×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 10. jūnijs
Šodien sveicam: Malva, Anatols, Anatolijs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Skolēnu autobusu maršruti

SKOLĒNU AUTOBUSU MARŠRUTI 2022./2023. mācību gadā

No 1. septembra atsāks kursēt 11 AS “CATA” nodrošinātie autobusu maršruti, kuros sadarbībā ar pašvaldību skolēni un noteiktas Siguldas novada iedzīvotāju grupas, uzrādotSiguldas novada ID karti, var pārvietoties bez maksas. Autobusi kursēs darbdienās līdz mācību gada beigām – nākamā gada 31. maijam. Papildus tam tiek nodrošināti vairāki autobusu maršruti skolēnu pārvadāšanai pagastu teritorijās.

AS “CATA” nodrošinās pārvadājumus šādu maršrutu reisos:

 • Nr. 3111 Sigulda–Ķipari;
 • Nr. 3112 Sigulda–Turaida–Krimulda;
 • Nr. 3113 Sigulda–Kaķīši–Institūts–Sigulda;
 • Nr. 3117 Sigulda–Saltavots–Pelītes–Sigulda;
 • Nr. 5607 Sigulda–Nurmiži;
 • Nr. 6645 Sigulda–Institūts–Jūdaži;
 • Nr. 6876 Sigulda–Allaži–Mālpils;
 • Nr. 5624 Stīveri–Skola–Sigulda–Stīveri;
 • Nr. 5087 Sigulda–Jūdaži–More–Eglaine;
 • Nr. 5612 Rīga–Ragana–Sigulda (reisam Nr. 35);
 • Nr. 6255 Rīga–Sigulda (reisam Nr. 71).

Mācību gada laikā šiem autobusu maršrutiem reisi ir pieskaņoti mācību sākuma un beigu laikiem skolās. Aktuālais autobusu kustības saraksts pieejams Siguldas mobilajā lietotnē, tīmekļa vietnē www.sigulda.lv, AS “CATA” tīmekļa vietnē, “Autotransporta direkcijas” tīmekļa vietnē un www.1188.lv.

Septembrī atsāks kursēt pašvaldības organizēts autobuss Siguldas Sporta skolas audzēkņiem nokļūšanai uz treniņiem. Autobusa kursēšanas laiks un maršruts tiks veidots saskaņā ar Siguldas Sporta skolas treniņu plānu. Par kārtību, kādā tiek atmaksātas biļetes citos sabiedriskā transporta maršrutos, lūdzam vērsties savā skolas administrācijā.

Atgādinām, ka braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā, uzrādotSiguldas novada ID karti, var saņemt Siguldas novada pašvaldības domes saistošajos noteikumos “Par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā” noteiktās kategorijas. Šos noteikumus pieņēmusi Siguldas novada pašvaldības dome, tie tiek saskaņoti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Tiklīdz tiks saņemts apstiprinājums, tie būs pieejami pašvaldības tīmekļa vietnē un publicēti www.vestnesis.lv. Šie noteikumi paredz, ka turpmāk sabiedriskā transporta izdevumi tiks apmaksāti tikai Siguldas novadā deklarētajiem skolēniem. Tāpat atgādinām, ka pasažieriem, kuri nevarēs uzrādīt derīgu Siguldas ID karti, jāmaksā pilna biļetes cena atbilstoši AS “CATA” cenrādim. ID kartes darbības traucējumu gadījumā aicinām vērsties Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, kā arī zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388.

Pēc administratīvi teritoriālās reformas Siguldas novada pašvaldība nodrošinās arī skolēnu autobusu kustību papildus jau iepriekšminētajiem maršrutiem. Ar pašvaldības transportu skolnieki tiks nogādāti uz mācībām un atpakaļ Inčukalna, Mālpils, Krimuldas un Lēdurgas skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs. Sākoties mācībām, autobusi kursēs jau ierastajos laikos un maršrutos. Pielāgojoties mācību vai interešu izglītības grafikam, kā arī optimizējot kustības maršrutus, autobusu saraksti nākotnē var nedaudz mainīties, bet par to sabiedrība tiks informēta, tiklīdz šādas izmaiņas tiks pieņemtas.

 

 • Allažu pamatskolas skolēnu autobusa maršruti 2022./2023. mācību gadā no 2. septembra skatāmi šeit.
 • Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas skolēnu autobusa maršruti 2022./2023. mācību gadā no 2. septembra skatāmi šeit.
 • Krimuldas vidusskolas skolēnu autobusa maršruti 2022./2023. mācību gadā no 2. septembra skatāmi šeit.
 • Inčukalna pamatskolas skolēnu autobusa maršruti 2022./2023. mācību gadā no 2. septembra skatāmi šeit.
 • Mālpils vidusskolas skolēnu autobusa maršruti 2022./2023. mācību gadā no 2. septembra skatāmi šeit.


Plašāka informācija par autobusu kustības sarakstiem pieejama Siguldas novada pašvaldības Transporta nodaļā, zvanot uz tālruņa numuru 29224687.

Pasākumi