Svētdiena, 5. aprīlis
Šodien sveicam: Vija, Vidaga, Aivija
Laika ziņas: Sigulda +5.8℃, ZR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Sludinājumi

Sludinājumi - Būvdarbi:

 • Piedāvā

  Jānis Ozols (22405207), skaists.darzs2@inbox.lv

  2020-04-03, Bruģēšanas meistars. Visu veidu bruģēšanas darbi, apmaļu uzstādīšana, lietus sistēmu un drenāžu ierīkošana. Esošā bruģa remonts. Terašu, sētu un dekoratīvo ūdens rezervuāru būvniecība. Sagādāju visus nepieciešamos materiālus, ndividuāla pieeja katram klientam. Strādāju rūpīgi un ar atbildības sajūtu. Sigulda un tās apkārtne.

 • Piedāvā

  Mārcis (26134418), marcisberzins1@gmail.com

  2020-04-01, Uzņēmums SIA "MB BŪVES" piedāvā bruģēšanas un mūrēšanas pakalpojumus. Piedāvājam esošā bruģakmens seguma labošanu. Veicam arī nestandarta mūrēšanas/bruģēšanas darbus- viss pēc Jūsu ieskatiem un vēlmēm. Droši zvaniet un jautājiet!

 • Piedāvā

  jumta darbi (26545538), ansk2@inbox.lv

  2020-04-01, Jumta darbi .Uzkausējamā ruberoīda ieklāšanas darbi.Mājas,garāžas,jumtu renovācija,konstrukcijas utt.

 • Piedāvā

  Māris (28815690), kaferis5@gmail.com

  2020-03-29, Apkārtnes labiekārtošanas darbi. Mini ekskavatora pakalpojumi. Smilts, grants, šķembu, oļu, melnzemes piegāde lidz 5 kubiem vienā piegādē.

 • Piedāvā

  Romans (29366540), riksisr@inbox.lv

  2020-03-29, Piedavaju,pasizgazeja pakalpojumus,14,kubikmetri,


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 26.03.2020.

! Lai atbalstītu ar publicitāti dažādu jomu uzņēmējus, uz ārkārtējas situācijas laiku līdz 14. aprīlim vai līdz ārkārtējās situācijas beigām pašvaldība dos iespēju tīmekļa vietnē www.sigulda.lv sadaļā “Sludinājumi”, ievietot informāciju par sava uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem un precēm.

  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi

       Aprīlis 2020