Siguldas pilsētas vidusskolā mācību gada noslēgumā tika apbalvoti 1.-4.klašu un 5.-11.klašu skolēni par augstiem mācību sasniegumiem un godalgotām vietām ārpusskolas olimpiādēs, konkursos un sacensībās 2015./2016.mācību gadā.
Zelta liecības saņēma skolēni, kuru mācību sasniegumi novērtēti ar 8-10 ballēm, Sudraba liecību par 7-10 ballēm. Par godalgotajām vietām ārpusskolas olimpiādēs, konkursos un sacensībās skolēni tika apbalvoti ar Atzinību. Atzīmējot skolas 5 gadu darba jubileju, visi saņēma atslēgu piekariņus ar Siguldas pilsētas vidusskolas logo.
1.-4.klašu grupa
Klase |
Skolēns |
Pamatojums |
Apbalvojuma veids |
1.a |
Laura Pakalne |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
1.a |
Kate Samofala |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
1.a |
Emīlija Zalāne |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
1.b |
Estere Ūzuliņa |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
1.b |
Agnese Bukša |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
1.c |
Jete Alvīne Cērpa |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
1.c |
Evelīna Elīza Inberga |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
1.s |
Katrīna Jansone |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
1.s |
Patrīcija Laura Priedulēna |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
1.s |
Elīna Adriana Rungēvica |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.a |
Lote Lea Gaile |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
2.a |
Ieva Sofija Bundziņa |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
2.a |
Marta Bērziņa |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.a |
Dāvis Kalniņš |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.b |
Marta Andžāne |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
2.b |
Rostislavs Pavlovs |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
2.b |
Elīza Bērziņa |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.b |
Evelīna Klempere |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.b |
Anastasija Miftahova |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.b |
Marks Ludvigs Putniņš |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.b |
Darja Sedova |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.s |
Grieta Lucāne |
Par teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
2.s |
Romija Suhānova |
Par teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
2.s |
Adele Balanasa |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.s |
Nikola Bunde |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.s |
Roberts Būda |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
2.s |
Kate Gornava |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.a |
Laura Egle |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
3.a |
Patrīcija Keita Dižkalpa |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.a |
Kristaps Morozovs |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.a |
Estere Puķīte |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.a |
Ņikita Soboļevskis |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.b |
Evelīna Elza Cillinberga |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.b |
Paula Proškina |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.b |
Beāte Beatrise Pētersone |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.b |
Justīne Ausekle |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.b |
Emīlija Krutkeviča |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.c |
Adriana Girgensone |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.c |
Sofija Puciello |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.c |
Roberts Žanis Bete |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
3.c |
Jānis Lielmanis |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.a |
Gailīte Džūlija |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.a |
Marta Evelīna Klinsone |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.a |
Eduards Kronbergs |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.b |
Jete Laiva |
Par izcilām un teicamām sekmēm mācībās |
Zelta liecība |
4.b |
Santa Dāboliņa |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.b |
Karlīna Kligina |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.b |
Ieva Lāce |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.c |
Dagnija Paula Rēķe |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.d |
Nora Sofija Grīva |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
4.d |
Viktorija Sedova |
Par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās |
Sudraba liecība |
5.-11.klašu grupa
Klase |
Skolēns |
Pamatojums |
Apbalvojuma veids |
5.a |
Dārta Auziņa |
Par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, augstiem sasniegumiem sportā, 2.vietu novada un valsts atklātajā matemātikas olimpiādē un 3.vietu novada vizuālās mākslas olimpiādē |
Zelta liecība |
5.a |
Evelīna Balama |
Par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Zelta liecība |
5.a |
Kristians Lelis |
Par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, 1.vietu novada un valsts atklātajā matemātikas olimpiādē un 2.vietu alternatīvajā starpnovadu latviešu valodas olimpiādē |
Zelta liecība |
5.a |
Krišjānis Salenieks |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.b |
Agnese Grieta Endžele |
Par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Zelta liecība |
5.b |
Oskars Naglis |
Par labiem un ļoti labiem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.b |
Annija Patrīcija Paugule |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.c |
Kristaps Āboliņš |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.c |
Samanta Bogatska |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.c |
Aleksandra Brīvule |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, par atzinības iegūšanu starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Sudraba liecība |
5.c |
Oto Cillinbergs |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, par 3.vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Sudraba liecība |
5.c |
Ernests Pēteris Jansons |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, par labiem, teicamiem un izciliem sasniegumiem sportā, par atzinības iegūšanu starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Sudraba liecība |
5.c |
Daniels Kalniņš |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.c |
Aksels Nora |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.c |
