×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 8. maijs
Šodien sveicam: Staņislavs, Staņislava, Stefānija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siguldas autoosta
Latroze
2012-07-09
Siguldas mājaslapā ir ievietota informāciju, ka, lai noskaidrotu pilsētās sabiedriskā transporta kustību sarakstu ir jāzvana uz autoostu pa attiecīgu tālruņa nr., kad sazvanīju autoostu un jautāju pēc šādās informācijas, man ļoti nelaipni sieviete atteica : "Kā, lai es to zinu", kad minēju faktu, ka šāda informācija atrodas Siguldas mājaslapā, ka zvanot viņai es varu noskaidrot šo sarakstu, sekoja vēl viena "laipna" atbilde, "Es par mājaslapu neatbildu". Kā tad, lai tiek pie šīs informācijas...... ?

Administrācija
 - 2012-07-10 09:35
Labdien! AS „Cata” informē, ka Siguldas autoostas tālrunis, pa kuru iespējams iegūt informāciju, ir jau minētais 67971260. Šo informāciju apstiprināja arī Siguldas AO vadītāja, kura informēja, ka uzziņu tālrunis (tā tiešajā izpratnē) Siguldas autoostā nav, bet zvanot uz minēto numuru, kā arī kases tālruni – 67972106 – ir iespējams saņemt informāciju par autobusu maršrutiem. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
 - 2012-08-03 16:44
Mīļā LATA ROZE. Ieej šajā mājaslapā un izprintē sarakstiņu. Ko var cepties par tādiem sīkumiem, kopš man ir šis saraksts uz AO neesmu nekad zvanījusi. http://www.cata.lv/new/upl/userfiles/Riga-Sigulda_2011-11.pdf

Pasākumi