Pirmdiena, 13. jūlijs
Šodien sveicam: Margrieta, Margarita
Laika ziņas: Sigulda +19.7℃, R vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Sludinājumi

Sludinājumi - Meklē darbu:

 • Meklēju darbu

  Mareks (20566304),

  2020-07-12, Veicu visa veida celtniecības darbus siltināšana mūrēšanai iekšdarbi savi instrumenti un transports interesē darbs ilgtermiņā bez starpniekiem.

 • Meklēju darbu

  Dace Indriksone (26495959), dace_indriksone@inbox.lv

  2020-07-11, Smaidīga, sirsnīga, dziedāt mīloša auklīte meklē jaunu auklējamo bērniņu, jo pašreizējais auklējamais ar 1. augustu uzsāk bērnudārza gaitas. Auklītes darbā ir vairāk kā 10 gadu pieredze ar dažāda vecuma bērniņiem.

 • Meklēju darbu

  Ilze (29962570),

  2020-07-09, Meklēju darbu nakts maiņās (dežurants sargs)

 • Meklēju darbu

  Valts (20231013), raduradi@inbox.lv

  2020-07-08, Jaunietis, 16 gadi, meklēju papildus darbu. Laba pieredze darbā ar tehniskām iekārtām, trimmeriem, zāles pļāvējiem (traktoriem). Neliela (mēnesis) pieredze gan kafejnīcas, gan viesnīcas apkalpošanas jomā. Labas zināšanas militārās apmācības jomā – jaunsargs. Teicamas angļu valodas, labas krievu valodas zināšanas, latviešu valoda – dzimtā. Loģisks, fiziski spēcīgs, izturīgs. E-pasts tiek skatīts retāk, labāk zvanīt.

 • Meklēju darbu

  Jānis (20465893), Grigans2@inbox.lv

  2020-07-08, Sveiki,meklēju haltūras, ir savs transports. Kā arī varu darīt visādus citus darbus. Sīkāk privāti.

 • Meklēju darbu

  Aivars (29423523), felcis4@inbox.lv

  2020-07-07, Pensionārs ar lielu pieredzi būvniecībā un kokapstrādē meklē darbiņus


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 26.03.2020.


  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi

       Jūlijs 2020