×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 13. aprīlis
Šodien sveicam: Egils, Egīls, Nauris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

PII Tornīši

Siguldas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Tornīši” 

Adrese:
Skolas iela 3, Sigulda, LV-2150
Tālrunis: 63511789
Facebook lapa

Vadītāja –​ Indra Podziņa

 

 

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis

E-pasts

Indra Podziņa

Vadītāja

63511789,
26599576

indra.podzina@sigulda.lv

Vivita Batānova

Vadītājas vietniece izglītības jautājumos

63511789

metodike.tornisi@sigulda.lv​

Elma Petrovska

Vadītājas vietniece saimniecības jautājumos

63511789

tornisi@sigulda.lv

Iveta Bērziņa

Medmāsa

63511789

medmasa.tornisi@sigulda.lv

2022./2023. mācību gadā iestādē darbojas 13 grupas (3 – nepilnas dienas grupas (līdz sešām stundām dienā), 10 – pilnas dienas grupas), kurās tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas licencēta programma: vispārizglītojošā pirmsskolas izglītības programma (kods 0101 11 11).

Nepilna laika grupu “Kastanītis” audzēkņi bērnudārzā uzturas īsāku dienas daļu: 4–7 gadīgie apmeklē nodarbības no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 līdz 14.00, pusdieno, bet neguļ diendusu. Mazākās grupiņas audzēkņi (1,5–3 gadi) nodarbības apmeklē 4 dienas nedēļā no plkst. 8.00 līdz 11.45. Tāpat kā pilna laika grupās, arī nepilna laika grupās bērni apgūst pirmo socializēšanās pieredzi un citas iemaņas. Nepilna laika grupās vecāki nodarbībās nepiedalās.

Bērnudārzā “Tornīši” gan pilna, gan nepilna laika grupas apmeklē bērni, sākot no pusotra gada vecuma. Bērnudārzā bērni, rotaļājoties, dziedot, sportojot, eksperimentējot, līmējot, krāsojot, mācās draudzēties un sadarboties, apgūst vēl virkni dzīvē noderīgas iemaņas. Pētīšana, ideju realizēšana un rezultātu analizēšana ir bērniem nu jau ierasta lieta.

 

 

Galvenie pedagoģiskā un audzināšanas darba uzdevumi 2022./2023. mācību gadā

  1. Turpināt īstenot kompetenču pieeju mācību, saturā plānojot un realizējot jēgpilnu mācīšanās procesu, respektējot katra bērna speciālās vajadzības kā arī pielāgojot atbilstošus atbalsta pasākumus.
  2. Veicināt pozitīvu sadarbību ar iestādes izglītojamo ģimenēm, informējot un iesaistot tās bērnu vispusīgas attīstības veicināšanā:
    • ikdienā informēt vecākus par bērniem izvirzītajiem sasniedzamajiem rezultātiem un to sasniegšanā izmantotajām aktivitātēm;
    • divas reizes gadā organizēt pārrunas ar vecākiem par bērnu attīstības gaitu.
  3. Popularizēt dažādas lasīšanas aktivitātes kā aizraujošas un jēgpilnas nodarbes, domājot par izglītojamā komfortu, entuziasmu, izvēli un interesi.
  4. Īstenot iestādē “Garīgās veselības veicināšanas skolā” nodarbības vai to elementus, iekļaujot šo saturu vienotajā mācību un audzināšanas saturā.

Pēc nepieciešamības iestādes vecākajiem audzēkņiem tiek nodrošinātas individuālas nodarbības pie logopēda.

Darbiniekiem un bērnu vecākiem bez maksas pieejamas psiholoģes Lāsmas Pīlāgas konsultācijas.

Iestādē pieejami maksas pulciņi –SIA “Sīlma” piedāvā vokālās nodarbības bērniem, SIA “Bērnu centrs” 4 – 7 gadīgiem bērniem piedāvā apgūt robotikas pamatus programmā "Robotiķis".

Pievienotie faili

Pašvaldības, pārvalžu un iestāžu nolikumi un reglamentiPašvērtējumsCiti

Iekšējās kārtības noteikumi pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši.pdf (267.44 KB)
Izglītojamo uzvedības un rīcības drošības noteikumi pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši.pdf (269.31 KB)
Kārtība, kādā nodrošināma izglītojamo drošība pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši, tās organizētajos pasākumos, kā arī tās lietojumā nodotajā teritorijā.pdf (205.31 KB)
Kārtība, kādā pirmsskolas izglītības iestādē – Tornīši – tiek veikta fotografēšana, audio un video ieraksti.pdf (157.74 KB)
Kārtība, kādā pirmsskolas izglītības iestādē – Tornīši – uzturas nepiederošas personas.pdf (242.22 KB)
Kārtība, kādā reģistrē izglītojamo ierašanos un neierašanos pirmsskolas izglītības iestādē – Tornīši – un informē par to vecākus.pdf (188.91 KB)
Noteikumi par rīcību bērnu saslimšanas gadījumos ar infekcijas slimībām pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši.pdf (155.11 KB)
Rīcības plāns pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši, ja izglītojamais izglītības iestādē apdraud savu vai citu personu drošību.pdf (183.53 KB)
Kārtība, kādā pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši tiek organizēts mācību process un veikti piesardzības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.pdf (289.19 KB)

Pasākumi