Annija Rulle-Titava |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.c |
Dināra Šulce |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.c |
Ance Zariņa |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
5.c |
Helvijs Jānis Kārkliņš |
Par 1.vietu „S!-Fischer” Ziemas skolēnu čempionātā |
Atzinība |
6.a |
Annija Būda |
Par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem un par iegūto atzinību latviešu valodas alternatīvajā olimpiādē |
Zelta liecība |
6.a |
Paula Lucāne |
Par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Zelta liecība |
6.a |
Paula Daniela Priedulēna |
Par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem un par iegūto 3. vietu valsts atklātajā matemātikas olimpiādē, par iegūto atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Zelta liecība |
6.a |
Diāna Aleksejeva |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, un par iegūto 1.vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Sudraba liecība |
6.a |
Elīna Balandina |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.a |
Renāte Fogele |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.a |
Līna Gaile |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.a |
Katrīna Paula Knoka |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.a |
Linards Lipskis |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.a |
Arta Skromane |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.a |
Sandijs Suhānovs |
Par 3.vietu „S!-Fischer” Ziemas skolēnu čempionātā |
Atzinība |
6.b |
Ivonna Krūmiņa |
Par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, par iegūto 3.vietu Rīgas un Ogres starpnovadu galvas rēķinu konkursā |
Zelta liecība |
6.b |
Anete Ieva Daugule |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, par 1.vietu latviešu valodas alternatīvajā olimpiādē, par 3.vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Sudraba liecība |
6.b |
Pauls Gustavs Kazāks |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, par 2.vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Sudraba liecība |
6.b |
Megija Platača |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.c |
Sintija Brigzne |
Par ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem |
Zelta liecība |
6.c |
Arta Priedniece |
Par ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem, par iegūto atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Zelta liecība |
6.c |
Kristīne Brunere |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem, par 1.vietu „S!-Fischer” Ziemas skolēnu čempionāta kopvērtējumā, par 1.vietu Latvijas skolu orientēšanās kausā, par 2.vietu novada pavasara krosā |
Sudraba liecība |
6.c |
Nils Ciglis |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem, par 3.vietu Latvijas skolu orientēšanas kausā, par 3.vietu Siguldas novada pavasara krosā, par iegūto atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Sudraba liecība |
6.c |
Sabīne Granta |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.c |
Jūlija Poļšina |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.c |
Markuss Daniels Šube |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
6.c |
Roze Zabarovska |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
7.a |
Katrīna Avotiņa |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem |
Sudraba liecība |
7.a |
Laura Berkolde |
Par iegūto atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Atzinība |
7.a |
Alise Caunīte |
Par iegūto atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Atzinība |
7.a |
Anna Marta Šitca |
Par iegūto atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Atzinība |
7.a |
Dāvis Šļaukstiņš |
Par iegūto atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē |
Atzinība |
7.b |
Nils Baldis |
Par iegūto 1.vietu alternatīvajā angļu valodas olimpiādē |
Atzinība |
7.b |
Airita Toma |
Par iegūto 2.vietu alternatīvajā angļu valodas olimpiādē |
Atzinība |
8.a |
Irbe Dairis Rihards |
Par iegūto 1.vietu starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē un atzinību 12.atklātajā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē, par iegūto 1.vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē, par iegūto I pakāpi Siguldas novada Radoši pētniecisko darbu konkursā |
Atzinība |
8.a |
Ērika Dubava |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem mācību sasniegumiem, par iegūto 3.vietu starpnovadu latviešu valodas olimpiādē |
Sudraba liecība |
8.a |
Laura Saulīte |
Par iegūto 3.vietu starpnovadu vizuālās mākslas konkursā |
Atzinība |
8.a |
Reinis Bērziņš |
Par iegūto I pakāpi Siguldas novada Radoši pētniecisko darbu konkursā |
Atzinība |
8.a |
Olīvija Zeta Survillo |
Par iegūto I pakāpi Siguldas novada Radoši pētniecisko darbu konkursā |
Atzinība |
8.a |
Elīna Lilienfelde |
Par iegūto I pakāpi Siguldas novada Radoši pētniecisko darbu konkursā |
Atzinība |
8.a |
Agneta Alise Ziemele |
Par iegūto III pakāpi Siguldas novada Radoši pētniecisko darbu konkursā |
Atzinība |
8.a |
Megija Madara Ziemele |
Par iegūto III pakāpi Siguldas novada Radoši pētniecisko darbu konkursā |
Atzinība |
8.b |
Annemarija Irbīte |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem un iegūto II vietu angļu valodas olimpiādē |
Sudraba liecība |
10. |
Andris Jenerts |
Par iegūto 1.vietu starpnovadu informātikas olimpiādē, 1.vietu novada fizikas olimpiādē, 2.vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē un atzinību valsts atklātajā matemātikas olimpiādē, par iegūto I pakāpi starpnovadu Skatuves runas konkursā |
Atzinība |
11. |
Megija Vainorjus |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem sasniegumiem mācību darbā, par 2.vietu novada ķīmijas olimpiādē un atzinību starpnovadu skatuves runas konkursā krievu valodā |
Sudraba liecība |
11. |
Agute Klints |
Par labiem, ļoti labiem, teicamiem sasniegumiem mācību darbā |
Sudraba liecība |
11. |
Patricija Stelmaka |
Par 3.vietu novada bioloģijas olimpiādē |
Atzinība |
11. |
Alans Škuta |
Par 1.vietu starpnovadu skatuves runas konkursā krievu valodā |
Atzinība |
11. |
Edijs Šepels |
Par I pakāpi novada skolēnu Radoši pētniecisko darbu konkursā |
Atzinība |
11. |
Madara Marija Ziemele |
Par I pakāpi novada skolēnu Radoši pētniecisko darbu konkursā |
Atzinība |
© www.sigulda.lv
Saistītās ziņas:
Siguldas pilsētas vidusskolā pieredzi gūst pedagogi no Rīgas
Siguldas pilsētas vidusskolā iepazīst stepa trenera profesiju
Sporta klases piedalās vispārizglītojošo skolu peldēšanas čempionātā
Radošo industriju klase Siguldas pilsētas vidusskolā