×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 8. maijs
Šodien sveicam: Staņislavs, Staņislava, Stefānija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

ļīgo vakars.
agne
2007-06-25
Kā jums patika šie svētki jaunajā laukumā?Mūsu ģimenei pasākums gandrīz beidzās bēdīgi jo gadu vecais bērniņš gandrīz iekrita centrā vaļā atstātajā bedrē,saprotu,ka tā domāta Ziemas skaistulei eglei,bet varbūt varēja tur salikt meijas.Ceru,ka neviens tur kāju neizlauza!Meklējām policistus bet tā arī nevienu nesastapām.Arī atkritumus nebija kur nolikt,vismaz pie soliņiem jau kādu bunduli varēja novietot.Bet pārējais jau viss bija burvīgi,žēl tikai ka zālītei tur augt būs ļoti grūti.

Monika
 - 2007-06-26 07:04
Man dikti patika, ka pasākums ir centrā, ka vietas daudz vairāk un nav jāmuļļājas vienam ap otru. Ja man nepatīk, kā kāds uzvedas, aizeju un atrodu sev patīkamāku stūrīti. Mūsu ģimenei noveicās, jo neviena nepatīkama starpgadījuma negadījās. Bet par zālīti man ar bija pārdomas. Vienīgi, ceru, ka iesēts ir sporta zāliens intensīvai slodzei...

Pasākumi