Piektdiena, 19. oktobris
Šodien sveicam: Elīna, Drosma, Drosmis
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, D vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

1. maijs - 31. oktobris
Latvijas simtgadei veltīta rokdarbu izstāde Mores kauju muzejā

Maksa par muzeja un izstāžu apmeklējumu gida pavadībā – 3 eiro, bet bērniem no piecu gadu vecuma – 2 eiro.

19. maijs - 18. novembris
Izstāde par Pirmā pasaules kara kaujām Mores pagastā pirms 100 gadiem Mores kauju muzejā

19.maijā biedrība „Mores muzejs” Siguldas pašvaldības finansēta kultūras projektā „Muzeju nakts pasākums Mores kauju muzejā 2018” organizēja Muzeju nakts pasākumu, kurā tika atklāta izstāde par 1.pasaules kara notikumiem Morē, kas veltīta Latvijas valsts simtgadei un būs apskatāma muzeja darba laikā līdz šā gada 18.novembrim. Materiālus izstādei izpētīja un apkopoja biedrība „Mores muzejs” kopā ar Latviešu strēlnieku apvienības Cēsu nodaļas aktīvistiem.

Maksa par muzeja un izstāžu apmeklējumu gida pavadībā – 3 eiro, bet bērniem no piecu gadu vecuma – 2 eiro.

4. jūlijs - 31. oktobris
Rokdarbu izstāde „Rokdarbs 100 gados” Mores kauju muzejā

Mores kauju muzejā līdz 31.oktobrim apskatāma Latvijas simtgadei veltīta izstāde „Rokdarbs 100 gados”. Tajā aplūkojami trīs paaudžu rokdarbnieču darinātie darbi, kas atlasīti no trīs dzimtu rokdarbu pūra lādēm.Izstādes ietvaros 14.jūlijā plkst.13.00 norisināsies rokdarbnieču meistarklase.

Izstādē redzamie darbi ir apliecinājums amatniecības un tautas mākslas prasmju pārmantošanai vairākās paaudzēs. Mājamatniecības izstrādājumi liecina par latviešu tautas 100 gados pārdzīvotiem dažādiem vēstures posmiem.

ID karšu piedāvājums
15. septembris - 11. novembris
Izstāde „Teodors Zaļkalns” kultūras centrā „Siguldas devons”

15.septembrī pie kultūras centra „Siguldas devons” atklāts allažnieka, viena no latviešu profesionālās tēlniecības pamatlicējiem Teodora Zaļkalna skulpturālais portrets, kura autors, Teodora Zaļkalna skolnieks, Ojārs Siliņš veidojis 1986.gadā. Savukārt „Silva” zālē līdz 11.novembrim būs aplūkojama Turaidas muzejrezervāta sagatavotā izstāde „Teodors Zaļkalns”, kurā varēs iepazīties ar izcilā tēlnieka personības daudzpusīgajām izpausmēm.

Izstādē apskatāmi priekšmeti no Teodora Zaļkalna ģimenes vērtībām, kas atceļojušas no Amerikas Savienotajām Valstīm. To skaitā ir vairāki Teodora Zaļkalna darbi – gan bērzā grebtais koka suns, piemiņas medaļas un pat meistara pašrocīgas skices oriģināls. Tāpat izstādē apskatāms itāļu grafiķa Filippo Marfori-Savīni veidotais Teodora Zaļkalna portrets, kā arī Kārļa Zēbodes slavenais zīmējums „Trīs puikas”, kurā visi trīs brāļi Grīnbergi attēloti bērnībā.

Ieejas maksa izstādē – 2 eiro,ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide, savukārt bērniem līdz 12 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

21. septembris - 31. oktobris
Zinaīdas Ceskes jubilejas izstāde „Mana daba” Siguldas pils kompleksā

Piektdien, 21.septembrī, plkst.17.00 Siguldas pils kompleksa dārzā tiks atklāta mākslinieces, siguldietes, Zinaīdas Ceskes jubilejas izstāde „Mana daba”. 12 lielformāta gleznas, kas tapušas šajā vasarā būs apskatāmas no 21.septembra līdz 30.oktobrim 24 stundas diennaktī.

