Piektdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda +15.2℃, ZR vējš 4.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

SEB MTB maratona otrais posms Siguldā

21.maijā Siguldā norisināsies Latvijas lielākā riteņbraukšanas sacensību seriāla – SEB MTB maratona, otrais posms. Sacensības jau 16 gadus pulcē profesionālus sportistus, amatierus, dabas baudītājus, kā arī bērnus un jauniešus.

Bērnu distances starts plānots plkst.10.00, sporta klases (Toyota Hybrid distance) starts tiks dots plkst.12.00, bet vairāk nekā 1500 dalībnieku kuplais Virši-A un Mammadaba Veselības distanču starts būs vērojams plkst.13.00.

Sacensību dalībniekiem būs pieejamas četras distances:

Siguldas iedzīvotājiem un viesiem SEB MTB maratona norises laikā jārēķinās ar vairākiem satiksmes ierobežojumiem. No plkst.12.00 – 16.00 satiksme tiks ierobežota uz Turaidas – Inciema ceļa (autoceļš P8) pie kapsētas, pie „Lejassikšņiem" un pie Turaidas skolas, dalībniekiem šķēršojot ceļu.

Satiksme tiks slēgta:

  • Sacensību centrā – Cēsu ielā posmā no Raiņa ielas līdz Svētku laukumam, Lāčplēša iela posmā no Jāņa Poruka ielas līdz Jāņa Čakstes ielai, kā arī Jāņa Poruka iela no plkst.8.00 – 18.00
  • Starta zonā – Turaidas ielā posmā no Gaujas tilta līdz Turaidai no plkst.11.45 – 12.15 un no plkst.12.45 – 13.15;
  • Finiša zonā – Gaujas ielā (Gaujas kalns) un Turaidas ielā posmā no Krimuldas serpentīna ceļa līdz Cēsu ielai, vienlaikus slēdzot Gaujas senielejas caurbraukšanu no Turaidas puses, no plkst.13.30 – 16.30

Pieteikšanās SEB MTB maratona posmiem norisinās šeit. Dalības maksa, ņemot vērā izvēlēto distanci, ir no 3 – 20 eiro.  Siguldas novada iedzīvotājiem, reģistrējoties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā un uzrādot ID karti, tiks piešķirta 20 procentu atlaide dalības maksai.

Sacensību nolikums pieejams šeit.

Pasākumi