Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +10.9℃, R vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Aktualitātes

Bibliotēku nedēļas aktivitātes Siguldas novadā

No 19. līdz 23. aprīlim visā Latvijā norisināsies Bibliotēku nedēļa. Siguldas novadā Bibliotēku nedēļā būs dažāds tematiskais ietvars, taču galvenais Bibliotēku nedēļas mērķis ir parādīt bibliotēku spēku – to, cik ļoti bibliotēkas ir nozīmīgas kopienai, sabiedrībai, kā tās iesaistās mūžizglītības procesos, cik pārliecinoši īsteno savas aktivitātes un iedvesmo attīstībai.

Bibliotēku nedēļā visas Siguldas novada bibliotēkas būs atvērtas arī sestdienā, 23. aprīlī, plkst. 10.00–16.00.

 

Bibliotēku nedēļas aktivitātes:

  • Siguldas novada bibliotēkas šajā nedēļā izaicinās iedzīvotājus piedalīties bibliotekāru izveidotajā erudīcijas spēlē “Ielauzies literatūrā!”. Spēlē aicināti piedalīties gan lieli, gan mazi, tā ietver dažādus atjautības uzdevumus, orientēšanās elementus telpā un literatūrā. Katrā bibliotēkā spēle ir veidota ar citu saturu un stāstu. Tie, kas izies šo spēli vismaz trijās novada bibliotēkās, saņems pārsteiguma balvu.
  • 23. aprīlī plkst. 11.00 interesenti tiek aicināti uz āra lasītavu “Mācies, dari, iedvesmo!” pie Sidgundas bibliotēkas. Ikviens aicināts piedalīties radošajās aktivitātēs, skaļajā lasītavā, kā arī baudīt bibliotēkas piedāvājumu un bērnu vokālās grupas “Zibsnis” uzstāšanos.

Siguldas novada bibliotēkā:

  • 19. aprīlī plkst. 10.30 norisināsies lasītveicināšanas programmas “Grāmatu starts” nodarbība pašiem mazākajiem;
  • 19. aprīlī plkst. 17.00 uz pirmo tikšanos aicinās lasītmīļus uz grāmatu klubiņa sarunām par literatūru un cilvēcību tajā;
  • 20. aprīlī plkst. 11.00 tikšanās un radošā darbnīca bērniem “Mākslas detektīvi” ar novadnieci rakstnieci Luīzi Pastori;
  • 20. aprīlī plkst. 12.00 “Izdzīvošanas stāstu darbnīca” pusaudžiem ar rakstnieci Luīzi Pastori. Luīzes Pastores grāmata “Laimes bērni” saņēmusi Starptautiskās Boloņas bērnu grāmatu tirgus balvu “Jaunie apvāršņi” (“New horizons”);
  • 21. aprīlī plkst. 18.00 kultūras centrā “Siguldas devons” viesosies aizrautīgais pasaules apceļotājs un grāmatu autors Žigimants Krēsliņš ar stāstiem par Žiga ceļojumiem.
  • 22. aprīlī plkst. 15.00 interesenti aicināti uz sarunām ar novadnieku daiļdārznieku, selekcionāru, Latvijas dārzkopju Puķu draugu saieta organizētāju un Turaidas muzejrezervāta Kultūrvides nodaļas vadītāju, vairāku grāmatu autoru Aivaru Irbi.

Aicinām pilnveidoties, rast jaunus spēkus un attīstīties, apmeklējot bibliotēkas! Uz tikšanos Bibliotēku nedēļā!

__________
 
Bibliotēka aicina sekot tās aktualitātēm sociālo tīklu Facebook, Instagram un Twitter kontos.
 

 

 

 

Pasākumi