Piektdiena, 19. oktobris
Šodien sveicam: Elīna, Drosma, Drosmis
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, D vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Atkritumu apsaimniekošana

Siguldas novada saistošie noteikumi „Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Siguldas novadā” nosaka, ka no 2013.gada 1.jūlija Siguldas novada administratīvā teritorija ir vienota, nedalāma atkritumu apsaimniekošanas zona, kuru var apkalpot tikai viens atkritumu apsaimniekotājs. Saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības domes lēmumu, Siguldas novadā atkritumu apsaimniekošanu nodrošina pašvaldības SIA „Jumis” (pašvaldības uzņēmums, kas nodots koncesijā 2003.gadā).

SIA „​Jumis”
reģ. Nr. 40103032305

Sigulda, Blaumaņa iela 10, LV-2150
Tālrunis 67972286, 26112288
Fakss 67972470
E-pasts info@jumis.lv
www.jumis.lv

Klientu pieņemšanas laiks: darba dienās plkst.8.30–12.00 un plkst.12.30–17.00.
______________________________________________

Sadzīves atkritumu apsaimniekošana

Lai noslēgtu līgumu ar SIA „Jumis” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, aicinām aizpildīt elektronisko pieteikumu formu vai arī tikties klātienē „Jumis” birojā Siguldā, R. Blaumaņa ielā 10.

Atkritumu šķirošana

Aicinām Siguldas novada iedzīvotājus izmantot iespēju bez maksas šķirot atkritumus kādā no publiskajiem dalītās vākšanas punktiem Siguldas novadā. Skatīt karti ar punktu atrašanās vietām.
Ja vēlaties dalītās vākšanas konteineri arī pie savas dzīvesvietas, sazinieties ar „Jumis” klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni 67972286, info@jumis.lv.

 

Būvgružu apsaimniekošana

Iedzīvotājus, kuriem ir radušies būvgruži – betona un dzelzsbetona konstrukcijas, ķieģeļi, flīzes, kokmateriāli un citi līdzīgi materiāli – aicinām parūpēties par videi draudzīgu šo materiālu utilizāciju. „Jumis” piedāvā arī bezmaksas konsultācija par izvedamo būvgružu daudzumu un iespēju ietaupīt naudas līdzekļus, šķirojot būvgružus. Būvgružu izvešanai pieejami gan būvgružu konteineri, gan īpaši maisi. „Jumis” nodrošina arī pakalpojumu šīfera izvešanai. Plašāka informācija.  

Asenizācijas pakalpojumi

Siguldas pilsētas SIA „Jumis” piedāvā asenizācijas pakalpojumus Siguldas, Inčukalna, Krimuldas, Līgatnes novadā gan privātpersonām, gan juridiskajām personām. Asenizācijas pakalpojums ietver šķidro atkritumu savākšanu, izvešanu un utilizāciju.

Zaļie atkritumi – nopļautā zāle, nokritušās lapas, bojātie āboli un citi augļi

Zaļajā sezonā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums „Jumis” Siguldas privātmāju iedzīvotājiem piedāvā ērtu un izdevīgu veidu, kā atbrīvoties no zaļajiem atkritumiem, ievietojot tos īpaši marķētos 120l maisos. Maisus zaļajiem atkritumiem siguldieši ir aicināti iegādāties „Jumis” klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R.Blaumaņa ielā 10.

Ziemas sezona

Sākoties ziemas sezonai, piedāvājam kaisāmo pretslīdes materiālu – tehniskās sāls un smiltsmaisījumu. Tas noderēs gan privātmāju īpašniekiem un namu apsaimniekotājiem, gan veikalu īpašniekiem un uzņēmumu teritoriju kaisīšanai.
Siguldas pilsētas SIA „Jumis” piedāvā sniega izvešanu. Sniegs tiek izvests, izmantojot 5, 8, 10, 16, 22, 30 m3 konteinerus. Piesaistot sadarbības partnerus, piedāvājam ceļu un pagalmu tīrīšanu, sniega iekraušanu.

Akcijas

Sadarbībā ar pašvaldību „Jumis” trīs reizes gadā organizē īpašas akcijas, kuru laikā iedzīvotāji bez maksas var nodot lielgabarīta atkritumus, neizjauktas elektropreces, dienasgaismas lampas, akumulatorus, baterijas, riepas, kā arī bioloģiski noārdāmos atkritumus.

Pasākumi