×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 3. oktobris
Šodien sveicam: Elza, Ilizana
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, Z vējš 6.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-26
Siguldas 1. pamatskolas skolēni iepazīst farmakoloģiju

Lai sekmētu jauniešu interesi par karjeru un profesionālo izaugsmi, iepazīstinātu arī ar Eiropas Savienības sniegtajām iespējām jauniešu izglītības un karjeras attīstībai, Latvijā norisinās ikgadējā akcija „Atpakaļ uz skolu/Atpakaļ uz universitāti 2019”, kuras laikā 26. aprīlī Siguldas 1. pamatskolā skolēniem bija iespēja tikties ar skolas absolventi, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Vadošo pētnieci Baibu Švalbi.

Skolēni tikšanās laikā guva priekšstatu par pētījumiem farmakoloģijā, uzzinot par medikamentu ceļu no zinātnieku laboratorijas līdz aptiekai, kā arī to, ka jaunu zāļu izveidē komandā strādā gan biologi, gan ķīmiķi, gan informācijas tehnoloģiju speciālisti.

Akciju „Atpakaļ uz skolu/Atpakaļ uz universitāti 2019” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas skolotāja
Ina Slavinska

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi