×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Budžets

Publicēts: 16.02.2024.
 

Ceturtdien, 15. februārī, apstiprināts Siguldas novada pašvaldības 2024. gada budžets, kurā ieņēmumi plānoti 56,62 miljonu eiro apmērā, bet izdevumi – 60,19 miljonu eiro apmērā. Veidojot sabalansētu budžetu, saglabāts atbalsts novada iedzīvotājiem un finansējums kultūras, sporta, izglītības un citām pašvaldības iniciatīvām, vienlaikus turpinot ceļu un ēku infrastruktūras uzlabošanu un digitalizācijas projektu attīstību, lai paplašinātu vai papildinātu novadniekiem pieejamos pakalpojumus.

“Budžeta plānošanas process bijis īpaši sarežģīts, cenšoties sabalansēt vajadzības ar iespējām. Lai gan budžetu ietekmējušas ārējo normatīvo aktu prasības – minimālās algas celšana un pirmsskolas pedagogu atalgojuma pieaugums, tomēr apzināmies, ka tās ir ilgtermiņa investīcijas mūsu cilvēkos. Vienlaikus, cenšoties mazināt ikdienas izdevumus, esam spēruši soli un optimizējuši atalgojumu domes deputātiem. Pieņemtais budžets nodrošina stabilu pašvaldības funkciju izpildi, savukārt nākotnē ir rūpīgi jāplāno un jāvērtē investīcijas un citi izdevumi, lai nodrošinātu budžeta ilgtspēju. Ir vairākas ieceres, pie kurām turpinām strādāt, piemēram, digitalizācijas projektu ieviešana un Siguldas pilsētas vidusskolas pārbūves projekta īstenošana, par kuru vēl ir nepieciešamas plašākas diskusijas ar deputātiem. Ir vēl iniciatīvas, kuras atrodas “aiz svītras”, taču nepieciešamas, tādēļ patlaban mēs kopā ar speciālistiem meklējam risinājumus, lai varētu tās uzsākt vai realizēt šī gada ietvaros,” skaidro Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Kristaps Zaļais.

Balsojumā par Siguldas novada pašvaldības budžeta pieņemšanu piedalījās 18 deputāti, jo deputāts Jānis Zilvers sēdē nepiedalījās. Par pašvaldības budžetu balsoja 12 deputāti (Ance Pētersone, Artūrs Caucis, Erlends Eisaks, Eva Viļķina, Ina Stupele, Jānis Paulovičs, Kristaps Zaļais, Linards Kumskis, Reinis Ādamsons, Solvita Strausa, Zane Berdinska un Zane Segliņa), pret – četri deputāti (Jānis Strautmanis, Līga Sausiņa, Ņina Balode un Rūdolfs Kalvāns), atturējās – divi deputāti (Mārtiņš Zīverts un Modris Jaunups).

Plānotie budžeta ieņēmumi ir 56 627 033 eiro, ko galvenokārt veido iedzīvotāju ienākuma nodoklis 35 279 140 eiro apmērā, valsts mērķdotācija – 12 252 600 eiro, iestāžu sniegtie maksas pakalpojumi 3 696 500 eiro un nekustamā īpašuma nodoklis 2 897 415 eiro apmērā. Konta atlikums uz šā gada 1. janvāri bija 5 915 960 eiro, aizņēmuma saņemšana plānota – 873 555 eiro.

Budžeta izdevumi plānoti 60 195 667 eiro apmērā, gada noslēgumā paredzētais budžeta atlikums – 63 790 eiro. Savukārt aizdevumu pamatsummas atmaksai Valsts kasei iekļauti 2 915 761 eiro un ieguldījumiem pašvaldību kapitālsabiedrību pamatkapitālā – 241 330 eiro.

Lielākie izdevumi 2024. gada budžetā paredzēti izglītībai, sociālajai aizsardzībai, ielu un ceļu uzturēšanai un remontdarbiem, pašvaldības teritorijas un mājokļu apsaimniekošanai, sportam un kultūrai, sabiedriskās kārtības nodrošināšanai, atbalstam ģimenēm ar bērniem, vides aizsardzībai un citām pašvaldības funkcijām.

Pašvaldības kredītsaistības

2024. gadā aizņēmumu pamatsummas apmaksai novirzīti 2 915 761 eiro, tai skaitā pamatsummas atlikšana 607 837,87 eiro apmērā. Savukārt aizdevuma procentu un apkalpošanas maksājumi ir 1 990 171 eiro.