Ar šīm gleznām māksliniece vēlējusies pateikt to, ka daba ir dzīva un Visums ir dzīvs un nav kaut kas ārpus mums eksistējošs, un ka viss šajā pasaulē gan mūsos, gan Visumā atrodas nepārtrauktā kustībā, ik mirkli pārveidojoties. Viss ir dzīvs. Notiek daudzveidīgo dabas formu, no kurām viens ir arī cilvēks, attiecības: līdzāspastāvēšana, savienošanās, atdalīšanās. Dzīvība ir svētums, tai piemīt vislielākais skaistums un slavinājums. Katrā no mums ir apzinātais un neapzinātais „Es”, kas tiecas savienoties ar saviem pirmsākumiem, instinktiem. Bet instinkts – tā ir spēja dzīvot, saglabāt dzīvību un sevi, taču, tikai iepazīstot citus un tos arī pieņemot, tas ir veids, kā būt.

Gleznās attēlota mākslinieces apzināta pieredze, kas iegūta, nopietni nodarbojoties ar biodeju (Biodanza) – izpausmi un metodi, kura ļauj piekļūt dziļākām zināšanām par sevi un dzīvi. Gleznas tapušas, it kā izdejojot dzīvi ar otu rokās. Šī ir siguldietes Zinaīdas Ceskes, jubilejas izstāde – mākslinieces 23.personālizstāde, kas tapusi ar Siguldas novada Kultūras un izglītības projektu konkursa atbalstu.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

24. septembris - 26. oktobris
Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Mākslas nodaļas pedagogu darbu izstāde Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” mākslas telpā
1. oktobris - 21. oktobris
Izstāde „Ja viņš būtu piedzimis būrī…, viņam tā liktos normāla dzīve, neko vairāk viņš nevēlētos.” Rakstniekam Albertam Belam – 80 Siguldas pagasta Centra bibliotēkā
1. oktobris - 31. oktobris
Ineses Zanderes daiļradei veltīta literārā izstāde „Trīs draugi vienas upes krastā” Siguldas novada bibliotēkā
1. oktobris - 31. oktobris
Literārā izstāde „Annas Brigaderes daiļdarbi – cilvēka dzīves ceļa vērtību atainotāji” Siguldas novada bibliotēkā
1. oktobris - 31. oktobris
Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” skolēnu darbu izstāde „Tekstils” Jūdažu Sabiedriskajā centrā

Ieeja – bez maksas.

1. oktobris - 31. oktobris
Materiālu izstāde. Aktierim Uldim Dumpim – 75 Jūdažu bibliotēkā
4. oktobris - 31. oktobris
Valsts simtgadei veltītā izstāžu cikla „Tev mūžam dzīvot, Latvija!” izstāde „LTF – gandarījums, sapņu piepildījums, cerības uz kaut ko lielāku...”. Latvijas Tautas Frontei – 30 Siguldas novada bibliotēkā
4. oktobris - 31. oktobris
Izstāde „Rakstnieka saucēja balss”. Rakstniekam Albertam Belam – 80 Siguldas novada bibliotēkā
8. oktobris - 31. oktobris
Izstāde „Kā dzima Siguldas Bobsleja un kamaniņu trase” Siguldas novada bibliotēkā
9. oktobris - 28. oktobris
Izstāde „Ceramic Laboratory” kultūras un mākslas telpā „Siguldas tornis”

Līdz 28.oktobrim kultūras un mākslas telpā „Siguldas tornis” interesenti aicināti apmeklēt 10.sezonas noslēguma izstādi „Ceramic Laboratory”.
 

Jaunā meklējumi mākslā vienmēr saistās ar eksperimentu. Un labākā vieta tam ir radošā laboratorija. Tā sniedz brīnišķīgu iespēju pilnīgi brīvai, neierobežotai daiļradei. Taču eksperiments vienmēr ir risks. Un tikai ļoti drosmīgi, pārliecināti, talantīgi un ar savu darbu pārņemti cilvēki ir spējīgi uzņemties šo publisko risku – parādīt skatītājiem savu daiļrades meklējumu īpatnējo „virtuvi”. Tieši tādus cilvēkus vieno ikgadējais Starptautiskais keramikas mākslas simpozijs „Ceramic Laboratory”.
 
