Trešdiena, 21. aprīlis
Šodien sveicam: Marģers, Anastasija
Laika ziņas: Sigulda +6.7℃, DA vējš 1.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

12. februāris - 31. maijs
Koprades laboratorijas #DariSavuPilsētu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā

Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā atvērta jauna vide kultūras un sabiedrības mijiedarbībai, kurā kultūra būs kā atslēga cilvēka un pilsētas dialogam par vietu, kurā dzīvojam. Jaunizveidotajai iniciatīvai izraudzīts motīvs #DariSavuPilsētu, aicinot iedzīvotājus aktīvai līdzdalībai, lai, kopā darbojoties, atklātu savu pilsētu no jauna.

“Laikā, kad kultūras iestāžu durvis apmeklētājiem ir aizvērtas, uz skatuvēm jau ilgāku laiku valda klusums un ir skaidrs, ka dzīve jaunajā realitātē vēl turpināsies, tāpēc kultūras centrs “Siguldas devons” meklē citādas radošās darbības formas. Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā esam izveidojuši trīs koprades laboratorijas, kurās plānots organizēt dažādu mākslas jomu un iedzīvotāju sadarbību. Tā būs platforma, kurā indivīdi un sabiedrība kopumā varēs atklāt savu potenciālu,” par iniciatīvu stāsta kultūras centra “Siguldas devons” direktore Jolanta Borīte.

DABAS LABORATORIJA. NATURE

Laboratorija aicinās pārdomāt cilvēka attiecības ar dabu un caurskatīt savu rīcību tajā. Māksliniece Kristīne Kligina, kausēšanas tehnikā pārstrādājot dažādus plastmasas iepakojumus, ir radījusi skulptūru “Cilvēkzivs”, kuras organisms piepildīts ar ūdenī peldošajiem atkritumiem. Zivs simboliski attēlo cilvēka radīto atkritumu lielo ietekmi uz dzīvo dabu. Veicinot videi draudzīgākas atkritumu apsaimniekošanas metodes, šajā laboratorijā ikviens ir aicināts nest tukšas, saplacinātas PET pudeles un plastmasas iepirkumu maisiņus, kas akcijas gaitā ar mākslinieces rokām turpinās pārtapt mākslā – vairākās dažādu izmēru zivīs.
Aicinājumam līdzdarboties ir atsaukušies Siguldas pilsētas vidusskolas 6.b klases skolēni skolotājas Ināras Vimbas un klases audzinātājas Vitas Brivkas vadībā, un nu laboratorijā “Nature” ir apskatāma arī no viņu savāktā materiāla veidota zivs, ko darinājusi māksliniece Kristīne Kligina.

PILSĒTAS LABORATORIJA. URBAN

Laboratorijā URBAN ir apskatāmas dabas un ūdeņu pētnieces, mākslinieces Santas Purviņas fotoreprodukcijas, kurās var atpazīt Gaujas Nacionālā parka takas un citas iemīļotas vietas dabā. Vērojot Santas Purviņas fotoreprodukcijas, koprades laboratorijā dzirdamas pavasara putnu dziesmas un strautiņu čalošana, ko māksliniece ieskaņojusi pastaigās gar mazajām upītēm un strautiņiem.

NĀKOTNES LABORATORIJA. FUTURE

Laboratorijā FUTURE apskatāma Siguldas novada Jaunrades centra elektronikas un mehatronikas pulciņu un kluba “SIG” ekspozīcija “Sensors – Cilvēks”. Tajā ir iespēja redzēt un interaktīvi izmēģināt arī dažādas tehnoloģijas, kas ļauj aizdomāties par to nākotnes iespējām. Ekspozīcija uzskatāmi atgādina to, ka tehnoloģijas ir rīks, kuru lietošana atvieglo ikdienu un palīdz veidot nākotni.

Koprades laboratoriju saturs būs mainīgs, dodot vietu dažādiem māksliniekiem izmēģināt idejas un veikt eksperimentus, kā arī aicinot iedzīvotājus aktīvai kopradei. #DariSavuPilsētu

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

21. aprīlis plkst. 09:00
Asins donoru diena Siguldas slimnīcas aktu zālē

21. aprīlī Siguldas slimnīcas administrācijas aktu zālē, Lakstīgalas ielā 13, Siguldā, no plkst. 9.00 līdz 13.00 notiks asins donoru diena, kurā aicināts piedalīties ikviens novadnieks, lai varētu uzturēt stabilu asins krājumu un ar nepieciešamajiem asins komponentiem apgādāt pacientus ārstniecības iestādēs.

