×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 27. aprīlis
Šodien sveicam: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Kas notiek ar autobusiem Sigulda- Institūts?!
ista_siguldiete
2016-02-03
Mans pacietības mērs ir pilns!
Šodien ATKAL plkst 14os pie veikala "Elvis" baltas mikriņs pabrauca garām manai mammai- neapstājoties pieturā.
18.01.2016. pretī t/c šokolāde pietura Allažu pagrieziens plkst. 18.10 baltais mikriņš pabrauca garām pieturai neapstājoties. Uz šo sūdzību Cata atbildēja -
Atbildot uz Jūsu 18.01.2016. sūdzību, paskaidrojam, ka maršrutā Sigulda - Institūts pēdējā pusgada laikā nav bijušas izmaiņas. Pārbaudot kases aparāta izdruku, secināms, ka 18.01.2016. reisa plkst.18.10 no Siguldas autoostas autobuss kursēja pa noteikto maršrutu, paredzētajā laikā un pieturvietās apkalpoja pasažierus.
Jūsu sūdzība balstīta uz maldīgu informāciju un tai nav reāla pamatojuma.
Ar cieņu,
AS "CATA" izpilddirektors A.Malkavs
Pēc kā var noteikt vai šoferis ir piestājis visās pieturās?
Man jautājums- kas ir jādara, lai šoferis apstātos pieturā? Mums jāmāj ar karodziņiem vai kā? Tas gadījumā nav viņu pienākums apstāties katrā pieturā?!
Varbūt beidzot varētu noorganizēt, lai šoferi pilda savus pienākumus un piestāj visās pieturās?! Nav nekādā prieka, jo sevišķi šajā aukstajā un lietainajā laikā, redzēt kā tev aizbrauc garām autobuss un domāt kā gan tikt mājās vai veikt šo ceļu ar kājām!
Ar nepacietību gaidīšu kādu atbildi un risinājumu!
Vīlusies Siguldiete!

ista_siguldiete
 - 2016-02-03 15:07
Mamma sagaidīja šo "jauko" šoferi autoostā un pajautāja- kāpēc pabraucāt man garām un neapstājāties, pat nepiebremzējāt?!
Atbilde- es lēnām braucu garām un nevienu neredzēju.Tur nebija neviena cilvēka. Pat neatvainojas!!
Nu tik burvīga situācija! Cilvēks stāv pieturā, bet šoferis viņu neredz un pabrauc garām! Varbūt vajadzīgs veikt redzes pārbaudi šoferiem?

Atbilde: ista_siguldiete
Administrācija
 - 2016-02-04 09:27
Labdien!
Pateicamies par informāciju!
Pašvaldības Transporta nodaļas pārstāvji pārrunās minēto situāciju ar A/S CATA.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija.

Pasākumi