Šajā izstādē aplūkojami šī gada keramikas simpozijā tapušie darbi. Eksperimentiem un keramikas piedzīvojumiem šogad ļāvās Toru Kurokava (Toru Kurokawa) (Japāna), Aļona Muhina (Alena Muhina) (Krievija), Mudita Bhandari (Indija), Egle Einikīte-Narkevičiene (Egle Einikyte-Narkevičiene) (Lietuva), Zinaīda Blizņuka (Zinaida Blyzniuk) (Ukraina), Nizams Orčuns Onals (Nizam Orcun Onal) (Turcija), Dāvids Žinda (Dawid Zynda) (Polija), Sofija Karšai (Zsofia Karsai) (Ungārija), Andreass Formeirs (Andreas Vormayr) (Austrija), Inita Reimandova (Latvija), Lilija Zeiļa (Latvija), Ilona Abdulajeva (Latvija), Una Gura (Latvija), Sanri (Latvija).
10. oktobris - 31. oktobris
Izstāde „Siguldai – 90. Pilsētas vadība no 1928.gada līdz 2018.gadam” pensionāru biedrības „Sigulda” telpās
15. oktobris - 26. oktobris
Izstāde „Nāc saņem manu roku savā, draugs, un vaigu viegli pieglaud man pie vaiga.” Rakstniecei, tulkotājai Elīnai Zālītei – 120 Siguldas pagasta centra bibliotēkā
ID karšu piedāvājums
19. oktobris plkst. 19:00
Džeza teātra koncertizrāde „Pēc pusnakts/After midnight” kultūras centrā „Siguldas devons”

Piektdien, 19.oktobrī, plkst.19.00 kultūras centrā „Siguldas devons” skanēs džeza teātra koncertizrāde „Pēc pusnakts / After Midnight”, atklājot vienas būtnes paralēlās pasaules — reālo un sapņu. Koncertizrāde pārsteigs klausītājus ar spilgtiem sižeta un mūzikas pavērsieniem, krāšņu šovu un novatorisku pieeju skatuves mākslai.

Šova radošā komanda ir pianists Andrejs Osokins, dziedātāja Katrīna Gupalo, horeogrāfe Gabija Bīriņa, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un video mākslinieks Jānis Romanovskis. Izrādei pirmo reizi pievienojas modernā džeza dejotāja Gunta Liepiņa, kas nesen atgriezās no Amerikas, kur pavadīja laiku, intensīvi studējot un strādājot.

Performancē izskan Kola Portera, Reja Čārlza, Merilinas Monro, Ninas Simones, Džordža Gēršvina, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmas un melodijas.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties šeit un visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 10 līdz 15 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 20% atlaide.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

 

20. oktobris plkst. 08:30
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Allažu Sporta centrā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

20. oktobris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība skolēniem „Vispārattīstošā vingrošana” Siguldas Sporta centrā

Nodarbības vadīs TRX trenere Linda Līce.

20. oktobris plkst. 10:00
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Jūdažu Sabiedriskajā centrā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

20. oktobris plkst. 10:00
„Yonex” Latvijas Apvienotās badmintona līgas 10.sezonas 2.posms Siguldas 1.pamatskolā
20. oktobris plkst. 11:30
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Mores pagasta Tautas namā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

20. oktobris plkst. 12:00
Orientēšanās sacensības „Siguldas kompass 2018” Katlapiezī
20. oktobris plkst. 13:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

ID karšu piedāvājums
20. oktobris plkst. 18:00
Siguldas Absolventu orķestra piecu gadu jubilejas koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Sestdien, 20.oktobrī, plkst.18.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks Siguldas Absolventu orķestra piecu gadu jubilejas koncerts. Diriģents – Andris Muižnieks.

No otrdienas, 16.oktobra, biļetes uz koncertu iespējams iegādāties kultūras centra „Siguldas devons” kasē un tās iegādei būs pieejamas arī koncerta dienā.

Ieejas maksa 2 eiro,  Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide. 

 

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

21. oktobris plkst. 10:00
„Yonex” Latvijas Apvienotās badmintona līgas 10.sezonas 2.posms Siguldas 1.pamatskolā
ID karšu piedāvājums
21. oktobris plkst. 17:00
Siguldas Tautas teātra pirmizrāde – Mārtiņš Zīverts „Sievasmāte” (Pirandello joks) Kultūras centrā „Siguldas devons”.

