Pirmdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda +12.1℃, DR vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Aktualitātes

No septembra Allažu pagasta bibliotēka, Mores pagasta bibliotēka un Siguldas pagasta Jūdažu bibliotēka būs atvērta apmeklētājiem līdz šim ierastajos darba laikos, savukārt Siguldas pagasta Centra bibliotēka ierastajā laikā būs pieejama no 14. septembra. Kā ziņots iepriekš, Siguldas novada bibliotēka līdz 17. septembrim ir slēgta un tiks atvērta jaunajās telpās Leona Paegles ielā 3 no 18. septembra.

Atjaunota brīva pieeja pie grāmatu plauktiem, preses lasītavai, datorlasītavai, kā arī Bērnu literatūras nodaļai.

Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkā, bibliotēku speciālisti aicina grāmatas, tostarp bērnu grāmatas, rezervēt iepriekš, izmantojot bibliotēku elektroniskā kopkataloga autorizēto sistēmu “Mana bibliotēka”. Tajā ar bibliotekāra piešķirto lietotāja vārdu un paroli var attālināti pasūtīt grāmatas un citus dokumentus. Rezervācija iespējama arī zvanot uz konkrēto bibliotēku. Pasūtījumus varēs saņemt, ierodoties bibliotēkā. Gadījumos, kad attālināta rezervācija nav iespējama, bibliotēkas darbinieki palīdzēs izvēlēties grāmatas uz vietas bibliotēkā.

Ar iepriekšēju pierakstu un līdzi ņemot sejas masku, nepieciešamības gadījumos pieaugušajiem tiek nodrošināta iespēju līdz 30 minūtēm izmantot datoru ar interneta pieslēgumu e-pastu sūtīšanai, rēķinu samaksai internetbankā vai citām svarīgām darbībām.

Apmeklējot bibliotēku, ieteicams izmantot drošu sejas masku un ņemt vērā iespējamību, ka intensīva apmeklētāju plūsma var tikt regulēta.

Bibliotēkā joprojām netiks nodrošināta skenēšana. Kopēšana būs iespējama. Lasītāju atnestās grāmatas un žurnāli uz laiku tiek ievietoti karantīnā.

Bibliotēkas sniedz pakalpojumus apmeklētājiem, nodrošinot divu metru distances un principa – viens apmeklētājs uz trim kvadrātmetriem – ievērošanu. Bibliotēku apmeklētāji aicināti rūpēties par savu roku higiēnu, bibliotēkas nodrošinās iespēju ievērot roku higiēnu. Apmeklētāji aicināti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi. Pakalpojumu nodrošināšana notiek, ievērojot Kultūras ministrijas izstrādāto “sanitāro protokolu”.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar attiecīgo bibliotēku. Tālruņa numuri: Siguldas novada bibliotēka – 67973258; Siguldas pagasta Centra bibliotēka – 67800954; Jūdažu bibliotēka – 67957025; Allažu pagasta bibliotēka – 67970289; Mores pagasta bibliotēka – 64147200.

Pasākumi