Ceturtdien, 25.maijā, Siguldas novada pašvaldības Pateicības un balvas saņēma novada skolēni, kuri ar izciliem rezultātiem, iegūstot godalgotas vietas, piedalījušies valsts olimpiādēs un sacensībās.
Pasākumā, kurā tika aicināti piedalīties novada skolēni un viņu ģimenes, apbalvojumus saņēma 21 skolēns un viņu pedagogi – Inese Berga, Pēteris Zariņš, Jānis Bukins, Daiga Jēkabsone, Inta Romanovska, Līga Sausiņa, Imants Kukuļš, Ina Slavinska, Māris Smons, Aiva Indriksone, Ilze Zīriņa-Eglīte, Vjačeslavs Amosovs, Andra Fridrihsone, Diāna Meirāne, Anda Vīksna, Ineta Lapacinska, Līga Trupavniece un Indra Ozoliņa.
Apbalvojumus saņēmušie skolēni:
Vārds, uzvārds |
Izglītības iestāde |
Sasniegumi valsts mācību olimpiādēs un sacensībās |
Sasniegumi reģiona/ novada mācību olimpiādēs un skatēs |
Laura Kļaviņa |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.klase |
1.vieta valsts vēstures olimpiādē 1.vieta Zinātniski pētniecisko darbu skatē Atzinība valsts latviešu valodas olimpiādē |
1.vieta vēstures olimpiādē 1.vieta latviešu valodas olimpiādē 1.vieta Zinātniski pētniecisko darbu skatē |
Paula Luīze Biteniece |
Siguldas 1.pamatskolas 9.klase |
3.vieta valsts bioloģijas olimpiādē 3.vieta valsts vēstures olimpiādē 2.vieta valsts mājturības olimpiādē |
1.vieta matemātikas olimpiādē 1.vieta latviešu valodas olimpiādē 2.vieta bioloģijas olimpiādē 2.vieta fizikas olimpiādē 2.vieta vēstures olimpiādē |
Edgars Daugulis |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.klase |
Atzinība valsts matemātikas olimpiādē Atzinība valsts fizikas olimpiādē |
1.vieta matemātikas olimpiādē 1.vieta fizikas olimpiādē 1.vieta ekonomikas olimpiādē 3.vieta bioloģijas olimpiādē 3.vieta vēstures olimpiādē |
Pauls Daugulis |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.klase |
2.vieta valsts matemātikas olimpiādē Atzinība valsts fizikas olimpiādē |
1.vieta matemātikas olimpiādē 1.vieta fizikas olimpiādē 1.vieta bioloģijas olimpiādē |
Stefi Pinsone |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.klase |
1.vieta valsts franču valodas olimpiādē |
1.vieta franču valodas olimpiādē |
Kristaps Bruners |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase |
3.vieta valsts matemātikas olimpiādē 3.vieta Latvijas skolu kausā orientēšanās sportā |
1.vieta matemātikas olimpiādē |
Edgars Straumanis |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.klase |
Atzinība valsts informātikas olimpiādē |
1.vieta informātikas olimpiādē 2.vieta matemātikas olimpiādē |
Agneta Apaļka |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase |
2.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē, izvirzīta starptautiskajiem ZPD lasījumiem Brazīlijā |
|
Rūta Soldāne |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase |
1.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē |
|
Justīne Timermane |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase |
1.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē |
1.vieta ķīmijas olimpiādē 2.vieta bioloģijas olimpiādē |
Ēriks Bērziņš |
Siguldas pilsētas vidusskolas 11.klase |
2.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē |
|
Līva Pūka |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase |
2.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē |
1.vieta vācu valodas olimpiādē |
Anna Batraga |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase |
3.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē |
|
Kristīne Brunere |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.klase |
3.vieta Latvijas skolu kausā orientēšanās sportā 1.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā |
|
Magda Cigle |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.klase |
1.vieta Latvijas skolu kausā orientēšanās sportā 3.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā |
|
Nils Ciglis |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.klase |
2.vieta Latvijas skolu kausā orientēšanās sportā |
Atzinība matemātikas olimpiādē |
Kristaps Kārkliņš |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase |
1.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā |
|
Sandijs Suhānovs |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.klase |
2.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā |
|
Sindija Turauska |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.klase |
3.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā |
|
Jēkabs Vītols |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 9.klase |
3.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā |
|
Oskars Veits |
Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.klase |
3.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā |
|
Pasākums, kurā tiek godināti novada skolēni un pedagogi, mācību gada noslēgumā norisinās katru gadu kopš 2010.gada, šogad pirmoreiz uz pasākumu tika aicināti arī izcilo skolēnu vecāki.
Plašāka fotogalerija
© www.sigulda.lv