×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pašvaldības apbalvojumi

Pašvaldības apbalvojumu Atzinība nominācijā “Goda novadnieks” piešķir fiziskai personai par īpašiem nopelniem Siguldas novada labā, kas var izpausties kā nopelns valsts, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā, par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Apbalvojums personai tiek piešķirts vienu reizi mūžā. Apbalvojumu katrā attiecīgajā gadā var saņemt ne vairāk kā divas personas. Pretendentus apbalvojuma saņemšanai izvirza Siguldas novada pašvaldības domes komitejas, apstiprina Siguldas novada pašvaldības domes deputāti.

Pašvaldības apbalvojumu Atzinība nominācijā “Gada novadnieks” piešķir fiziskai personai vai personu grupai par nozīmīgu ieguldījumu un nopelniem sabiedriskajā vai saimnieciskajā darbā, novada attīstības un atpazīstamības veidošanā, kā arī citās novadam nozīmīgās darbības jomās, vērtējot iepriekšējā gadā sasniegto. Kandidātus izvirza sabiedrība, tos izvērtē Apbalvojumu komisija, apstiprina Siguldas novada pašvaldības domes deputāti. Apbalvojumu katrā attiecīgajā gadā var saņemt ne vairāk kā 10 personas vai personu grupas. Apbalvojumu par jauniem nopelniem un sasniegumiem var piešķirt vairākkārt, bet ne biežāk kā vienu reizi trijos gados.

Pašvaldības apbalvojumi nominācijās “Goda novadnieks” un “Gada novadnieks” tiek pasniegti ikgadējā Siguldas novada pašvaldības rīkotajā Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinīgajā pasākumā.

 

 

Pašvaldības apbalvojumu Atzinība nominācijā “Gada balva sportā” piešķir fiziskai personai vai personu grupai ar mērķi godināt un sveikt Siguldas novada sportistus, komandas, trenerus, pedagogus un citus sporta darbiniekus, organizācijas, stimulēt Siguldas novada sportistu rezultātu izaugsmi, sacensību kvalitāti, informēt sabiedrību par Siguldas novada sportistu sasniegumiem, veicināt savstarpējo sadarbību starp organizācijām. Kandidātus izvirza sabiedrība, tos izvērtē un apstiprina attiecīgā vērtēšanas komisija. Ikgadējais svinīgais pasākums „Gada balva sportā” notiek februārī vai martā par iepriekšējā gada sasniegumiem.

Pašvaldības apbalvojumu Atzinība nominācijā “Gada balva kultūrā” piešķir fiziskai personai vai personu grupai, kas nozīmīgi ietekmējuši Siguldas novada kultūrvides attīstību vai apliecinājuši izcilību un kreativitāti, veidojot pozitīvu Siguldas novada publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā. Kandidātus izvirza sabiedrība, tos izvērtē un apstiprina attiecīgā vērtēšanas komisija. Ikgadējais svinīgais pasākums “Gada balva kultūrā” notiek katru gadu februāra mēnesī, un to organizē pašvaldības iestāde “Siguldas novada Kultūras centrs”.

Pašvaldības apbalvojumu Atzinība nominācijā “Gada balva izglītībā” piešķir fiziskai personai vai personu grupai ar mērķi motivēt, godināt un sveikt Siguldas novada pedagogus, izglītības nozares darbiniekus un organizācijas, veicināt izglītības kvalitāti, informēt sabiedrību par sasniegumiem izglītības jomā Siguldas novadā, veicināt sadarbību un pieredzes apmaiņu. Kandidātus izvirza sabiedrība, tos izvērtē un apstiprina attiecīgā vērtēšanas komisija. Ikgadējais svinīgais pasākums “Gada balva izglītībā” notiek katru gadu Skolotāju dienai veltītā pasākumā, un to organizē Izglītības pārvalde sadarbībā ar pašvaldības iestādi “Siguldas novada Kultūras centrs”.

Pašvaldības apbalvojumu Pateicība nominācijā “Siguldas novada uzņēmēju gada balva” piešķir fiziskai personai vai personu grupai ar mērķi apzināt un godināt Siguldas novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot novada uzņēmējdarbības vides attīstību, kā arī veicināt Siguldas novada uzņēmēju atpazīstamību un popularizēt labās prakses piemērus novadā. Konkurss tiek rīkots katru gadu laika posmā no 15.oktobra līdz 15.novembrim. Kandidātus izvirza sabiedrība, tos izvērtē un apstiprina attiecīgā vērtēšanas komisija. Dalībai konkursā nevar pieteikt kādā no iepriekšējos divos gados jau pieteikto produktu, pakalpojumu, rādītāju vai darbību (sasniegumu).

 

 

Nozaru apbalvojums var tikt piešķirts fiziskai personai vai personu grupai par individuālajiem vai kolektīvajiem sasniegumiem vai ieguldījumu novada attīstībā arī citos nozīmīgos gadījumos, par kuriem ir lēmis Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs.


__________________________________________________________

“Siguldas novada Goda novadnieks”

“Siguldas novada Gada novadnieks”

“Siguldas novada Gada uzņēmums”

“Siguldas novada Gada balva izglītībā”


“Siguldas novada Gada balva kultūrā”

“Siguldas novada Gada balva sportā”

Pasākumi