×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda -0.1℃, DR vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Allažu pamatskolas pirmsskolas grupa

 Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupas

Adrese: Birzes iela 4, Allažu pagasts, Siguldas novads, LV-2154
Tālrunis: 62907719
E-pasts: allazu.pamatskola@sigulda.lv
Tīmekļa vietne: www.allazupamatskola.lv

Direktore – Aina Keplere

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis

E-pasts

Aina Keplere

Direktore

67970954,
67970949

aina.keplere@sigulda.lv

Jana Baranovska

Direktores vietniece pirmsskolas izglītības jautājumos

62907719

jana.baranovska@sigulda.lv

Benita Kulpe

Lietvede

67970949

allazu.skola.lietvede@sigulda.lv

Inita Ozoliņa

Medmāsa

67970949, 62907719

inita.ozolina@inbox.lv

Allažu pamatskola ir dibināta 1985. gadā. Īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas licencētu vispārizglītojošo pirmsskolas izglītības programmu (kods 0101 11 11) bērniem vecumā no pusotra līdz septiņiem gadiem.

Patlaban iestādē darbojas četras pirmsskolas vecuma grupas, kurās mācību valoda ir latviešu valoda.

Iestādē ir astoņas grupu skolotājas, četri skolotāju palīgi, metodiķe, mūzikas skolotāja, sporta skolotāja, logopēds, psihologs, fizioterapeits, medicīnas māsa, kas audzēkņus pilnvērtīgi sagatavo pamatizglītības apgūšanai skolā.

Logopēds strādā ar bērniem no trīs gadu vecuma, kuriem ir nepieciešams papildu darbs valodas attīstīšanai un pilnveidošanai.

Labvēlīgā vidē un profesionālu un radošu pedagogu vadībā ikvienam izglītojamam ir iespējas attīstīt un veidot savu personību. Cienot sevi, ģimeni un valsti, tiek atzīmētas latviešu tautas tradīcijas – svinēti gadskārtu ieražu svētki. Tāpat tiek organizētas sporta dienas, tematiskās pēcpusdienas kopā ar ģimenēm, grupu svētki. Bērniem kopā ar audzinātājām iespēja doties pastaigās, iepazīstot Allažu pagasta apkārtni un darbu, kā arī iesaistīties kopīgos kultūras un sporta pasākumos ar Allažu pamatskolas audzēkņiem.

Bērniem ir iespējas apmeklēt Allažu pagasta bibliotēku. Sadarbībā ar bibliotekāri ir iespēja iegūt pirmās zināšanas par grāmatām, iespiesto literatūru, kā arī bibliotēkas darbu un misiju.

Pasākumi