Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +7℃, DR vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Paziņojumi

Paziņojums par PSIA “Norma K” izsludināto cenu aptauju par šķeldas piegādi katlu mājai Mālpilī, Enerģētikas ielā 3, Siguldas novadā. Kopējais plānotais piegāžu šķeldas apjoms 2022./2023. gada apkures sezonai 20 000 berkubikmetri.

Ieinteresētajiem piegādātājiem ar iepirkumu nolikumu iespējams iepazīties, pieprasot to, rakstot uz e-pasta adresi valdis@normak.lv, norādot ieinteresētās personas rekvizītus un kontaktinformāciju.

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 10. jūnijs plkst. 11.00.

______________________________

Paziņojums par sarunu procedūru Biokurināmā katlumājas tehnoloģisko iekārtu uzstādīšanai Siguldā, Pulkveža Brieža ielā 109.  Paredzēts uzstādīt šķeldas biomasas katlu ar siltuma jaudu 6 MW.

Jautājumi par nolikumu iesniedzami rakstiskā veidā, sūtot pa pastu uz adresi Pulkveža Brieža iela 109, Sigulda, LV-2150, Latvija vai uz e-pasta adresi egils.kampuss@adven.com. Saziņas dokumentā ietver iepirkuma procedūras nosaukumu un identifikācijas numuru. 5.2. Pasūtītājs nodrošina brīvu un tiešu elektronisku pieeju iepirkuma procedūras dokumentiem un visiem papildus nepieciešamajiem dokumentiem SIA “Adven Sigulda” tīmekļa vietnē.

Pieteikums jāiesniedz SIA  “Adven Sigulda” ne vēlāk kā līdz 2022. gada 28. februāra plkst. 10.00, Pulkveža Brieža iela 109, Sigulda, LV-2150, Latvija, personīgi, ar kurjeru, norādot konkrētu saņēmēja personu (darbdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00), vai atsūtot pa pastu.

______________________________

 

 

Pasākumi