Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda 5°C vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Siguldas novada Goda novadnieks

"Siguldas novada Goda novadnieks 2015"

Augstāko Siguldas novada Domes apbalvojumu – nomināciju „Siguldas novada Goda novadnieks 2015” – saņēma divi siguldieši – Andris Muižnieks par mūža ieguldījumu Siguldas novada kultūrizglītības attīstībā un ilggadēju, godprātīgu un radošu pedagoģisko darbu un Alfons Jumiķis par mūža ieguldījumu Siguldas novada attīstībā, sabiedrisko aktivitāti un novada iedzīvotāju interešu pārstāvniecību.

____________________________

"Siguldas novada Goda novadnieks 2014"

Augstāko Siguldas novada Domes apbalvojumu – nomināciju „Siguldas novada Goda novadnieks 2014” – saņēma divi siguldieši – Māris Ansis Mitrevics par mūža ieguldījumu dabas aizsardzībā un novada attīstībā, jaunās paaudzes izglītošanā un patriotisma veicināšanā un Anna Jurkāne par mūža ieguldījumu Turaidas muzejrezervāta kā Eiropas nozīmes kultūras tūrisma objekta izveidošanā, par izciliem nopelniem Latvijas un Siguldas novada vēstures izpētē un muzeoloģijas attīstībā.
____________________________

"Siguldas novada Goda novadnieks 2013"

Augstāko Siguldas novada Domes apbalvojumu – nomināciju „Siguldas novada Goda novadnieks 2013”, saņēma divi siguldieši – Gunārs Skriba par pirmā nacionālā parka izveidi Latvijā un mūža ieguldījumu dabas aizsardzībā un Voldemārs Gudovskis par mūža ieguldījumu mākslas un kultūras procesu attīstībā Siguldas novadā un nozīmīgu kultūras zīmju ierakstīšanā novada vēsturē.
____________________________

"Siguldas novada Goda novadnieks 2012"

2012.gadā pirmo reizi Siguldas novada pašvaldība godinājusi „Siguldas novada Goda novadnieku 2012” un nominācijas ieguvējs ir Aivars Janelsītis – par mūža ieguldījumu Siguldas novada attīstībā. Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Goda novadniekam pasniedza Siguldas novada ģerboņa sudraba piespraudi un Atzinības rakstu.

Pasākumi