Lielākie aizdevumu pamatsummas un procentu maksājumi 2024. gadā saistīti ar iepriekšējos gados īstenotajiem projektiem – ERAF projekts “Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas 1. pamatskolas atjaunošana, pārbūve un materiāltehniskās bāzes modernizācija” (1 028 239 eiro), Siguldas novada Kultūras centra pārbūves projekts (441 715 eiro), ERAF projekts “Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos” (248 034 eiro), Siguldas Sporta kompleksa projektēšana un būvniecība (412 612 eiro).

“Turpmāk nepieciešams izvērtēt aizņēmumu saņemšanu un mazināt izdevumus, lai veidotu vienmērīgu Siguldas novada teritorijas attīstību un budžets būtu ilgtspējīgs,” norāda Kristaps Zaļais.

Atbalsts izglītības iestādēm un ģimenēm – saglabātas brīvpusdienas un citas iniciatīvas

Budžeta izdevumos izglītības nozarei tiek paredzēti 47,21 %, kas ir vairāk nekā 28 miljoni eiro no kopējā budžeta. Jāuzsver, ka viena no 2024. gada budžeta prioritātēm ir atbalsta saglabāšana novadniekiem, kas ietver sevī vairākas pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas. Atbalstot ģimenes, pašvaldība arī šogad nodrošinās apmaksātas pusdienas visiem skolēniem no 1. līdz 9. klasei, trīs ēdienreizes pirmsskolas vecuma bērniem, kuri apgūst pirmsskolas programmu gan pašvaldības, gan privātajos bērnudārzos novadā, kā arī pusdienas vidusskolēniem no daudzbērnu, trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm. Šajā budžeta pozīcijā, salīdzinot ar 2023. gadu, izmaksas ir palielinājušās, sasniedzot 1,97 miljonus eiro.

Arī šogad vecāki saņems atbalstu, ja bērns ir sasniedzis pusotra gada vecumu, nav nodrošināts ar vietu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē un apmeklē privāto pirmsskolas izglītības iestādi, kura reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā un īsteno licencētu pirmsskolas izglītības programmu, vai izmanto auklīšu pakalpojumus. Neskatoties uz izmaksu pieaugumu, pirmsskolas izglītības iestādēs arī turpmāk nodrošinās ierasto darba laiku un ikdienas ritmu. Lai radītu aizraujošāku un mūsdienīgāku mācību procesu gan audzēkņiem, gan pedagogiem un citām iesaistītajām pusēm, paredzēts pilnveidot izglītības iestāžu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nodrošinājumu, tādējādi palielinot izglītojamo interesi un pedagogu iemaņas.

Nozīmīgu atbalstu, ko ikdienā izmanto skolēni vairāk nekā desmit sabiedriskā transporta maršrutos, kuros bērni un jaunieši brauc bezmaksas, varēs saņemt arī turpmāk.

Saglabāta motivācijas sistēma novada vidusskolās – stipendijas vidusskolēniem

Vidusskolēnu stipendijām, kas motivē jauniešus turpināt vai uzsākt mācības novada vispārizglītojošās skolās, 2024. gada budžetā plānots finansējums teju 40 tūkstoši eiro apmērā, lai segtu to izmaksu līdz šā gada beigām. Vidusskolēni var saņemt stipendiju 51,95 vai 77,92 eiro apmērā mēnesī (pirms nodokļu nomaksas), ja izglītojamā vidējais vērtējums iepriekšējā semestrī ir 8–8,99 balles vai 9–10 balles. 2023./2024. mācību gada 1. pusgadā stipendiju saņēma 39 audzēkņi, bet 2. pusgadā tās saņem turpat uz pusi vairāk izglītojamo – kopumā 73 skolēni.

Atbalsts un ieguldījumi sociālajā jomā

Viena no nozarēm, kas šogad paredz papildu finansējumu un sastāda 11,58 % no visiem pašvaldības izdevumiem, ir sociālā joma, kurā, salīdzinot ar 2023. gadu, nozares izdevumi palielinājušies par 29,3 %, tomēr pašvaldība nav mazinājusi šo būtisko atbalsta veidu.

Tāpat kā līdz šim, pašvaldība turpinās nodrošināt atbalstu ģimenēm ar bērniem, sniegt sociālos pakalpojumus, kā arī pilnvērtīgus un kvalitatīvus pakalpojumus sociālās aprūpes mājās. 

