Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 18. oktobris
Šodien sveicam: Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends, Lūkass
Laika ziņas: Sigulda +4.4℃, R vējš 3.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Atkritumu apsaimniekošana

Siguldas novada saistošie noteikumi “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Siguldas novadā” nosaka, ka no 2013.gada 1.jūlija Siguldas novada administratīvā teritorija ir vienota, nedalāma atkritumu apsaimniekošanas zona, kuru var apkalpot tikai viens atkritumu apsaimniekotājs. Saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības domes lēmumu, Siguldas novadā atkritumu apsaimniekošanu nodrošina Siguldas pilsētas SIA “Jumis”.

SIA “​Jumis”
(Reģ.nr. 40103032305)

Adrese: Sigulda, Blaumaņa iela 10, LV-2150
Tālrunis: 67972286, 26112288
E-pasts: info@jumis.lv
Tīmekļa vietne: www.jumis.lv

Klientu pieņemšanas laiks: darba dienās plkst. 8.30–12.00 un plkst. 12.30–17.00.
 

Šķirošanas laukuma “Zemdegas” darba laiki:

  • otrdienās no plkst.12.00 līdz 17.00;
  • trešdienās no plkst.15.00 līdz 19.00;
  • ceturtdienās no plkst.10.00 līdz 17.00;
  • sestdienās no plkst.10.00 līdz 14.00.
 
Sekot līdzīgi jaunākajai informācijai un SIA “Jumis” plānotajām akcijām un pasākumiem var uzņēmuma tīmekļa vietnē vai zvanot “Jumis” klientu apkalpošanas speciālistiem uz tālruņa numuru 26112288, vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.
______________________________________________

Sadzīves atkritumu apsaimniekošana

Lai noslēgtu līgumu ar SIA “Jumis” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, iedzīvotāji aicināti aizpildīt elektronisko pieteikumu formu vai arī tikties klātienē “Jumis” birojā Siguldā, Rūdolfa Blaumaņa ielā 10.

 

Atkritumu šķirošana

Siguldas novada iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas šķirot atkritumus kādā no publiskajiem dalītās vākšanas punktiem Siguldas novadā. Skatīt karti ar punktu atrašanās vietām.
Par dalītās vākšanas konteinera uzstādīšanu arī pie savas dzīvesvietas, iedzīvotāji aicināti sazinieties ar “Jumis” klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 67972286 vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

 
 
Būvgružu apsaimniekošana

Iedzīvotājus, kuriem ir radušies būvgruži – betona un dzelzsbetona konstrukcijas, ķieģeļi, flīzes, kokmateriāli un citi līdzīgi materiāli – aicinām parūpēties par videi draudzīgu šo materiālu utilizāciju. “Jumis” piedāvā arī bezmaksas konsultācija par izvedamo būvgružu daudzumu un iespēju ietaupīt naudas līdzekļus, šķirojot būvgružus. Būvgružu izvešanai pieejami gan būvgružu konteineri, gan īpaši maisi. “Jumis” nodrošina arī pakalpojumu šīfera izvešanai. Papildu informācija pieejama šeit.

 

Asenizācijas pakalpojumi

Siguldas pilsētas SIA “Jumis” piedāvā asenizācijas pakalpojumus Siguldas, Inčukalna, Krimuldas, Līgatnes novadā gan privātpersonām, gan juridiskajām personām. Asenizācijas pakalpojums ietver šķidro atkritumu savākšanu, izvešanu un utilizāciju. Papildu informācija aplūkojama šeit.

 

Zaļie atkritumi – nopļautā zāle, nokritušās lapas, bojātie āboli un citi augļi

Zaļajā sezonā atkritumu SIA “Jumis” Siguldas iedzīvotājiem piedāvā ērtu un izdevīgu veidu, kā atbrīvoties no zaļajiem atkritumiem, ievietojot tos īpaši marķētos 120 litru maisos vai 1,1 kubikmetru maisos. Zaļajiem atkritumiem paredzētajos maisos drīkst ievietot zāli, nezāles, lapas, kā arī augļus, dārzeņus un to mizas. Šajos maisos nedrīkst likt citus virtuves atkritumus, kā arī koku zarus. Maisus zaļajiem atkritumiem siguldieši ir aicināti iegādāties „Jumis” klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R.Blaumaņa ielā 10. Papildu informācija šeit.

 

Lauksaimniecības plēve

SIA “Jumis” bez maksas savāc agroplēves, polimēra maisus un plastmasas kanniņas. Zemnieku saimniecībām ir iespēja pieteikties lauksaimniecībā izmantoto skābbarības ruļļu plēvju un pārējo skābbarības sagatavošanā izmantoto materiālu, polipropilēna maisu (“Big bagus”) un plastmasas kanniņu bezmaksas savākšanai. Papildu informācija pieejama šeit.

 

Ziemas sezona

Sākoties ziemas sezonai, SIA “Jumis” piedāvā kaisāmo pretslīdes materiālu – tehniskās sāls un smiltsmaisījumu. Tas noderēs gan privātmāju īpašniekiem un namu apsaimniekotājiem, gan veikalu īpašniekiem un uzņēmumu teritoriju kaisīšanai.
Siguldas pilsētas SIA “Jumis” piedāvā sniega izvešanu, izmantojot 5, 8, 10, 16, 22, 30 kubikmetru konteinerus. Piesaistot sadarbības partnerus, SIA “Jumis” piedāvā ceļu un pagalmu tīrīšanu, sniega iekraušanu. Papildu informācija šeit.

 

Akcijas

SIA “Jumis” trīs reizes gadā organizē īpašas akcijas, kuru laikā iedzīvotāji bez maksas var nodot lielgabarīta atkritumus un bioloģiski noārdāmos parka un dārza atkritumus. Tāpat “Jumis” divas reizes gadā organizē īpašas akcijas, kuru laikā bez maksas iespējams nodot nolietoto elektrotehniku.Pasākumi