Svētdiena, 26. februāris
Šodien sveicam: Mētra, Evelīna, Aurēlija
Laika ziņas: Sigulda -5°C vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Februāris

Sporta pasākumu kalendārs  februārī

 

02.02.

plkst.17.00 Fischer Slēpošanas centrā

Slēpošanas seriāla „Siguldas ziemas apļi 2017” trešais posms

02.02.

plkst.19.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā

32.Junioru pasaules čempionāta kamaniņu sportā atklāšanas ceremonija

04.02.

plkst.10.00 Bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

32.Junioru pasaules čempionāts kamaniņu sportā – sieviešu un vīriešu individuālie braucieni

04.02.

plkst.10.30 Siguldas Pilsētas trasē

Kalnu slēpošanas sacensību „Vilciņa kauss” otrais posms

04.02.

plkst.15.00 Siguldas Sporta skolā

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga; U15 grupa; Siguldas Sporta skola–I.Miglinieka Sporta skola

05.02.

plkst.10.00 Bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

32.Junioru pasaules čempionāts kamaniņu sportā – divvietīgo ekipāžu braucieni

05.02.

plkst.11.00 Siguldas Sporta skolā

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga; U15 grupa; Sigulda–Gulbene

05.02.

plkst.11.00 Viesnīcā „Hotel Kaupo”

Siguldas pāru kauss biljardā; disciplīna „POOL9”

10.02.

plkst.11.00 Fischer Slēpošanas centrā

Siguldas novada atklātās sacensības distanču slēpošanā un skolēnu ziemas čempionāta „S! – Fischer 2017” trešais posms

11.02.

plkst.10.00 Siguldas Sporta skolā

Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē; U10 grupa

11.02.

plkst.11.00 Siguldas Pilsētas trasē

Siguldas Sporta skolas sacensības kalnu slēpošanā

14.02.

plkst.9.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā

„Lāses kauss 2017” volejbolā skolām

16.02.

plkst.17.30 Fischer Slēpošanas centrā

Slēpošanas seriāla „Siguldas ziemas apļi 2017” ceturtais posms

18.02.

plkst.10.00 Allažu Sporta centrā

Bērnu sporta rīts

18.02.–19.02.

plkst.11.00 Siguldas 1.pamatskolā

9.Starptautiskais džudo turnīrs „Sigulda 2017”

18.02.

plkst.18.00 Bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Sacensību „Ice on Fire” un „Showel Race Super Stage” ceturtais posms 

19.02.

plkst.13.00 Viesnīcā „Hotel Kaupo”

Siguldas tautas turnīrs biljardā; disciplīna „POOL8”

19.02.

plkst.17.00 Siguldas Sporta skolā

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga; U16 grupa; Sigulda–Ogre

28.02.

plkst.9.00 Siguldas Sporta skolā

Siguldas novada skolu atklātās sacensības basketbolā A un B grupām

Pasākumi