×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda -0.1℃, DR vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Paziņojumi

Paziņojums par PSIA “Norma K” izsludināto cenu aptauju par šķeldas piegādi katlu mājai Mālpilī, Enerģētikas ielā 3, Siguldas novadā. Kopējais plānotais piegāžu šķeldas apjoms 2022./2023. gada apkures sezonai 15 000 berkubikmetri.

Ieinteresētajiem piegādātājiem ar   iepirkumu   nolikumu   iespējams   iepazīties   pieprasot to uz e-pasta adresi valdis@normak.lv, norādot ieinteresētās personas rekvizītus un kontaktinformāciju.

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš:   2022. gada 4. novembris plkst. 11.00

______________________________

Paziņojums par SIA  “Adven Sigulda” cenu aptauju “Ārējo siltumapgādes tīklu būvniecība uz Lakstīgalas ielu 13, Siguldā” (Publicēts: 13.09.2022.)

SIA “Adven Sigulda” (Reģ. nr. 40003709385) izsludina cenu aptauju par plānotajiem darbiem saistībā ar ārējo siltumapgādes tīklu būvniecību Lakstīgalas iela 13, Siguldā. Iepirkuma identifikācijas Nr.: AS-siltumpārvade – 2022/01; Iepirkuma nosaukums: “Ārējo siltumapgādes tīklu būvniecība uz Lakstīgalas ielu 13, Siguldā”

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: 2022. gada. 23. septembris plkst. 10.00.

Paziņojums

______________________________

Paziņojums par neapdzīvojamo telpu Nr.48, 57, 58, 59, 60 nomu Mālpils vidusskolā, Sporta ielā 1, Mālpilī, Mālpils pagastā, Siguldas novadā, zobārstniecības pakalpojumu nodrošināšanai (Publicēts: 22.06.2022.)

2022. gada 16. jūnija Siguldas novada pašvaldības domes sēdē Nr. 13, 23. § “Par neapdzīvojamo telpu nomu Mālpils vidusskolā, Sporta ielā 1, Mālpilī, Mālpils pagastā, Siguldas novadā” nolemts nodot iznomāšanai telpas 42,2 kvadrātmetru platībā Mālpils vidusskolas 1. stāvā, Sporta ielā 1, Mālpilī, Mālpils pagastā, Siguldas novadā, ar kadastra apzīmējumu 80740030368, ar mērķi veselības aprūpes funkciju nodrošināšanai – zobārstniecības kabineta izveidošanai/zobārstniecības pakalpojumu nodrošināšanai.

Nomas maksa noteikta 3,90 EUR (trīs euro un 90 centi) mēnesī par vienu kvadrātmetru un normatīvajos aktos noteiktie nodokļi, kā arī komunālos maksājumus (par apkuri, elektrību, ūdeni, kanalizāciju) un faktiskos īpašuma apsaimniekošanas izdevumus. Vairāku nomas tiesību pretendentu pieteikšanās gadījumā noteikt nomas tiesību izsoles nosacīto sākuma cenu 164,58 EUR (viens simts sešdesmit četri euro un 58 centi) mēnesī un normatīvajos aktos noteiktie nodokļi.

Telpu nomas termiņš – 5 (pieci) gadi.

Pieteikšanās telpu nomai norisinās līdz 2022. gada 8. jūlijam, pieteikumu nosūtot elektroniski uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv, nosūtot pa pastu uz adresi Siguldas novada pašvaldība, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150. Pieteikumus klātienē var iesniegt kādā no Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centriem.

Pielikumā:

  1. Telpu nomas līguma projekts
  2. Telpu plāns

______________________________

Paziņojums par PSIA “Norma K” izsludināto cenu aptauju par šķeldas piegādi katlu mājai Mālpilī, Enerģētikas ielā 3, Siguldas novadā. Kopējais plānotais piegāžu šķeldas apjoms 2022./2023. gada apkures sezonai 20 000 berkubikmetri.

Ieinteresētajiem piegādātājiem ar iepirkumu nolikumu iespējams iepazīties, pieprasot to, rakstot uz e-pasta adresi valdis@normak.lv, norādot ieinteresētās personas rekvizītus un kontaktinformāciju.

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 10. jūnijs plkst. 11.00.

______________________________

Paziņojums par sarunu procedūru Biokurināmā katlumājas tehnoloģisko iekārtu uzstādīšanai Siguldā, Pulkveža Brieža ielā 109.  Paredzēts uzstādīt šķeldas biomasas katlu ar siltuma jaudu 6 MW.

Jautājumi par nolikumu iesniedzami rakstiskā veidā, sūtot pa pastu uz adresi Pulkveža Brieža iela 109, Sigulda, LV-2150, Latvija vai uz e-pasta adresi egils.kampuss@adven.com. Saziņas dokumentā ietver iepirkuma procedūras nosaukumu un identifikācijas numuru. 5.2. Pasūtītājs nodrošina brīvu un tiešu elektronisku pieeju iepirkuma procedūras dokumentiem un visiem papildus nepieciešamajiem dokumentiem SIA “Adven Sigulda” tīmekļa vietnē.

Pieteikums jāiesniedz SIA  “Adven Sigulda” ne vēlāk kā līdz 2022. gada 28. februāra plkst. 10.00, Pulkveža Brieža iela 109, Sigulda, LV-2150, Latvija, personīgi, ar kurjeru, norādot konkrētu saņēmēja personu (darbdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00), vai atsūtot pa pastu.

______________________________

 

 

Pasākumi