Svētdien, 21.oktobrī, plkst.17.00 Siguldas Tautas teātra pirmizrāde – Mārtiņš Zīverts „Sievasmāte” (Pirandello joks) Kultūras centrā „Siguldas devons”. Izrādē skanēs pasaules džeza mūzikas pērles.

M.Zīverts par laikmeta norisēm ir teicis, ka dzīve bieži vien atgādina teātra spēli. „Autors apakšvirsrakstā šo darbu nosaucis arī par Pirandello joku. Viens no itāļu dramaturga Pirandello filozofijas un daiļrades pamatmotīviem ir patiesības nenosakāmība, ko, nākot uz mūsu izrādi, būtu vērts paturēt prātā,” stāsta lugas režisore Ārija Liepiņa-Stūrniece.

Darbība lugā „Sievasmāte” notiek vienā telpā, kurā no ārpasaules ienāk notikumi un paradoksālas situācijas. Nenoteiktības, noslēpumainības, dīvaini haotisku un absurdu norišu atmosfēra kļūst kā zīme mūsdienu pasaulei, kurā nedrīkst zaudēt savu galvu un patstāvīgo domāšanu; nedrīkst izslēgt iespēju, ka ar tevi gribēs manipulēt, lai pierādītu kādas tev nepieņemamas lietas, un galu galā liek domāt par to, kas mēs esam, kādi esam un cik akli vai redzīgi dzīvojam.

Režisore – Ārija Liepiņa-Stūrniece;
Māksliniece – Anna Eglīte;

Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 2 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

23. oktobris plkst. 12:30
Tikšanās ar slovēņu grāmatu ilustratoru Damjanu Stepančiču Siguldas novada bibliotēkā

23.oktobrī plkst.12.30 Siguldas novada bibliotēkā viesosies populārais bērnu grāmatu ilustrators, slovēnietis, Damjans Stepančič(Damijan Stepančič). Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt ilustratoru, viņa radošo ikdienu, kā arī uzzināt par vienu no lasītveicināšanas projekta „Mūsu mazā bibliotēka” un Damjana Stepančiča ilustrētajām bilžu grāmatām – Brīnumu gredzens”, kuru saraktījis slovēņu autors Peters Svetina (Peter Svetina).

Pasākumā būs iespēja satikt arī izdevniecības „Liels un mazs” pārstāvjus un grāmatas tulkotāju Māru Gredzenu. Bērni aicināti piedalīties radošajā darbnīcā.

Damjana Stepančiča ilustrācijas grāmatā „Brīnumu gredzens” radītas, izmantojot parasto zīmuli, nodzeltējušu papīru un pasteļtoņus, un tās asprātīgi uzbur Petera Svetinas stāsta varoņus 19.gadsimtā, kad debesīs lidinājās dirižabļi, bet dāmas devās uz fotosaloniem uzņemt portretus.

Pasākums tapis sadarbībā ar izdevniecības „Liels un mazs” lasītveicināšanas projektu „Mūsu mazā bibliotēka” ar mērķi veicināt četrus līdz astoņus gadus vecu bērnu interesi par literatūru un ilustrāciju, kā arī rosināt bērnus uz dažādām radošām nodarbēm.

Dalība pasākumā – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

24. oktobris plkst. 10:30
Lasītveicināšanas projekta „Mūsu mazā bibliotēka” nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem Siguldas novada bibliotēkā

Nodarbība notiks pēc M.Zuša grāmatas „Nenotikušais atklājums”.

25. oktobris plkst. 10:10
Lasītveicināšanas projekta „Mūsu mazā bibliotēka” nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem Siguldas novada bibliotēkā

Nodarbība notiks pēc M.Zuša grāmatas „Nenotikušais atklājums”.

27. oktobris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība „Stepa aerobika” Siguldas Sporta centrā

Nodarbību vada Anita Baumane.

27. oktobris plkst. 10:00
Bezmaksas bērnu rīts ar sportiskām aktivitātēm Allažu Sporta centrā
27. oktobris plkst. 11:00
Bezmaksas skriešanas nodarbība Svētku laukumā
ID karšu piedāvājums
27. oktobris plkst. 19:00
Agra Daņiļeviča deju koncerts „Manas tautasdejas” kultūras centrā „Siguldas devons”​

Koncertā piedalās:

  • deju ansamblis „Daiļrade”;
  • tautas deju ansambļi – „Katvari”, „Lielupe”, „Vektors”, „Gatve”;
  • jauniešu deju kolektīvi – „Sadancis”, „Vizbulīte”;
  • deju skola „Dzirnas” un „Dzirnu senči”.

