Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +11.6℃, DR vējš 8.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Aktualitātes

Grāmatu izsniegšanai atvērta Siguldas novada bibliotēka

Noslēdzoties inventarizācijai, Siguldas novada bibliotēka Leona Paegles ielā 3 atvērta grāmatu izsniegšanai. Bibliotēkā reģistrētie lasītāji sev interesējošos periodiskos izdevumus un grāmatas pirms bibliotēkas apmeklējuma aicināti rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu. Tāpat rezervāciju iespējams veikt, rakstot uz e-pasta adresi biblioteka@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67973258. Bibliotēkas lasītava saskaņā ar valdības lēmumiem arī turpmāk būs slēgta.

Ierodoties bibliotēkā, apmeklētāji aicināti ievērot noteiktos drošības pasākumus – izvietotās aizsargbarjeras, 2 metru distanci, dezinficēt rokas pie dezinfekcijas stendiem, kā arī valkāt sejas aizsargmaskas.

Bibliotēkas apmeklētājiem pirms apmeklējuma lūgums izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku gadījumā, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Siguldas novada bibliotēkas darba laiks:

  • pirmdienās – slēgta;
  • otrdienās no plkst. 11.00 līdz 19.00;
  • trešdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00;
  • sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00;
  • svētdienās – slēgta.

Siguldas novada bibliotēka atgādina, ka lasītājiem bez maksas ir iespēja lasīt grāmatas arī 3td e-grāmatu bibliotēkā www.3td.lv, kur ar valsts atbalstu tiek piedāvāts bez maksas lasīt gandrīz pustūkstoti e-grāmatu latviešu valodā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumi