×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-26
Siguldas 1. pamatskolas skolēni iepazīst farmakoloģiju

Lai sekmētu jauniešu interesi par karjeru un profesionālo izaugsmi, iepazīstinātu arī ar Eiropas Savienības sniegtajām iespējām jauniešu izglītības un karjeras attīstībai, Latvijā norisinās ikgadējā akcija „Atpakaļ uz skolu/Atpakaļ uz universitāti 2019”, kuras laikā 26. aprīlī Siguldas 1. pamatskolā skolēniem bija iespēja tikties ar skolas absolventi, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Vadošo pētnieci Baibu Švalbi.

Skolēni tikšanās laikā guva priekšstatu par pētījumiem farmakoloģijā, uzzinot par medikamentu ceļu no zinātnieku laboratorijas līdz aptiekai, kā arī to, ka jaunu zāļu izveidē komandā strādā gan biologi, gan ķīmiķi, gan informācijas tehnoloģiju speciālisti.

Akciju „Atpakaļ uz skolu/Atpakaļ uz universitāti 2019” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas skolotāja
Ina Slavinska

 


© www.sigulda.lv


Pasākumi