×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 8. maijs
Šodien sveicam: Staņislavs, Staņislava, Stefānija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Interneta veikals tuk.lv
Kaspars
2010-02-10
Sveiki! Vai kāds ir saskāries ar šo tuk.lv veikalu (atradu googlē). Ir kādas atsauksmes? Skatījos, ka viņi piegādā Siguldas pagastā bez maksas. Es pats esmu no Rīgas, bet man vecmamma dzīvo netālu no Siguldas, domāju priekš viņas pasūtīt (nebūtu pašam tik bieži jāved viņai produkti), bet neesmu neko par to veikalu dzirdējis, tapēc nolēmu apjautāties šeit... Paldies

franky17
 - 2010-02-10 14:44
es atradu paskastite reklamas bukletu shis firmas ! bet lielu nozimi tam nedevu !
Hanna
 - 2010-02-10 15:05
Tikai telefona numuri un noteikumi. Sadaļā "par mums", nekā, izņemot progresīvs uzņēmums un iemaksājiet naudiņu. Kur kāda kontakt adrese, kāds uzvārds u.t.t.? Nē, es tur neko nepasūtītu.Mans subjektīvs viedoklis.
Caps
 - 2010-02-10 17:33
Kāds ir Maximas vai Elvi īpašnieka vārds vai uzvārds?
Ilze
 - 2010-02-10 21:04
Jā, ļoti jauks pasakums.... esmu jau paspējusi izmantot viņu pakalpojumus. Piegāda tieši uz mājam ar pavadzīmēm utt. Es nedzīvoju pašā Siguldas centrā un man tas liekas ļoti izdevīgi. Un starpcitu, naudiņa tikai iepērkoties, nemaz nav jaiemaksā...... Man patika.
Hanna
 - 2010-02-10 21:08
Tas nav nekas nenormāls, ka vēlos zināt ko vairāk par firmu kurai pārskaitu naudu un uzticu vecmāmiņas ārdurvju kodu u.t.t. Ziniet ir zināmā atšķirība starp Elvi, Maksimu un interneta veikalu. Ir pieredze, kad telefoni vairs neatbild, pārskaitītā nauda pazudusi un nav no kā prasīt. Protams tas ir viens gadījums, es nesaku, ka vienmēr tā ir.
Kaspars
 - 2010-02-11 14:39
Paldies par viedokļiem. Atsaucīgi cilvēki jūs esat Siguldā! :) Domāju, ka mēģināšu sākumā dažas reizes pasūtīt nereģistrējoties un tad, ja viss apmierinās un vecmamma preces saņems laicīgi, gan jau arī piereģistrēšos, jo parēķināju, ka ar to 10% atlaidi tos 20Ls var "atpelnīt" nepilna pus gada laikā.
Caps
 - 2010-02-15 08:53
Eu, baigi normāla štelle.
Normis
 - 2010-02-19 16:07
Pasūtīju produktus, atveda manis ieteiktajā laikā. Ļoti labi. Pasūtīšu vēl. Ja kas nebūs labi, došu ziņu. Viņi teica, ka tikko sākuši tāpēc asortoments ir vēl nabadzīgs.
Normis
 - 2011-03-27 15:32
Viņu mājaslapa ir pazudusi. Vai bankrotējuši?

Pasākumi