×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

PII Māllēpīte

Pirmsskolas izglītības iestāde “Māllēpīte”

Adrese: Jaunā iela 3, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, LV-2152
Tālruņa numurs: 67925069
E-pasts: mallepite.pii@sigulda.lv

Vadītāja: Elīna Apsīte
(apmeklētājus pieņem pirmdienās plkst. 8.00 –12.00, trešdienās plkst. 14.00–18.00, citās dienās – iepriekš vienojoties par laiku)

 

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis

E-pasts

Elīna Apsīte

Vadītāja 

67925069

elina.apsite@sigulda.lv
Sanita Čodore Vadītājas vietnieks izglītības jomā   sanita.codore@sigulda.lv 

Olita Veica

Vadītājas vietnieks saimniecības jomā

67925252; 29196525

olita.veica@sigulda.lv

Indra Jakobsone

Māsa bērnu aprūpē

26361385

indra.jakobsone@sigulda.lv

Šobrīd iestādē darbojas 9 grupas, kuras apmeklē 158 bērni vecumā no 1 gada un 6 mēnešiem līdz 7 gadiem.

Pirmsskolas izglītības iestāde īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas licencētu programmu: Vispārizglītojošo pirmsskolas izglītības programmu, programmas kods 01011111.

Izglītības iestādes mērķis – sekmēt vispusīgu bērna attīstību, nodrošinot kvalitatīvu, kompetencēs balstītu satura apguvi drošā, sociāli emocionālā, atbalstošā vidē.

Izglītības iestādes vīzija par izglītojamo – uz pozitīvu saskarsmi un sadarbību vērsts izglītojamais, kurš atbilstoši savām individuālajām spējām vēro, pēta pasauli, ir tālākai attīstībai motivēts, mācās kontrolēt un vadīt savu uzvedību un emocijas.

PII “Māllēpīte” katra diena ir jauns, izzinošs un aktīvs piedzīvojums, kurā bērnus ievada jaunās zināšanās un prasmēs, attīsta sociālās un emocionālās prasmes un kopā ar bērniem darbojas, iestādes skolotāji un skolotāju palīgi. Mūsu skolotāji mērķtiecīgi veido pratību pamatus dažādās mācību jomās, kā arī paši regulāri apgūst dažādas kvalifikācijas pilnveides programmas.

Ikdienā mūsu bērni, radoši un izzinoši darbojoties, gan telpās, gan āra rotaļnodarbībās, dažādos mācību centros, apgūst caurviju prasmes, kas ir pirmsskolas izglītības obligātā satura pamats. Zināšanas, izpratne un pamatprasmes tiek apgūtas gan valodu, sociālās un pilsoniskās, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā, dabaszinātņu, matemātikas, tehnoloģiju, veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomās.  

Katrs rīts “Māllēpītē” iesākas ar aktīvu rīta vingrošanu muzikālā pavadījumā, kas nodrošina bērnu vispusīgu fizisko attīstību, ļauj bērniem iejusties dažādos tēlos, attīsta bērnu jaunradi un nostiprina veselību. No trīs gadu vecuma visi mūsu iestādes bērni apmeklē tautu dejas, lai izdejotu un iepazītu latviešu tradicionālo deju un attīstītu daudzpusīgas kustības un pašizpausmi. Muzikālajās nodarbībās skolotāja ar bērniem skandē tautasdziesmas, dzied, muzicē, brīvi un droši improvizē ar kustībām vai skaņu rīkiem. Dienas noslēgumā bērniem ir pieejami lego robotikas, angļu valodas un sporta deju pulciņi.

Lai bērni veidotu vērtībās balstītus ieradumus, izzinātu nozīmīgus tematus, apzinātos sevi, savu piederību ģimenei, izglītības iestādei, novadam, valstij “Māllēpītē” kopīgi tiek plānoti un organizēti dažādi pasākumi, kuri kļuvuši jau par tradīciju (Atkalredzēšanās svētki, Rudens ražās svētki, Valsts svētki, gadskārtu svētki, Mātes dienas/Ģimenes dienas svētki, izlaiduma svinības vecākajām grupām un citi svētki).

Izglītības iestādes atbalsta personāls rūpējas, lai bērniem veidotos veselīga dzīvesveida ieradumi, izpratne par higiēnas nozīmi un spēja izvērtēt dažādu rīcību sekas ar personīgo veselību un drošību saistītās ikdienas situācijās.  Bērniem, kuriem ir nepieciešams atbalsts skaņu izrunas, komunikācijas un valodas prasmju attīstībā, ir pieejams logopēds (no piecu gadu vecuma).  Situācijās, kad nepieciešama bērnu izpēte obligātās izglītības vecumposmā, ieteikumi gan vecākiem, gan pedagogiem bērna atbalsta sniegšanā, ir pieejams psihologs.

Mūsu kolektīvs ar prieku un atsaucību uzņem savā pulkā ikvienu jauno audzēkni.

Pasākumi