Biļetes cena – 20 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 10% atlaide. Biļetes pieejamas visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” biļešu kasē.

30. oktobris plkst. 10:00
Lasītveicināšanas projekta „Mūsu mazā bibliotēka” nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem Siguldas pagasta Centra bibliotēkā

Nodarbība notiks pēc P.Vehteroviča grāmatas „Lūdzu, apskauj mani”.

31. oktobris plkst. 09:00
Dziesmu rīts „Brīnās tautas manu dziesmu” pie Krišjāņa Barona pieminekļa, Siguldā

Sagaidot folklorista, rakstnieka un publicista, jaunlatviešu kustības aktīva dalībnieka Krišjāņa Barona 183.dzimšanas dienu, Turaidas muzejrezervāts trešdien, 31.oktobrī, plkst.9.00 aicina uz dziesmu rītu „Brīnās tautas manu dziesmu” laukumā pie Krišjāņa Barona pieminekļa, Siguldā.

Dziesmu rīti Dainu tēva dzimšanas dienā Siguldā kļuvuši par tradīciju, kurā satiekas visas paaudzes, skandējot vai dziedot savas mīļākās tautasdziesmas un atgādinot dainās ierakstītās vērtības. Šogad dziesmu rītā ikviens aicināts piedalīties, līdzi ņemot rudens ziedus vai svecīti, lai, godinot Krišjāni Baronu, teiktu savu mīļāko tautasdziesmas četrrindi. Dziesmu rītā savas tautasdziesmas dziedās Siguldas folkloras kopa „Senleja” un Siguldas senioru ansambļi „Melodija” un „Saltavots”.

Krišjānis Barons (1835–1923) ir izcila personība, kura mūža darbs folkloristikā ir akadēmiskais tautasdziesmu krājums „Latvju dainas” sešos sējumos, ko valodnieks Jānis Endzelīns ir nosaucis par latviešu filoloģijas stūrakmeni. 1880.gadā pēc Dainu tēva zīmējuma izgatavota īpaša tautasdziesmu krātuve – Dainu skapis, kas kopš 2001.gada 4.septembra iekļauts UNESCO Pasaules atmiņas (Memory of the Word) sarakstā un šobrīd glabājas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Turaidas muzejrezervātā, sagaidot Krišjāņa Barona 150.dzimšanas dienu, 1985.gadā atklāja Dainu kalnu, kurā izvietotas tēlnieka Induļa Rankas veidotās akmens skulptūras, kas veltītas latviešu tautasdziesmām. Dainu kalns gadu gaitā kļuvis par Dziesmotās revolūcijas simbolu. Jau vairāk nekā 30 gadus Dainu kalns ir vieta, kur skan tautasdziesmas, tiek svinēti gadskārtu svētki un ģimeņu godi, notiek starptautiskā folkloras festivāla „BALTICA” sarīkojumi, muzejrezervāta organizētas izglītojošās programmas „Ienāc tautasdziesmu pasaulē!”, ekskursijas un dažādi citi pasākumi, kuros popularizēts nemateriālais kultūras mantojums.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

1. novembris plkst. 17:30
Tikšanās ar Latvijas Radio žurnālisti Sandru Kropu un producenti Paulu Gulbinsku Siguldas novada bibliotēkā

Siguldas novada bibliotēkā 1.novembrī plkst.17.30 viesosies Latvijas Radio 1 populārzinātniskā raidījuma „Zināmais nezināmajā” žurnāliste Sandra Kropa un producente Paula Gulbinska ar stāstiem un bagātu vizuālo materiālu par ekspedīcijām uz Ziemeļvalstīm. Pasākuma laikā notiks arī izstādes „Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis” atklāšana, kas būs aplūkojama līdz 30.novembrim.

Dalība – bez maksas.

3. novembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība skolēniem „Vispārattīstošā vingrošana” Siguldas Sporta centrā
3. novembris plkst. 13:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

ID karšu piedāvājums
3. novembris plkst. 17:00
Jauktā kora „Atvars” jubilejas koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 2 eiro.

