×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pašvaldībā šodien

Apvienotā Attīstības, uzņēmējdarbības un sporta komitejas un Finanšu komitejas sēde


26. janvāris


Darba kārtība:

  1. Par Siguldas novada pašvaldības domes saistošo noteikumu “Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2023. gadam” apstiprināšanu.
  2. Par Siguldas novada pašvaldības iestāžu amatu sarakstu un amatu klasifikācijas apstiprināšanu.
  3. Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2021. gada 1. jūlija nolikumā Nr. 1/2021 “Par Siguldas novada pašvaldības domes deputātu atlīdzību un sociālajām garantijām”.
  4. Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2021. gada 12. jūlija nolikumā Nr. 3/2021 “Par atlīdzību un sociālajām garantijām Siguldas novada pašvaldībā”.
  5. Par Siguldas novada pašvaldības domes iekšējo noteikumu “Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā” apstiprināšanu.
  6. Par finansējumu Siguldas novada pašvaldības atbalstītajiem un pašvaldības organizētajiem sporta pasākumiem 2023. gadā.

Pasākumi