×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 3. oktobris
Šodien sveicam: Elza, Ilizana
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, Z vējš 7.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

PII Tornīši

Siguldas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Tornīši” 

Adrese:
Skolas iela 3, Sigulda, LV-2150
Tālrunis: 63511789
Facebook lapa

Vadītāja –​ Indra Podziņa

 

 

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis

E-pasts

Indra Podziņa

Vadītāja

63511789,
26599576

indra.podzina@sigulda.lv

Vivita Batānova

Vadītājas vietniece izglītības jautājumos

63511789

metodike.tornisi@sigulda.lv​

Elma Petrovska

Vadītājas vietniece saimniecības jautājumos

63511789

tornisi@sigulda.lv

Iveta Bērziņa

Medmāsa

63511789

medmasa.tornisi@sigulda.lv

2020./2021. mācību gadā iestādē darbojas 13 grupas (3 – nepilnas dienas grupas (līdz sešām stundām dienā), 10 – pilnas dienas grupas), kurās tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas licencēta programma: vispārizglītojošā pirmsskolas izglītības programma (kods 0101 11 11).

Nepilna laika grupu “Kastanītis” audzēkņi bērnudārzā uzturas īsāku dienas daļu – vidējās un lielās grupiņas audzēkņi (4–7 gadi) apmeklē nodarbības darbdienās no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 līdz 14.00, pusdieno, bet neguļ diendusu. Mazākās grupiņas audzēkņi (1,5–3 gadi) nodarbības apmeklē 4 dienas nedēļā no plkst. 8.30 līdz 11.45. Nepilna laika grupiņās audzēkņus izglīto 5 pedagogi un skolotāja palīgs. Tāpat kā pilna laika grupās, arī nepilna laika grupās bērni apgūst pirmo socializēšanās pieredzi un citas iemaņas. Nepilna laika grupās vecāki nodarbībās nepiedalās.

Bērnudārzā “Tornīši” gan pilna, gan nepilna laika grupas apmeklē bērni, sākot no pusotra gada vecuma. Bērnudārzā bērni, rotaļājoties, dziedot, sportojot, eksperimentējot, līmējot, krāsojot, mācās draudzēties un sadarboties, apgūst vēl virkni dzīvē noderīgas iemaņas. Pētīšana, ideju realizēšana un rezultātu analizēšana ir bērniem nu jau ierasta lieta.

PII “​Tornīši” galvenie pedagoģiskā un audzināšanas darba uzdevumi 2020./2021. mācību gadā

Organizējot mācību satura īstenošanu, nodrošināt četrus mācīšanās iedziļinoties principa elementus:

  • izvirzīti skaidri mācīšanās mērķi un sasniedzamie rezultāti;
  • piedāvāti daudzveidīgi uzdevumi un laiks darbību modelēšanai;
  • nodrošināta atbalstoša un attīstoša atgriezeniskā saite;
  • bērnam tiek nodrošināta iespēja skaidrot darbību gaitu un domāt par savu mācīšanos un sasniegto rezultātu.

Pēc nepieciešamības iestādes vecākajiem audzēkņiem tiek nodrošinātas individuālas nodarbības pie logopēda.

Darbiniekiem un bērnu vecākiem bez maksas pieejamas psiholoģes Lāsmas Pīlāgas konsultācijas.

Iestādē pieejami maksas pulciņi – SIA “Hello Kids” angļu valodas nodarbības, SIA “Sīlma” vokālās nodarbības bērniem, SIA “Zīmētprieks” vizuālās mākslas nodarbības, SIA “Bērnu centrs” legorobotikas nodarbības, SIA “Saules joga” rotaļu jogas nodarbības, Sandras Parfenkovas tautas deju nodarbības. Šobrīd piesardzības nolūkos interešu izglītības nodarbības ir pārtrauktas.

Pievienotie faili

Pašvaldības, pārvalžu un iestāžu nolikumiPašvērtējumsCiti

Iekšējās kārtības noteikumi pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši.pdf (267.44 KB)
Izglītojamo uzvedības un rīcības drošības noteikumi pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši.pdf (269.31 KB)
Kārtība, kādā nodrošināma izglītojamo drošība pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši, tās organizētajos pasākumos, kā arī tās lietojumā nodotajā teritorijā.pdf (205.31 KB)
Kārtība, kādā pirmsskolas izglītības iestādē – Tornīši – tiek veikta fotografēšana, audio un video ieraksti.pdf (157.74 KB)
Kārtība, kādā pirmsskolas izglītības iestādē – Tornīši – uzturas nepiederošas personas.pdf (242.22 KB)
Kārtība, kādā reģistrē izglītojamo ierašanos un neierašanos pirmsskolas izglītības iestādē – Tornīši – un informē par to vecākus.pdf (188.91 KB)
Noteikumi par rīcību bērnu saslimšanas gadījumos ar infekcijas slimībām pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši.pdf (155.11 KB)
Rīcības plāns pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši, ja izglītojamais izglītības iestādē apdraud savu vai citu personu drošību.pdf (183.53 KB)
Kārtība, kādā pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši tiek organizēts mācību process un veikti piesardzības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.pdf (289.19 KB)

Pasākumi