×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Dokumenti

Pievienotie faili

IzglītībaSabiedriskā kārtībaPašvaldības, pārvalžu un iestāžu nolikumi un reglamentiFinanses

Pielikums Nr. 5 Sporta pasākumu vērtēšanas kriteriji – iekšējie noteikumi Nr. 1_2023 – Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā.doc (88.5 KB)
Pielikums Nr. 4 Individuālā sportista aptaujas anketa – iekšējie noteikumi Nr. 1_2023 – Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā.docx (14.52 KB)
Pielikums Nr. 3 Statistikas datu aptaujas tabula organizācijām – iekšējie noteikumi Nr. 1_2023 – Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā.xls (39 KB)
Pielikums Nr. 2 Prioritāro sporta veidu finansējums 2023. gadam 2 – iekšējie noteikumi Nr. 1_2023 – Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā.xls (59 KB)
Pielikums Nr. 1 Prioritāro sporta veidu kritēriji – iekšējie noteikumi Nr. 1_2023 – Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā.xls (46.5 KB)
Iekšējie noteikumi Nr. 1_2023 – Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā.pdf (202.49 KB)
Iekšējie noteikumi Nr.1_2022 Par finansējuma piešķiršanu amatieru, veterānu un Skolu sportam.pdf (408.81 KB)

Noteikumi par nomas maksu un maksas pakalpojumiemCiti

Pasākumi