×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 23. aprīlis
Šodien sveicam: Jurģis, Juris, Georgs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Paziņojumi

Paziņojums par tiesībām slēgt deleģēšanas līgumu (publicēts: 03.04.2024.).

Konkursa nolikums

Prasības pretendentiem:

  1. pakalpojuma sniedzējs ir juridiskā persona, kura reģistrēta Sociālo pakalpojumu sniedzēju  reģistrā;
  2. pakalpojuma sniedzējs var nodrošināt: Dienas aprūpes centra pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, Skolas ielā 3, Raganā, Siguldas novadā saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, Tehnisko specifikāciju (Nolikuma 2.1.pielikums) un Līguma (Nolikuma 3.pielikums) nosacījumiem; Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Skolas ielā 3, Raganā, Siguldas novadā saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, Tehniskās specifikācijas (Nolikuma 2.2. pielikums) un Līguma (Nolikuma 3.pielikums) nosacījumiem;
  3. pakalpojumu sniedzējam nav nenokārtotu saistību ar Pašvaldību vai valsti, kurām iestājies  izpildes termiņš;
  4. atbilstība Valsts pārvaldes iekārtas likuma 42. panta pirmās daļas un Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likuma 5. panta otrās daļas noteiktajām prasībām.

Nolikuma 2.1. pielikums
Nolikuma 2.2. pielikums
Nolikuma 3. pielikums


Paziņojums par telpu nomu adresē Birzes iela 2-8, Allaži, Allažu pagasts, Siguldas novads, ar mērķi veselības aprūpes funkciju nodrošināšanai – ģimenes ārsta prakses vietas izveidošanai/nodrošināšanai (publicēts: 02.04.2024).

2024.gada 28.marta Siguldas novada pašvaldības domes sēdē nolemts nodot iznomāšanai telpas adresē Birzes iela 2-8, Allaži, Allažu pagasts, Siguldas novads, ar kadastra apzīmējumu 80429000136, iznomājamo platību: telpa Nr.5 (platība 1,3 m2 ), telpa Nr. 6 (platība 10,8 m2), telpa Nr.7 (platība 11,9 m2), kopā lietošanā telpas 24,00 m2 platībā; koplietošanā: telpa Nr. 1 (platība 11,1 m2 ), telpa Nr.2 (platība 1,1 m2), telpa Nr.3 (platība 3,6 m2), kopā koplietošanā telpas 15,8  m2, kas proporcionāli lietošanā iznomājamo telpu platībai ir 33%, jeb kopā koplietošanā telpas 5,21 m2 platībā, ar mērķi veselības aprūpes funkciju nodrošināšanai – ģimenes ārsta prakses vietas izveidošanai/nodrošināšanai.

Nomas maksa noteikta 0,68 euro (nulle euro un 68 centi) mēnesī par vienu kvadrātmetru un normatīvajos aktos noteiktie nodokļi, vai vairāku nomas tiesību pretendentu pieteikšanās gadījumā – nomas tiesību izsoles nosacīto sākuma cenu 24,13 euro (divdesmit četri euro un 13 centi) mēnesī un normatīvajos aktos noteiktie nodokļi.

Telpu nomas termiņš – 5 gadi.

Pieteikšanās telpu nomai norisinās līdz 2024. gada 16.aprīlim, pieteikumu nosūtot elektroniski uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv, nosūtot pa pastu uz adresi Siguldas novada pašvaldība, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150. Pieteikumus klātienē var iesniegt kādā no Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centriem.

 

Pasākumi