Nemainīgu atbalstu piemēros arī jaundzimušajiem novadniekiem un daudzbērnu ģimenēm, piemēram, finansējumu mācību līdzekļu iegādei, atlaižu sistēmu mācību maksai profesionālās un interešu izglītības iestādēs, kultūras un sporta pasākumos, kā arī citas priekšrocības, kas ikdienā ir liels atbalsts ģimenēm.

Līdztekus citiem atbalstam veidiem vientuļie un novadā dzīvojušie seniori, kā arī mājsaimniecības, kurās ir personas ar 1. vai 2. grupas invaliditāti vai bērns ar invaliditāti, un iedzīvotāji, kas ir nonākuši ārkārtas un krīzes situācijās, varēs pieteikt un saņemt palīdzību piebraucamā ceļa sniega tīrīšanai ziemas periodā. Arī turpmāk novada iedzīvotāji, tostarp personas no mazaizsargātām grupām, varēs saņemt noteiktus nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus. Pašvaldība turpinās sumināt novada simtgadniekus, izmaksājot pabalstu 200 eiro apmērā. 

Iedzīvotāju iesaistei atvērta pašvaldība – apstiprināts līdzdalības budžets

Pērn pašvaldība pirmo reizi izsludināja līdzdalības budžeta konkursu, stiprinot iedzīvotāju iesaisti novada attīstībā. Apstiprinot līdzdalības budžetu 81 187 eiro apmērā, plānots īstenot trīs projektus – vienu no katras teritoriālās vienības. Būtiski, ka no 2025. gada līdzdalības budžetam jābūt vismaz 0,5 % no pašvaldības vidējiem viena gada iedzīvotāju ienākuma nodokļa un nekustamā īpašuma nodokļa faktiskajiem ieņēmumiem, kas tiek aprēķināti par pēdējiem trim gadiem. Tādējādi nākamgad šī summa var pieaugt.

2024. gadā turpināsies uzsākto infrastruktūras projektu realizēšana

Šogad pašvaldība īstenos jau uzsāktās iniciatīvas, piemēram, noslēgs Mores pamatskolas pārbūves un teritorijas labiekārtojuma pārbūves Raiņa parkā projektēšanu, realizēs projektu “Apkures sistēmas izbūve Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolā”, turpinās Mālpils Kultūras centra pārbūvi un darbus pirmsskolas izglītības iestādē “Tornīši”. Tāpat paredzēti projektēšanas darbi, piemēram, jaunajai pirmsskolas izglītības iestādei Inčukalnā un Krimuldas vidusskolas ēkai, lai tur paaugstinātu energoefektivitāti.

Norisināsies arī 2023. gadā uzsāktā Kantora, Mēness un Zvaigžņu ielas Sidgundā pārbūve. Lai turpmākajos gados varētu veikt ceļa seguma atjaunošanu, paredzēts veikt projektēšanas darbus autoceļa posmam “Reimeri–Auniškalni–Puriņi” un “Lāčplēši–Augšciems”, kā arī vairākām ielām un to posmiem Siguldā (Ausekļa, Mālpils, Pulkveža Brieža (no Saules līdz Rīgas ielai), Strēlnieku un Šveices iela) un Gājēju ielas, Raganā, pārbūvei, kur plānots izbūvēt arī apgriešanās laukumu.

Tāpat finansējums plānots paredzēt vairāku prioritāro projektu īstenošanai – Siguldas pilsētas vidusskolas pārbūves projektēšanai, Lēdurgas bibliotēkas rekonstrukcijai un VPVKAC izveidei Lēdurgas pagastā. Lai uzsāktu šo projektu īstenošanu, pašvaldība plāno ņemt aizņēmumu Valsts kasē, pirms tam pieņemot nepieciešamos domes lēmumus.

Pašvaldība turpinās meklēt iespējas, lai realizētu vēl citus projektus, kuru apmērs šobrīd ir aptuveni 3 miljoni eiro.

Budžeta prezentācija skatāma šeit.

