×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -1.2℃, ZR vējš 1.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Harmoniskas attīstības pirmsskola “Esme”

Harmoniskas attīstības pirmsskola “ESME”
 
Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, Sigulda, LV-2150
Tālrunis: 26449111
E-pasts: pirmsskolaesme@gmail.com
 
Vadītāja – Līva Mūrmane
 
 
Harmoniskas attīstības pirmsskola “ESME” – skoliņa bērniem, kurā būt, mācīties un augt harmonijas, brīvības un mīlestības pilnā gaisotnē.
 
Obligāto pirmsskolas programmu “ESMĒ” apgūst klasiskās Montessori pedagoģijas ietvaros, kas ļauj katram bērnam izdzīvot bērnību caur brīvību un savu individuālo attīstības tempu, tādējādi veiksmīgi un visaptveroši attīstot gan intelektu, gan dabas dotos talantus.
 
Liela nozīme darbā ar bērniem ir apgūt ne tikai intelektuālās zināšanas, bet arī emocionālo inteliģenci, kritisko domāšanu un nepieciešamās komunikācijas prasmes dzīvei visdažādāko un arī sarežģītu situāciju risināšanai.
 
Ievērojama pašnoteikšanās un izvēles iespēju brīvība ikdienā iet kopā ar spēju uzņemties atbildību par savām izvēlēm, tādējādi jau no mazotnes pirmsskolas “ESME” bērni ir ļoti patstāvīgi gan praktiski, gan emocionāli, augot par veiksmīgiem cilvēkiem un izteiktām personībām, kas ir iepazinuši sevi, zina savas vēlmes un mērķus, ir izdzīvojuši bērnību un apguvuši nepieciešamās prasmes visai dzīvei, lai savus mērķus sasniegtu un kļūtu par laimīgiem pieaugušajiem.

Pasākumi