×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 27. februāris
Šodien sveicam: Līvija, Līva, Andra
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Nepilna laika grupas “Kastanītis” bērnudārzā “Tornīši”

Pirmsskolas izglītības iestādes “Tornīši” nepilna laika grupiņas “Kastanītis”

Adrese: Skolas iela 3, Sigulda, LV-2150
Tālrunis: 63511789
Facebook lapa

Metodiķe – Daiga Strazdiņa

 

Nepilna laika dienas grupās tiek uzņemti bērni no pusotra līdz 7 gadiem:

  • “Mazajā Kastanītī” – bērni no pusotra līdz 3 gadiem;
  • “Vidējā Kastanītī” – bērni no 4 līdz 5 gadiem;
  • “Lielajā Kastanītī” – bērni no 6 līdz 7 gadiem.

Nepilna laika grupu audzēkņi bērnudārzā uzturas īsāku dienas daļu – vidējās un lielās grupiņas audzēkņi apmeklē nodarbības darbdienās no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 līdz 14.00, pusdieno, bet neguļ diendusu. Mazākās grupiņas audzēkņi nodarbības apmeklē 4 dienas nedēļā no plkst. 8.30 līdz 11.45.

Nepilna laika grupiņās audzēkņus izglīto 5 pedagogi un skolotāja palīgs. Tāpat kā pilna laika grupās, arī nepilna laika grupās bērni apgūst pirmo socializēšanās pieredzi, rotaļājas, dzied, sporto, eksperimentē, mācās draudzēties un sadarboties, kā arī apgūst citas noderīgas iemaņas. Jāatzīmē, ka arī nepilna laika grupās vecāki nodarbībās nepiedalās.

Audzēkņu uzņemšana nepilna laika grupās “Kastanītis” notiek pašvaldības saistošajos noteikumos “Par bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtību pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs” noteiktajā kārtībā, prioritāri uzņemot novadā deklarēto ģimeņu bērnus. Reģistrēt bērnu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē iespējams pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot iesniegumu. Apmeklējot nepilna laika grupu, bērnam tiek saglabāta iespēja rindas kārtībā tikt vēlamajā pirmsskolas izglītības iestādē, aizpildot iesniegumu e.sigulda.lv.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iespējams sazināties ar pirmsskolas izglītības iestādes “Tornīši” vadītāju Indru Podziņu, zvanot uz tālruņa numuru 26599576 vai rakstot uz e-pasta adresi indra.podzina@sigulda.lv.

Pasākumi