, kura ir sasniegusi 16 gadu vecumu, kā arī reģistrētas biedrības vai nodibinājumi.
 
Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi