×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 8. maijs
Šodien sveicam: Staņislavs, Staņislava, Stefānija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Sporta kompleksa nosaukums
Zanciene
2015-10-12
Es, protams, ļoti atvainojos, bet man radās jautājums. Kā tiks izvērtēts jaunā sporta kompleksa nosaukums? Es ceru,ka nebūs tikai interneta balsojums. Ir diez gan dīvaini,ka nosaukumu piedāvājumā ir kaut kāda Klāva Bedrīša vārdā nosaukts komplekss. Man nav nekādu pretenziju pret šo cilvēku, bet ko viņš tik īpašu ir paveicis Siguldas labā? Vai nebūs dīvaini,ja balsojumā uzvarēs tieši šis nosaukums? Manuprāt, ļoti daudzi siguldieši nemaz nezina šādu personu. Tad jau labāk nosaukums varētu būt kā pateicība Uģim Mitrevicam par devumu Siguldas novadam...

Administrācija
 - 2015-10-13 08:23
Labdien!

Balsošana par Siguldas sporta kompleksa nosaukumu turpināsies divas nedēļas, no vienas IP adreses iespējams nobalsot vienu reizi. Jaunais nosaukums tiks apstiprināts Domes sēdē, deputātiem ņemot vērā interneta balsošanas rezultātus un izvērtējot to piemērotību sporta kompleksa nosaukumam.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Santa B
 - 2015-10-13 16:12
Vispār palasot tos nosaukumus pārņēma tīrās šausmas.
"Siguldas sporta nams" un vēl līdzīgi šim- vienīgie normālie, kas arī pēc būtības izsaka to, kam tad ēka ir domāta.
Piebildīšu, ka nepiedalījos nosaukumu iesūtīšanā.

Pasākumi