Pievienotie faili

Budžets 2023

2023. gada 21. septembra saistošie noteikumi Nr. 20 Grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 2023.gada 2. februāra saistošajos noteikumos Nr. 1 „Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2023.gadam”.pdf (861.62 KB)
2023. gada 13. aprīļa s.n. Nr. 4 Par grozījumiem 2023. gada 2. februāra saistošajos noteikumos Nr. 1 “Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2023. gadam. Pielikumi.pdf (295.29 KB)
2023. gada 13. aprīļa s.n. Nr. 4 Par grozījumiem 2023. gada 2. februāra saistošajos noteikumos Nr. 1 “Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2023. gadam. Paskaidrojuma raksts.pdf (347.43 KB)
2023. gada 13. aprīļa saist. noteikumi Nr. 4 Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2023. gada 2. februāra saistošajos noteikumos Nr. 1 “Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2023. gadam”.pdf (148.27 KB)
2023. gada 2. februāra saist. noteikumi Nr. 1 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2023. gadam.pdf (152.79 KB)
2023. gada 2. februāra saist. not. Nr. 1 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2023. gadam – Paskaidrojuma raksts un pielikumi.pdf (943.54 KB)

Budžets 2022

Siguldas novada pašvaldības budžets 2022.pdf (764.95 KB)
Pielikums Nr. 2 2022. gada 14. jūlija s. n. Nr. 35 Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2022. gada 1. februāra s. n. Nr. 3 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2022. gadam.pdf (289.44 KB)
Pielikums Nr. 3 2022. gada 14. jūlija s. n. Nr. 35 Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2022. gada 1. februāra s. n. Nr. 3 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2022. gadam.pdf (439.5 KB)
2022. gada 14. jūlija s. n. Nr. 35 Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2022. gada 1. februāra s. n. Nr. 3 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2022. gadam.pdf (295.95 KB)
Pielikums Nr. 1 2022. gada 14. jūlija s. n. Nr. 35 Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 2022. gada 1. februāra s. n. Nr. 3 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2022. gadam.pdf (401.04 KB)
2022. gada 1. februāra saistošie noteikumi Nr. 3 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2022. gadam.pdf (665.52 KB)
Pielikums nr.1 2022. gada 1. februāra saistošajiem noteikumiem Nr.3 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2022. gadam.pdf (244.34 KB)
Pielikums nr.2 2022. gada 1. februāra saistošajiem noteikumiem Nr.3 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2022. gadam.pdf (346.16 KB)
Pielikums nr.3 2022. gada 1. februāra saistošajiem noteikumiem Nr.3 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2022. gadam.pdf (298.73 KB)

Budžets 2021Budžets 2020Budžets 2019Budžets 2018Budžets 2017Budžets 2016

Siguldas novada pašvaldības ziedojumu un dāvinājumu tāme 2016.gadam.pdf (526.51 KB)
Par grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.2 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2016.gadam.pdf (318.36 KB)
2016.gada budžets.pdf (486.85 KB)
Valsts mērķdotācijas sadalījums 2016.gada 8 mēnešiem Siguldas novada pašvaldības pamata un vispārējās izglītības iestāžu pedagogu darba samaksai un valsts sociālās aapdrošināšanas obligātajām iemaksām.pdf (40.12 KB)
Valsts mērķdotācijas sadalījums 2016.gada 8 mēnešiem Siguldas novada pašvaldības izglītības iestādēs bērnu no piecu gadu vecuma izglītošanā nodarbināto pedagogu darba samaksai un valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.pdf (43.14 KB)
Valsts mērķdotācijas sadalījums 2016.gada 8 mēnešiem Siguldas novada pašvaldības interešu izglītības pedagogu daļējai darba samaksai un valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.pdf (40.33 KB)
Pašvaldības autoceļu (ielu) seguma atjaunošanas, apsaimniekošanas un satiksmes drošības uzlabošanas programmas finansējums 2016. - 2018.g..pdf (68.23 KB)
Saistošie noteikumi - Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2016.gadam.pdf (93.68 KB)
Ziedojumu un dāvinājumu tāme 2016.pdf (53.76 KB)
Pamatbudžeta izdevumu tāme 2016 (ar grozījumiem 16.03.2016).pdf (80.63 KB)
Pamatbudžeta ieņēmumu tāme 2016 (ar grozījumiem 16.03.2016).pdf (71.33 KB)
Ziņojums par pašvaldības 2016.gada budžetu.pdf (94.96 KB)

