×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 3. oktobris
Šodien sveicam: Elza, Ilizana
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, Z vējš 7.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

PII Krimulda

Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda”

Adrese: Parka iela 2, Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads, LV-2144
Tālrunis: 27744029
E-pasts: krimulda.pii@sigulda.lv

Vadītāja  Solvita Dreimane

 

 

 

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis

E-pasts

Solvita Dreimane

Vadītāja

27744029

solvita.dreimane@sigulda.lv

Gunta Tarakanova

Vadītājas vietniece izglītības jomā

27744029

gunta.tarakanova@sigulda.lv

Ina Strautniece

Saimniecības vadītāja

26354141

ina.strautniece@sigulda.lv

Ināra Jēkabsone

Medmāsa

27679681

inara.jekabsone@sigulda.lv

Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda” ir dibināta 1973. gadā.

Šobrīd iestādē darbojas 8 grupas, kuras apmeklē 160 bērni vecumā no 1 gada un 6 mēnešiem līdz 7 gadiem.

Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda” īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas licencētas programmas:

  • Vispārizglītojošo pirmsskolas izglītības programmu, programmas kods 01011111;
  • Speciālo pirmsskolas izglītības programmu (izglītojamiem ar jauktiem attīstības traucējumiem), programmas kods 01015611;
  • Speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem, programmas kods 01015811.

Kopš 2020. gada 1. septembra sporta nodarbības notiek galvenokārt ārā, svaigā gaisā.

Lai bērni laiku iestādē varētu pavadīt kvalitatīvi un iegūtu papildu prasmes un iemaņas, PII audzēkņiem (no 5 gadu vecuma) tiek piedāvātas dažādas papildu aktivitātes: mākslas nodarbības un peldēšanas nodarbības (šobrīd piesardzības nolūkos interešu izglītības nodarbības ir pārtrauktas).

Bērniem ar valodas traucējumiem pieejamas individuālas nodarbības pie logopēda.

PII “Krimulda” pārsvarā apmeklē vietējie Raganas ciema bērni. Tiek vesti bērni arī no tuvākām apdzīvotām vietām kā Sunīši (3 km no Raganas), Eikaži (7 km no Raganas), Bīriņi (8 km no Raganas).

Kopējā bērnu dārza telpu platība ir 2048,2 kvadrātmetri.

Telpās bērniem tiek nodrošināti optimāli apstākļi gan nodarbībām – temperatūra, apgaismojums –, gan ērts telpas iekārtojums – tematiskie stūrīši, mēbeļu izvietojums.

Bērnudārzā ir atsevišķa svētku zāle, mākslas istaba, kas 2020. gadā tika aprīkota ar virtuves virsmu, plīti, cepeškrāsni, mikroviļņu krāsni un citiem virtuves piederumiem, lai mākslas istabu varētu izmatot ne tikai zīmēšanai, gleznošanai un veidošanai, bet arī dažādiem eksperimentiem un praktiskām mājturības nodarbībām.

Bērnudārza teritorijā ir Eiropas standartiem atbilstoši, katrai grupiņai un vecumam atbilstoši rotaļu laukumiņi ar smilšu kasti, slidkalniņiem, šūpolēm un citiem atribūtiem. Ir neliels sporta laukums, kur notiek āra sporta nodarbības.

Bērnudārzam ir senas tradīcijas – kopīgi svinēt svētkus, piemēram, Lieldienas, Māmiņdienu, Mārtiņdienu un Ziemassvētkus. Ir iedibinātas arī jaunas tradīcijas – “Putras diena”, “Maizes diena”, svinīga Valsts karoga maiņa 18. novembrī un “Gaismas siena” uz Lāčplēša dienu.

Neiztrūkstoši ir sporta svētki, pārgājieni, ekskursijas un projektu nedēļas kopā ar vecākiem.

Dažādi svētki, pasākumi un konkursi notiek ne tikai mācību gada laikā, bet arī vasaras periodā, piemēram, “Ziepju burbuļu svētki”, “Interesantākā smilšu pils”, “Vitamīnu portrets”, “Vasaras sporta svētki”, “Mans Līgo vainadziņš” un neiztrūkstoši – Līgo svētki.

Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda” strādā pēc valsts noteiktās pirmsskolas izglītības programmas, kur tiek noteikts izglītības mērķis un galvenie uzdevumi, lai sasniegtu vajadzīgo rezultātu, lai, absolvējot PII “Krimulda”, bērni būtu apguvuši nepieciešamo gan izglītības, gan psiholoģiskajā, gan fiziskās attīstības jomā un būtu gatavi mācībām skolā.

PII “Krimulda” galvenais mērķis 2021./2022. mācību gadā ir veicināt bērnu daudzpusīgu un harmonisku attīstību, veidojot apziņu, kas balstīta uz savas rīcības, darbības, jūtu, vēlmju un interešu izzināšanu, kā arī uz savu spēju izpausmi aktīvā darbībā.

Pasākumi