Trešdiena, 15. jūlijs
Šodien sveicam: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Laika ziņas: Sigulda +8.9℃, A vējš 1.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Sludinājumi

Sludinājumi - Saimniecības darbi:

 • Piedāvā

  Zāle (27444830), laimee3@inbox.lv

  2020-07-14, Zāles pļaušana ar trimmeri.. Sīkāk pa telefonu..

 • Piedāvā

  Mārtiņš (27748787),

  2020-07-14, Zālāja kopšana pļaušana ar dažāda veida tehniku (Stihl - trimmeri , John deer - raideri "0" apgriezieni, Deuch Fahr -mulčēšana ar leņķa pļaujmašīnu grāvju izpļaušanai). Jautājiet un mēs iesniegsim individuālu piedāvājumu dažāda izmēra teritorijām.

 • Piedāvā

  Koki (27444830), laimee3@inbox.lv

  2020-07-13, Bīstamo koku zāģēšana, zaru apzāģēāna, koku aizvākšana..

 • Piedāvā

  Peteris (28617519),

  2020-07-12, Piedava zales plausanu ar trimmeri cena pec vienosanas, savs transports tapec nebus problemu aizbraukt kur nepieciesams. Velama apkartne- Amatas novads, Cesis, Ligatnes un Siguldas novadi. Rakstit vai zvanit uz talruna nr. 28627519

 • Piedāvā

  Zāles pļaušana ar trimmeri. (28999458), pokos1@inbox.lv

  2020-07-10, Zāles pļaušana ar trimmeri.

 • Meklē

  DC (28601274), derianna2018@gmail.com

  2020-07-09, Nepieciesama paliidziba privatmajas darza sakartosanaa - janoplauj maurins, jaapcerpj neliels dzivzogs. Ludzu atsaukties cilveekus, kuriem ir plausanas pieredze iekoptaa daarzaa, ne tikai plavaas un graavjos. Buutu labi, ja noplauto vareetu arii izvest. Taapat nepieciesama energiska un darza darbos pieredzeejusi paliidze paraveet darzu, kas sogad veel nav raveets, darbs uz 1-2 dienaam. Velams sos darbus paveikt nakosaas nedeelas saakumaa, bet tas, protams, atkariigs no laika apstaakliem. Zvaniet, sarunaasim laikus un samaksu.

 • Piedāvā

  Ēriks (24912331), minitraktoris@inbox.lv

  2020-07-09, Zemes frēzēšana un līdzināšana ar jaudīgu motobloku.


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 26.03.2020.


  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi

       Jūlijs 2020