Budžets 2015

Ziedojumu un dāvinājumu tāme 2015 (ar grozījumiem, apstiprināts 13.01.2016).pdf (64.35 KB)
Speciālais budžets 2015 (ar grozījumiem, apstiprināts 13.01.2016).pdf (59.38 KB)
Pamatbudžeta izdevumu tāme (ar grozījumiem, apstiprināts 13.01.2016).pdf (85.01 KB)
Pamatbudžeta ieņēmumu tāme 2015 (ar grozījumiem, apstiprināts 13.01.2016).pdf (68.44 KB)
Siguldas novada pašvaldības 2015.gada konsolidētais budžets - pamatbudžeta izdevumu tāme.pdf (357.46 KB)
Siguldas novada pašvaldības 2015.gada konsolidētais budžets - pamatbudžeta ieņēmumu tāme.pdf (287.86 KB)
Siguldas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu budžeta izdevumu norēķinu veikšanai ar privātajām pirmskolas izglītības iestādēm 2015.gadā.pdf (54.39 KB)
Pamatbudžet ieņēmumu tāme 2015.pdf (71.83 KB)
Pamatbudžeta izdevumu tāme 2015.pdf (94.16 KB)
Speciālais budžets 2015.pdf (53.98 KB)
Siguldas novada pašvaldības ziedojumu un dāvinājumu tāme 2015.pdf (58.05 KB)

Budžets 2014Budžets 2013Budžets 2012Budžets 2011Budžets 2010Pašvaldības nolikums, budžets, simbolika

2021. gada 23. septembra s. n. Nr. 18 Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes s. n. Nr. 2 “Par Siguldas novada pašvaldības apvienoto budžetu 2021. gadam”.pdf (642.34 KB)
21.02.2019. s.n. Nr.3 Par grozījumiem Siguldas novada pašvaldības domes 17.01.2019. s.n. Nr.2 Siguldas novada pašvaldības budžets 2019.gadam.pdf (657.32 KB)
2019.gada 17.janvāra saistošie noteikumi Nr.2 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2019.gadam.pdf (1.364 MB)
17.05.2018. s.n. Nr.14 Par grozījumiem SNP domes 25.01.2018. s.n. Nr.2 Siguldas novada pašvaldības budžets 2018.gadam.pdf (2.139 MB)
15.03.2018. s.n. Nr.8 Grozījumi SNP domes 25.01.2018. s.n. Nr.2 Siguldas novada pašvaldības budžets 2018.gadam.pdf (270.32 KB)
2018.gada 25.janvāra saistošie noteikumi Nr.2 Siguldas novada pašvaldības budžets 2018.gadam.pdf (622.12 KB)
2017.gada 18.janvāra saistošie noteikumi Nr.2 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2017.gadam.pdf (323.97 KB)
11.01.2018. s.n. Nr.1 Grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 18.01.2017. s.n. Nr.2 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2017.gadam.pdf (281.29 KB)
13.01.2016. s.n. Nr.1 Par grozījumiem Siguldas novada Domes 28.01.2015. s.n. Nr.2 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2015.gadam.pdf (335.36 KB)
22.04.2015. s.n. Nr.6 Par grozījumiem Siguldas novada Domes 28.01.2015. s.n. Nr.2 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2015. gadam.pdf (245.05 KB)
15.07.2015. s.n. Nr.8 Grozījumi Siguldas novada Domes 28.01.2015. s.n. Nr.2 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2015.gadam.pdf (212.78 KB)
2015.gada 8.janvāra saistošie noteikumi Nr.1 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.7 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2014.gadam.pdf (88.68 KB)
2014.gada 12.novembra saistošie noteikumi Nr.20 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.7 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2014.gadam.pdf (160.62 KB)
2014.gada 17.septembra saistošie noteikumi Nr.17 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.7 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2014.gadam.pdf (85.57 KB)
2014.gada 23.jūlija saistošie noteikumi Nr.16 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.7 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2014.gadam.pdf (85.99 KB)
2014.gada 28.maija saistošie noteikumi Nr.11 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.7 Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2014.gadam.pdf (85.61 KB)
2014.gada 8.janvāra saistošie noteikumi Nr.4 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2013.gadam.pdf (109.36 KB)
2013.gada 23.oktobra saistošie noteikumi Nr.35 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2013.gadam.pdf (109.51 KB)
2013.gada 31.jūlija saistošie noteikumi Nr.19 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2013.gadam.pdf (110.63 KB)
2013.gada 15.maija saistošie noteikumi Nr.12 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2013.gadam.pdf (110.03 KB)
2013.gada 24.aprīļa saistošie noteikumi Nr.11 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2013.gadam.pdf (109.41 KB)
2013.gada 6.marta saistošie noteikumi Nr.9 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2013.gadam.pdf (109.95 KB)
2013.gada 9.janvāra saistošie noteikumi Nr.1 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2012.gadam.pdf (110.52 KB)
2012.gada 10.oktobra Saistošie noteikumi Nr.27 Par grozījumiem saistošajos noteikumos Par Siguldas novada pašvaldības budžetu 2012.gadam.pdf (113.04 KB)

Citi

Pasākumi