×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 2. februāris
Šodien sveicam: Spīdola, Sonora
Laika ziņas: Sigulda -2.1℃, Z vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Sludinājumi

Sludinājumi - Saimniecības darbi:

 • Piedāvā

  Artūrs (23221346),

  2023-02-02, Meistars pēc izsaukuma! Ar darba pieredzi gan Latvijā, gan Skandināvijas valstīs. Piedāvāju saremontēt/salabot, santehniku,veikt radiatoru maiņu, vai veikt citus ikdienā sadzīviskus darbus. Ir savs auto, un visi nepieciešamie instrumenti. Pēc vajadzības arī metinu! Viss ir iespējams!

 • Piedāvā

  Kaspars (29441016), teraudakonstrukcijas@gmail.com

  2023-01-31, Zaru smalcināšanas pakalpojumi. Ādaži, Saulkrasti, Carnikava, Garciems, Kalngale. Smalcinam zarus līdz 100mm diametrā. Mulču atstājam klientam iepakotu maisos, ērtākai uzglabāšanai un lietošanai. Iespējams izbraukt arī uz citu reģionu.

 • Meklē

  Haltūra (22472035), lora201292@inbox.lv

  2023-01-30, Meklēju haltūras pa brīvām dienām! Varu saskaldīt malku, kā arī sazāģēt! Varu uznest vai nonest,mēbeles un citas lietas.Var piedāvāt arī citus darbiņus,ja nepratīšu tad pateikšu! Ja ir vēlama mana palīdzība tad gaidu ziņu.Mans tel nr:22472035 ja nepaceļu,tad lūdzu uzrakstīt SMS,atzvanīšu!

 • Piedāvā

  SIA "Pulire" (20217198), siapulire@gmail.com

  2023-01-27, Esi aizņemts un nepietiek laika sakopt savu mājokli vai biroja telpas: Piedāvājam: Dzīvokļu, privātmāju un biroja telpu uzkopšanu, ņemot vērā katra klienta vēlmes, Uzkopšanas darbi pēc remontdarbiem, cena individuāli katram objektam pēc tā apsekošanas Logu mazgāšana, cenas no 0.80 eiro par 1m2.

 • Piedāvā

  Albīns Roze (28797955), albins272@inbox.lv

  2023-01-26, Santehniķis-metinātājs veic nelielus sntehnikas un metināšanas darbus,ir savi instrumenti.


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 26.03.2020.


  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi sludinajumi@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi sludinajumi@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi