×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 13. aprīlis
Šodien sveicam: Egils, Egīls, Nauris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Investīciju projekti

Projekti īstenošanas procesā

 

Nosaukums

Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos

Summa

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 8 070 268,55 eiro, t.sk., ERAF finansējums ir 5 845 405,27 eiro.

Siguldas novada pašvaldības projekta īstenošanas kopējās attiecināmās izmaksas ir 2 783 265,77 eiro, no tām ERAF finansējums 1 351 452,91 eiro, valsts budžeta dotācija pašvaldībām 139 063,60 eiro, pašvaldības līdzfinansējums 1 292 749,26 eiro.

Apraksts

Projekta īstenošanā ir iesaistīti astoņi sadarbības partneri, Siguldas novada pašvaldība ir projekta vadošais partneris.

Projekta mērķis ir saglabāt, aizsargāt un attīstīt pašvaldību attīstības programmās balstītu nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, attīstīt esošās funkcijas un piedāvāt jaunradītus pakalpojumus kultūras un dabas mantojuma objektos, nodrošinot investīciju ilgtspēju un ietekmi uz nozīmīgu kultūras un dabas mantojuma objektu sociālekonomiskā potenciāla attīstību un integrāciju vietējās ekonomikas struktūrā.

Projekta ietvaros tiks saglabāti un atjaunoti deviņi valsts nozīmes kultūras mantojuma objekti – Siguldas Jaunā pils, Valmieras viduslaiku pils, Valmieras Sv. Sīmaņa evaņģēliski luteriskā baznīca, Rubenes evaņģēliski luteriskā Baznīca, Cēsu pils komplekss, Cēsu Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā baznīca, Āraišu arheoloģiskais parks, Ungurmuižas komplekss, Ērģemes viduslaiku pils un tajos tiks jaunradīti pakalpojumi:

Objektu apmeklējumi 2023. gadā, salīdzinot ar apmeklējumu skaitu pirms investīciju veikšanas 2015. gadā, kopumā pieaugs par vismaz 87 000 apmeklējumiem.

Projekta īstenošanas ilgums plānots līdz 2023. gadam jūlijam.

 

Nosaukums

Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Siguldas novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā

Summa

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 227 213,03 eiro, no tām EKII finansējums ir 159 049,11 eiro, Siguldas novada pašvaldības finansējums ir 68 163,92 eiro.

Apraksts

Projekta “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Siguldas novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā” mērķis ir siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana un energoefektivitātes uzlabošana Siguldas novada publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā, nomainot neefektīvos nātrija un dzīvsudraba gaismekļus pret energoefektīviem LED gaismekļiem, nomainot 567 gaismekļus. Līdz ar to sasniedzot oglekļa dioksīda emisijas samazinājumu vismaz 19,64387 tonnas CO2 gadā.

Projekta īstenošanas ilgums plānots līdz 2025. gada aprīlim.

 

Nosaukums

Dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Krimuldas novadā

Summa

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 474 462,09 eiro, no tām ERAF finansējums ir 403 292,78 eiro, Valsts budžeta dotācija pašvaldībām ir 17 792,33 eiro, Siguldas pašvaldības finansējums ir 53 376,98 eiro.

Apraksts

Projekta mērķis ir izveidot dienas aprūpes centru personām ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī nodrošināt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Projekta īstenošanas ilgums plānots līdz 2023. gada decembrim.

 

Nosaukums

Roķēnu ūdenskrātuves atpūtas zonas labiekārtošana, piekļuves uzlabošana un infrastruktūras izveide, lai sekmētu dabas un vides tūrisma objektu attīstību Siguldas novada pašvaldībā

Summa

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 40 000 eiro, no tām ELFLA finansējums ir 38 000 eiro, Siguldas novada pašvaldības finansējums 2 000 eiro.

Apraksts

Projekta mērķis ir pievilcīgas un sakārtotas atpūtas vides izveidošana, labiekārtojot visiem pieejamu, ar atbilstošu infrastruktūru, atpūtas zonu pie Roķēnu ūdenskrātuves, tādējādi sekmējot dabas un vides tūrisma objektu attīstību Siguldas novada pašvaldībā.

Pasākumi