ID karšu piedāvājums
3. novembris plkst. 19:00
Koncerts „Vestards Šimkus un Liepājas simfoniskais orķestris” koncertzālē „Baltais Flīģelis”

Koncerta programmā izskanēs Jozefa Haidna „Pirmais koncerts klavierēm” un orķestrim, Volfganga Amadeja Mocarta „Pirmais koncerts klavierēm un orķestrim” un Ludviga van Bēthovena „Pirmā simfonija”. Koncertu diriģēs Atvars Lakstīgala.

Biļetes cena – no 10 līdz 20 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, Siguldas novada daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmas dalībniekiem – 40% atlaide.

Biļetes var iegādāties visās „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās, www.bilesuparadize.lv un vienu stundu pirms koncerta norises koncertzāles „Baltais Flīģelis” kasē, Šveices ielā 19, Siguldā.

4. novembris plkst. 15:00
Pūtēju orķestru koncerts „Lai tauru skaņās viļņojas gaiss – Latvijai 100!” Siguldas 1.pamatskolā

Ieejas maksa – 2 eiro. Biļetes varēs iegādāties pasākuma vietā stundu pirms koncerta sākuma.

8. novembris
Gadskārtējā zinātniski praktiskā konference veltīta Latvijas valsts simtgadei Turaidas muzejrezervātā
8. novembris plkst. 17:00
Siguldas Valsts ģimnāzijas 100 gadu jubilejas pasākums kultūras centrā „Siguldas devons”

8.novembrī plkst.17.00 plānots Siguldas Valsts ģimnāzijas 100 gadu jubilejas oficiālais pasākums kultūras centrā „Siguldas devons”, kurā tiks aicināti piedalīties gan ģimnāzijas esošie un bijušie skolotāji, darbinieki, gan arī skolas sadarbības partneri.

9. novembris plkst. 10:00
Mobilās diagnostikas izbraukums Siguldā, Raiņa ielā 3
9.novembrī Siguldā, Raiņa ielā 3, no plkst.10.00 līdz 17.00 iedzīvotājiem būs iespēja veikt mobilās diagnostikas izmeklējumus.

Mamogrāfiju ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli būs iespēja veikt bez maksas, ar ģimenes ārsta nosūtījumu 2,85 eiro, bet bez nosūtījuma – 20 eiro. Rentgenu būs iespēja veikt par 6,50 eiro. Tiks piedāvāta arī jauna veida izmeklējumi – trīs dimensiju (3D) automātiskā krūšu ultrasonogrāfija par 19 eiro.

Lai veiktu izmeklējumus, nepieciešams pieraksts uz konkrētu laiku. Pierakstīties iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 25431313 darba dienās no plkst.8.00 līdz 18.00.

10. novembris
Gadskārtu ieražu svētki – Mārtiņdiena Turaidas muzejrezervātā
10. novembris
„Prezidenta kauss” starta rāvienos kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”
10. novembris plkst. 08:30
Bezmaksas veselības vingrošana Allažu Sporta centrā

Nodarbības vada fitnesa treneris Andrejs Filipovs.

10. novembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība „Stepa aerobika” Siguldas Sporta centrā

Nodarbību vada Anita Baumane.

10. novembris plkst. 10:00
Bezmaksas veselības vingrošana Jūdažu Sabiedriskajā centrā

Nodarbību vada fitnesa treneris Andrejs Filipovs

10. novembris plkst. 11:30
Bezmaksas veselības vingrošana Mores pagasta Tautas namā

Nodarbību vada fitnesa treneris Andrejs Filipovs.

10. novembris plkst. 18:00
Absolventu salidojums Siguldas Valsts ģimnāzijā
11. novembris plkst. 13:00
Kultūras centra „Siguldas devons” senioru kora „Gāle” jubilejas koncerts Siguldas pagasta Kultūras namā

 

Ieeja – bez maksas.

ID karšu piedāvājums
11. novembris plkst. 16:00
Valmieras Drāmas teātra viesizrāde bērniem un viņu vecākiem „Dievs. Daba. Darbs” koncertzālē „Baltais Flīģelis”

Izrāde tapusi pēc Annas Brigaderes lugas motīviem.