Donoriem līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai personas apliecība vai jebkura cita personu identificējoša apliecība, kas satur personas kodu, vārdu, uzvārdu un foto). Bez personu apliecinoša dokumenta donorus nepieņem. Lai saņemtu kompensāciju, ir nepieciešams bankas konta numurs. Donoru drošībai , ierodoties asins nodošanas vietā,  Valsts asinsdonoru centrs aicina iesniegt arī aizpildītu donora anketu izdrukātā veidā. Gadījumā, ja nav iespējams to izdrukāt, anketu varēs aizpildīt arī uz vietas.

Asins donori aicināti būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību. Asins nodošanas vietā būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, sejas aizsargmaskas, tāpat arī tiks regulēta donoru plūsma, lai ievērotu noteiktos distancēšanās ierobežojumus.

Par asins donoru var kļūt personas vecumā no 18 līdz 65 gadiem, kuru ķermeņa svars ir virs 50 kilogramiem. Pirms asins ziedošanas donori aicināti pievērst uzmanību ēšanas paradumiem. Uzņemot nesabalansētu un taukvielām bagātu uzturu, asinīs nonāk palielināts tauku saturs, rezultātā šādas asinis nav iespējams izmantot pacientu ārstēšanai. Vismaz iepriekšējā dienā un dienā, kad ziedo asinis, ir jāēd bez pārmērībām. Nedrīkst uzturā lietot treknus un neveselīgus produktus. No ēdienreizes līdz asins ziedošanai ir jāpaiet vismaz trīs stundām. Pirms asins ziedošanas 24 stundu laikā jāuzņem daudz šķidruma: ūdeni, nesaldinātas augļu un dārzeņu sulas. Nedrīkst lietot enerģijas un alkoholiskos dzērienus. Asins nodošana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba vai emocionāla pārdzīvojuma.

Šaubu gadījumā par savu veselības stāvokļa atbilstību, lūgums konsultēties, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000003 (darbdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00). Plašāka informācija aplūkojama šeit.

21. aprīlis plkst. 18:00
Bezmaksas nūjošanas nodarbība pie Siguldas Sporta centra

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Bezmaksas nūjošanas nodarbības kopā ar treneri Faniju Šitcu norisināsies 7. un 21. aprīlī, kā arī 5. un 19. maijā. Tikšanās plkst. 18.00 pie Siguldas Sporta centra. Uz nodarbības laiku būs pieejamas arī nūjošanas nūjas.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Lai pieteiktos uz nūjošanas nodarbību, ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

24. aprīlis
Lielās Talkas aktivitātes Siguldas novadā

 

24. aprīlī, ievērojot noteiktos drošības pasākumus un sociālo distancēšanos, iedzīvotāji aicināti iesaistīties Lielās talkas aktivitātēs un sakopt, labiekārtot savu tuvējo apkārtni soloduo vai ģimenes talkās. Apvienojot lietderīgo ar patīkamo, Siguldas Sporta centrs, Fischer Slēpošanas centrs un Siguldas Pilsētas trase Lielās talkas dienā aicina novada iedzīvotājus piedalīties plogingā (lēnā treniņa skriešanā apvienojumā ar atkritumu savākšanu) un kopīgiem spēkiem sakopt daļu meža takas, pa kurām ikdienā ejam, skrienam vai nūjojam.

Interesentiem, kuri vēlas piedalīties plogingā, ir iespējas pieteikties divām skriešanas treniņgrupām, kas dosies divos dažādos maršrutos. Lai ievērotu sociālo distancēšanos, vietu skaits grupās ir ierobežots. Pieteikties dalībai iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. Katra maršruta satikšanās vietā tiks izdalīti bezmaksas atkritumu maisi, kuri pēc tam tiks arī savākti un nodoti šķirošanai. Plašāka informācija apskatāma šeit.

Lielās talkas organizatori atgādina, ka labiekārtošanas talkas var pieteikt ikviens talkotājs, neatkarīgi, vai talkošanas notiek privātajā vai publiskajā sektorā. Tās var būt talkas, kuras notiek uz privātas zemes un kurām nav vajadzīgs saskaņojums ar pašvaldību, un kurās atkritumus, ja tādi ir radušies, aizved paši talkotāji.

Savukārt uzkopšanas talkas ir tās, kuras notiek publiskās teritorijās un kurām ir nepieciešams pašvaldības saskaņojums, lai saņemtu bezmaksas maisus, un kurās tiek nodrošināta savākto atkritumu izvešana. Talciniekus aicinām savlaicīgi pieteikt talkošanas vietu un saņemt bezmaksas atkritumu maisus pie Siguldas novada pašvaldības Zaļumsaimniecības speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 67800952 vai rakstot uz e-pasta adresi dita.laure@sigulda.lv. Informējam, ka Lielās talkas laikā šo maisu savākšanu reģistrētajās talkas vietās nodrošinās organizētāji.

Līdz ar labiekārtošanas vai uzkopšanas talkas vietas atzīmēšanu kartē, iedzīvotājs saņems pieeju savam talkas profilam, kas ļaus dalīties ar informāciju par konkrēto talkošanas vietu sociālo tīklu vietnēs. Tas arī koordinatoriem ļaus labāk komunicēt talkošanas vietās, kā arī apzināt potenciālo talkotāju skaitu tajās.

Šogad Lielās talkas vadmotīvs ir “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā”, jo ikviens no mums var piedalīties un palīdzēt Latvijai kļūt par zaļāko un tīrāko valsti pasaulē. Papildu informācija pieejama tīmekļa vietnē www.talkas.lv

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

25. aprīlis plkst. 10:00
Bezmaksas skriešanas nodarbība Siguldas Svētku laukumā

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Līdz ar sniega nokušanu Siguldas reljefs būs īpaši piemērots skriešanas nodarbībām, kurās būs iespēja ne tikai skriet, bet arī iespēja iemācīties to darīt pareizi kopā ar treneri Kasparu Kārkliņu. Nodarbības notiks 11. un 25. aprīlī, kā arī 9. un 23. maijā plkst. 10.00 Siguldas Svētku laukumā.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Lai pieteiktos uz skriešanas nodarbību, ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

5. maijs plkst. 18:00
Bezmaksas nūjošanas nodarbība pie Siguldas Sporta centra

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Bezmaksas nūjošanas nodarbības kopā ar treneri Faniju Šitcu norisināsies 7. un 21. aprīlī, kā arī 5. un 19. maijā. Tikšanās plkst. 18.00 pie Siguldas Sporta centra. Uz nodarbības laiku būs pieejamas arī nūjošanas nūjas.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Lai pieteiktos uz nūjošanas nodarbību, ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

5. maijs plkst. 19:00
Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbība Fischer Slēpošanas centrā

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Fischer Slēpošanas centrā maijā plānots distanču slēpes nomainīt pret rollerslēpēm, un 5., 12., 19. un 26. maijā plkst. 19.00 ikvienam būs iespēja apgūt jaunas prasmes vai nostiprināt esošās bezmaksas rollerslēpošanas nodarbībās sertificētu treneru vadībā. Lai piedalītos nodarbībā būs nepieciešams inventārs: rollerslēpes būs pieejamas bez maksas visiem projekta nodarbību dalībniekiem, bet slēpošanas zābaki, nūjas un aizsargķiveres, kā arī ceļu un elkoņu aizsargi jāizmanto savi vai tos par atsevišķu samaksu varēs iznomāt Fischer Slēpošanas centrā. Pieteikties uz rollerslēpošanas nodarbībām var no 12 gadu vecuma.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās rollerslēpošanas nodarbībām notiek, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

9. maijs plkst. 10:00
Bezmaksas skriešanas nodarbība Siguldas Svētku laukumā

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Līdz ar sniega nokušanu Siguldas reljefs būs īpaši piemērots skriešanas nodarbībām, kurās būs iespēja ne tikai skriet, bet arī iespēja iemācīties to darīt pareizi kopā ar treneri Kasparu Kārkliņu. Nodarbības notiks 11. un 25. aprīlī, kā arī 9. un 23. maijā plkst. 10.00 Siguldas Svētku laukumā.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Lai pieteiktos uz skriešanas nodarbību, ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

12. maijs plkst. 19:00
Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbība Fischer Slēpošanas centrā

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Fischer Slēpošanas centrā maijā plānots distanču slēpes nomainīt pret rollerslēpēm, un 5., 12., 19. un 26. maijā plkst. 19.00 ikvienam būs iespēja apgūt jaunas prasmes vai nostiprināt esošās bezmaksas rollerslēpošanas nodarbībās sertificētu treneru vadībā. Lai piedalītos nodarbībā būs nepieciešams inventārs: rollerslēpes būs pieejamas bez maksas visiem projekta nodarbību dalībniekiem, bet slēpošanas zābaki, nūjas un aizsargķiveres, kā arī ceļu un elkoņu aizsargi jāizmanto savi vai tos par atsevišķu samaksu varēs iznomāt Fischer Slēpošanas centrā. Pieteikties uz rollerslēpošanas nodarbībām var no 12 gadu vecuma.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās rollerslēpošanas nodarbībām notiek, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

ID karšu piedāvājums
18. maijs plkst. 12:00
Lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija atkritumu pieņemšanas laukumā “Zemdegas”
 
Siguldas pilsētas SIA “Jumis” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks 18. maijā no plkst. 12.00 līdz 18.00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā “Zemdegas”, Siguldā.

Akcijas ietvaros novadnieki, uzrādotSiguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu, bez maksas varēs nodot lielgabarīta atkritumus, piemēram, mēbeles (dīvānus, skapjus, krēslus, datorkrēslus, galdus, kumodes, sekcijas), matračus, paklājus, bērnu ratiņus un citus atkritumus, ko lielā izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu tvertnēs. Novadnieki aicināti nodot arī zaļos dārza atkritumus – zāli, koku lapas, nezāles un nelielus zariņus (ar stumbra diametru līdz 2 centimetriem) –, kā arī nederīgās sadzīves elektrotehnikas iekārtas, kuras ir neizjauktas un satur visas komponentes.

Tāpat akcijas laikā bez maksas varēs nodot nolietotās automašīnu un motociklu riepas, kā arī spuldzes, akumulatorus un baterijas.

Šajā laikā par maksu būs iespēja nodot arī mājsaimniecībā radušos būvgružus – podus, vannas, palodzes, durvis un citus ražošanas atkritumus, kas radušies būvniecības procesā. Maksa par būvgružiem būs 35 eiro (ar PVN) par kubikmetru pēc faktiskā apjoma.

Lai akcija 18. maijā norisinātos pēc iespējas operatīvāk, neskaidrību gadījumā par nododamo atkritumu veidiem aicinām iedzīvotājus iepriekš saskaņot atkritumu veidus, ko plānots nodot, rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

Iedzīvotāji, kuriem 18. maijā nav iespēju lielgabarīta vai zaļos atkritumus nogādāt šķirošanas laukumā “Zemdegas” pašiem, tiek aicināti līdz 11. maijam pieteikt maksas transporta pakalpojumu, rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

Ierodoties atkritumu laukumā, apmeklētāji lūgti rūpīgi izvērtēt un ievērot drošības pasākumus, par kuriem katra persona atbildību uzņemamas individuāli. Atvestos atkritumus jānovieto tikai tam paredzētajās vietās, patstāvīgi uzņemoties atbildību arī par smagu priekšmetu drošu pārvietošanu.

Šķirošanas laukumu nekādā gadījumā nedrīkst apmeklēt, ja novērotas jebkādas saslimšanas pazīmes, tostarp klepus, iesnas, kakla sāpes, paaugstināta temperatūra, kā arī starp sašķirotajiem atkritumiem nedrīkst atrasties izlietotas salvetes, kabatas lakatiņi, cimdi un sejas aizsargmaskas. Iedzīvotāji aicināti pēc šķirošanas laukuma apmeklējuma rūpīgi nomazgāt un nepieciešamības gadījumā arī nodezinficēt rokas.

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar “Jumis” klientu centru, zvanot uz tālruņa numuru 26112288 vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

19. maijs plkst. 18:00
Bezmaksas nūjošanas nodarbība pie Siguldas Sporta centra

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Bezmaksas nūjošanas nodarbības kopā ar treneri Faniju Šitcu norisināsies 7. un 21. aprīlī, kā arī 5. un 19. maijā. Tikšanās plkst. 18.00 pie Siguldas Sporta centra. Uz nodarbības laiku būs pieejamas arī nūjošanas nūjas.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Lai pieteiktos uz nūjošanas nodarbību, ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

19. maijs plkst. 19:00
Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbība Fischer Slēpošanas centrā

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Fischer Slēpošanas centrā maijā plānots distanču slēpes nomainīt pret rollerslēpēm, un 5., 12., 19. un 26. maijā plkst. 19.00 ikvienam būs iespēja apgūt jaunas prasmes vai nostiprināt esošās bezmaksas rollerslēpošanas nodarbībās sertificētu treneru vadībā. Lai piedalītos nodarbībā būs nepieciešams inventārs: rollerslēpes būs pieejamas bez maksas visiem projekta nodarbību dalībniekiem, bet slēpošanas zābaki, nūjas un aizsargķiveres, kā arī ceļu un elkoņu aizsargi jāizmanto savi vai tos par atsevišķu samaksu varēs iznomāt Fischer Slēpošanas centrā. Pieteikties uz rollerslēpošanas nodarbībām var no 12 gadu vecuma.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās rollerslēpošanas nodarbībām notiek, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

20. maijs plkst. 10:00
Mobilās diagnostikas izmeklējumi Raiņa ielā 3

20. maijā Raiņa ielā 3, Siguldā, no plkst. 10.00 līdz 17.00 iedzīvotājiem būs iespēja veikt mobilās diagnostikas izmeklējumus.

Mamogrāfiju ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli varēs veikt bez maksas, ar ģimenes ārsta nosūtījumu – par 3 eiro, bet bez nosūtījuma – 25 eiro. Rentgenu varēs veikt par 9 eiro, trīs dimensiju (3D) automātisko krūšu ultrasonogrāfiju – par 20 eiro.

Lai veiktu izmeklējumus, nepieciešams pieraksts uz konkrētu laiku. Pierakstīties iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 25431313 darbdienās no plkst. 8.00 līdz 18.00.

Pakalpojumu nodrošina MFD Veselības grupa.

23. maijs plkst. 10:00
Bezmaksas skriešanas nodarbība Siguldas Svētku laukumā

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Līdz ar sniega nokušanu Siguldas reljefs būs īpaši piemērots skriešanas nodarbībām, kurās būs iespēja ne tikai skriet, bet arī iespēja iemācīties to darīt pareizi kopā ar treneri Kasparu Kārkliņu. Nodarbības notiks 11. un 25. aprīlī, kā arī 9. un 23. maijā plkst. 10.00 Siguldas Svētku laukumā.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Lai pieteiktos uz skriešanas nodarbību, ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

26. maijs plkst. 19:00
Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbība Fischer Slēpošanas centrā

Līdz ar pavasara iestāšanos Siguldas novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas bezmaksas nodarbības svaigā gaisā fiziskās veselības veicināšanai.

Fischer Slēpošanas centrā maijā plānots distanču slēpes nomainīt pret rollerslēpēm, un 5., 12., 19. un 26. maijā plkst. 19.00 ikvienam būs iespēja apgūt jaunas prasmes vai nostiprināt esošās bezmaksas rollerslēpošanas nodarbībās sertificētu treneru vadībā. Lai piedalītos nodarbībā būs nepieciešams inventārs: rollerslēpes būs pieejamas bez maksas visiem projekta nodarbību dalībniekiem, bet slēpošanas zābaki, nūjas un aizsargķiveres, kā arī ceļu un elkoņu aizsargi jāizmanto savi vai tos par atsevišķu samaksu varēs iznomāt Fischer Slēpošanas centrā. Pieteikties uz rollerslēpošanas nodarbībām var no 12 gadu vecuma.

Uz visām nodarbībām vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās rollerslēpošanas nodarbībām notiek, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

15. jūlijs plkst. 20:00
Michael Kivanuka koncerts Siguldas pilsdrupu estŗādē

Fantastiskais britu mūziķis viesosies Latvijā 2021. gada 15. jūlijā. Vietas maģija paliek nemainīga – koncerts notiks Siguldas pilsdrupu estrādē. Tas būs kas patiesi neaizmirstams, un gaidīšana tam piešķirs tikai papildus garšu!

Sākotnēji koncerts bija paredzēts šā gada 21. jūnijā, tomēr Covid-19 dēļ Maikls Kivanuka bija spiests pārcelt vairāk nekā četrdesmit tūres koncertu. Ņemot vērā, ka visa pasaule vēlas redzēt “Mercury” un “Brit Awards” balvu nominantu savām acīm, šis nav bijis vieglākais no uzdevumiem.

Pandēmijas un lielo publisko pasākumu aizlieguma regulas dēļ Maikla Kivanukas koncerts tika pārcelts uz 2021. gada 15. Jūniju. Iegādātās biļetes uz koncertu ir derīgas uz jaunu norises datumu, un to īpašniekiem nav nepieciešams tās apmainīt.

Ja apmeklētājus pamatotu iemeslu dēļ neapmierina jaunais koncerta datums, organizatori sešu mēnešu laikā no izmaiņu veikšanas brīža (līdz 17.12.2020) bez papildus maksas var piedāvāt apmainīt iegādāto biļeti pret kuponu, kura vērtība ir vienāda ar biļetes cenu. Ar šo kuponu būs iespēja iegādāties biļeti uz citu aģentūras „8 Days A Week” rīkoto pasākumu nākotnē.

22. oktobris plkst. 19:00
Ulda Bērziņa un Mārtiņa Brauna rokopera “Mauglis” kultūras centrā “Siguldas devons”

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības kasēs. Biļetes cena – no 5 līdz 15 eiro.

20. novembris plkst. 18:00
Ulda Marhileviča autorkoncerts kultūras centrā “Siguldas devons”

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības kasēs. Biļetes cena – no 15 līdz 28 eiro.

Pasākumi

       Aprīlis 2021       
12 3 4
56 78910 11
12131415161718
19 20 212223 24 25
2627282930