Svētdiena, 19. augusts
Šodien sveicam: Melānija, Imanta
Laika ziņas: Sigulda +19.6℃, DR vējš 5.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pašvaldības apbalvojumi

Apbalvojumu „GODA NOVADNIEKS" piešķir PAŠVALDĪBA par sevišķiem nopelniem Siguldas novada labā, kas var izpausties valsts, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

„GADA CILVĒKS" ir PAŠVALDĪBAS apbalvojums, ko piešķir par nozīmīgu ieguldījumu kādā valsts, pašvaldības, sabiedriskajā vai saimnieciskajā darbā noteiktā periodā ne vairāk kā vienai personai attiecīgajā nominācijā. Kandidātus izvirza sabiedrība, tos izvērtē Apbalvojumu komisija, apstiprina Siguldas novada Domes deputāti.

„GADA UZŅĒMUMS" ir PAŠVALDĪBAS apbalvojums, ko piešķir novadā reģistrētājiem uzņēmējiem noteiktā periodā ne vairāk kā vienam nominantam attiecīgajā nominācijā.

Apbalvojumu par SASNIEGUMIEM KULTŪRĀ mērķis ir veicināt sabiedrībā izpratni par kultūras pozitīvo ietekmi uz kopējiem novada un valsts attīstības procesiem, veicināt sabiedrības līdzdalību kultūras procesu virzībā, kā arī motivēt kultūras darbiniekus.

Apbalvojuma mērķis ir pateikties Siguldas novada izglītības iestāžu pedagoģiskajiem darbiniekiem par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un SASNIEGUMIEM IZGLĪTĪBĀ, kā arī pašvaldības dibināto izglītības iestāžu audzēkņiem par sasniegumiem mācību darbā un sabiedrisko aktivitāti.


Apbalvojuma par SASNIEGUMIEM SPORTĀ piešķiršanas mērķissumināt sportistus, sportistu komandu, viņu trenerus un sporta klubus par ievērojamiem sasniegumiem sportā, kā arīsporta organizācijas par ieguldījumu sporta un aktīva dzīves veida popularizēšanā.

__________________________________________________________

"Siguldas novada Goda novadnieks"

"Siguldas novada Gada cilvēks"


"Siguldas novada Gada uzņēmums"

Pasākumi