×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 8. maijs
Šodien sveicam: Staņislavs, Staņislava, Stefānija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Pastniece
Linda Heine
2016-06-07
Labdien, rakstu jo esmu nesaprašanā par pastnieces darbu. Ik pa laikam saņemu ierakstītas vēstules, ļoti priecē, ja tās atved pastniece, man tikai ir jāparakstās, ka esmu to saņēmusi, BET ir viens "bet" jau trešo reizi, redzu, ka pastniece pastkastītē iemet aicinājumu, ka jāiet pakaļ uz pastu pēc ierakstītās vēstules, nesaprotu, kāpēc viņa vairs nenāk sētā un nezvana pie durvīm, kā viņa var zināt, ka manis nav mājās? Man pat suns nav, lai viņa baidītos!

Administrācija
 - 2016-06-07 15:37
Labdien, Linda Heine!

Siguldas pasta nodaļas vadītāja informē, ka pastniekiem bez īpašnieka atļaujas ir liegts ieiet privātīpašumā, tādēļ gadījumos, ja pie vārtiņiem vai sētas nav zvana, pastnieki vēstules ievieto pasta kastītēs.
Lai precizētu konkrēto situāciju, aicinām Jūs sazināties ar Siguldas pasta nodaļas vadītāju pa tālruni 67971740.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Linda Heine
 - 2016-06-07 19:15
Kopš kura datuma ir pieņemts šāds lēmums? Tad sanāk, ka man pie vārtiņiem jāliek zvans?
Atbilde: Administrācija
Administrācija
 - 2016-06-08 07:55
Labdien, Linda Heine!

Lai precizētu konkrēto situāciju, aicinām Jūs sazināties ar Siguldas pasta nodaļas vadītāju pa tālruni 67971740. Latvijas pasts ir Satiksmes ministrijas institūcija, pašvaldība šīs Valsts akciju sabiedrības darbu nekoordinē.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi