×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 23. aprīlis
Šodien sveicam: Jurģis, Juris, Georgs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Harmoniskas attīstības pirmsskola “Esme”

Harmoniskas attīstības pirmsskola “ESME”
 
Adrese: Krišjāņa Barona iela 37, Sigulda, LV-2150
Tālrunis: 26449111
E-pasts: pirmsskolaesme@gmail.com
 
Vadītāja – Līva Mūrmane
 
 
Harmoniskas attīstības pirmsskola “ESME” – skoliņa bērniem, kurā būt, mācīties un augt harmonijas, brīvības un mīlestības pilnā gaisotnē.
 
Obligāto pirmsskolas programmu “ESMĒ” apgūst klasiskās Montessori pedagoģijas ietvaros, kas ļauj katram bērnam izdzīvot bērnību caur brīvību un savu individuālo attīstības tempu, tādējādi veiksmīgi un visaptveroši attīstot gan intelektu, gan dabas dotos talantus.
 
Liela nozīme darbā ar bērniem ir apgūt ne tikai intelektuālās zināšanas, bet arī emocionālo inteliģenci, kritisko domāšanu un nepieciešamās komunikācijas prasmes dzīvei visdažādāko un arī sarežģītu situāciju risināšanai.
 
Ievērojama pašnoteikšanās un izvēles iespēju brīvība ikdienā iet kopā ar spēju uzņemties atbildību par savām izvēlēm, tādējādi jau no mazotnes pirmsskolas “ESME” bērni ir ļoti patstāvīgi gan praktiski, gan emocionāli, augot par veiksmīgiem cilvēkiem un izteiktām personībām, kas ir iepazinuši sevi, zina savas vēlmes un mērķus, ir izdzīvojuši bērnību un apguvuši nepieciešamās prasmes visai dzīvei, lai savus mērķus sasniegtu un kļūtu par laimīgiem pieaugušajiem.

Pasākumi