Biļetes cena – no 4 līdz 6 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

14. novembris - 9. decembris
Siguldas novada mākslinieku izstāde kultūras centrā „Siguldas devons”

No 14.novembra līdz 9.decembrim kultūras centrā „Siguldas devons” notiks Siguldas novada mākslinieku izstāde, sniedzot iespēju novadniekiem vienuviet ieraudzīt novada meistaru jaunākos darbus. Mākslinieki, kuri vēlas piedalīties izstādē, līdz 10.novembrim aicināti iesniegt 12 darbus.

„Izstādes mērķis ir dot iespēju novadniekiem vienuviet ieraudzīt Siguldas novada mākslinieku jaunākos darbus, kā arī satikties mūsu māksliniekiem un radošajām personībām, kuru saknes ir Siguldas novadā”, izstādē novadniekus aicina piedalīties pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Līga Sausiņa.

Izstādes kuratore – Agita Zālīte, tālrunis informācijai 27005968. Izstādes nolikums pieejams šeit.

Izstādes atklāšana plānota 14.novembrī plkst.18.00. Tā bez maksas būs skatāma kultūras centra „Siguldas devons” apmeklētājiem līdz 9.decembrim.

14. novembris plkst. 18:00
Siguldas novada mākslinieku izstādes atklāšana kultūras centrā „Siguldas devons”

No 14.novembra līdz 9.decembrim kultūras centrā „Siguldas devons” notiks Siguldas novada mākslinieku izstāde, sniedzot iespēju novadniekiem vienuviet ieraudzīt novada meistaru jaunākos darbus. Mākslinieki, kuri vēlas piedalīties izstādē, līdz 10.novembrim aicināti iesniegt 12 darbus.

„Izstādes mērķis ir dot iespēju novadniekiem vienuviet ieraudzīt Siguldas novada mākslinieku jaunākos darbus, kā arī satikties mūsu māksliniekiem un radošajām personībām, kuru saknes ir Siguldas novadā”, izstādē novadniekus aicina piedalīties pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Līga Sausiņa.

Izstādes kuratore – Agita Zālīte, tālrunis informācijai 27005968. Izstādes nolikums pieejams šeit.

Izstādes atklāšana plānota 14.novembrī plkst.18.00. Tā bez maksas būs skatāma kultūras centra „Siguldas devons” apmeklētājiem līdz 9.decembrim.

Ieeja – bez maksas.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

15. novembris
Apbalvos SEB bankas grantu programmas (ie)dvesma uzvarētājus
ID karšu piedāvājums
15. novembris plkst. 19:00
Jaunā Rīgas teātra izrāde „Vectēvs” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 12 līdz 20 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 20% atlaide. 

16. novembris plkst. 12:00
Bezmaksas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas sporta centra spēka zālē

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26761072.

17. novembris plkst. 08:30
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Allažu Sporta centrā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

17. novembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība „Stepa aerobika” Siguldas Sporta centrā

Nodarbību vada Anita Baumane.

17. novembris plkst. 10:00
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Jūdažu Sabiedriskajā centrā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

17. novembris plkst. 11:30
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Mores pagasta Tautas namā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

18. novembris plkst. 08:00
Akcija „Latvijas ieskandināšana” Turaidas muzejrezervātā

Latvijas simtgadei par godu Turaidas muzejrezervā notiks īpašais valsts 100.dzimšanas dienas ieskandināšanas rituāls 30 minūšu garumā – plānotais laiks no plkst.8.00 līdz 8.45.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents.

 Saules sagaidīšanas norisēs tiks iekļauti šādi elementi:

  1. kopīga saullēkta sagaidīšana plkst.8.11, lai apliecinātu savu kopību un piederību Latvijas valstij;
  2. Latvijas valsts karoga pacelšana;
  3. Latvijas valsts himnas dziedāšana;
  4. kopīga dziedāšana, muzicēšana vai ritualizēta darbība;
  5. rakstaino cimdu uzvilkšana kā vienojošs praktisks un vizuāls elements.

Turaidā šajā notikumā piedalīsies Siguldas folkloras kopa „Senleja”, Lēdurgas folkloras kopa „Putni”, Vidrižu folkloras kopa „Delve”, kuri iepriekš minētos elementus savienos ar tautasdziesmām un vienojošām ritualizētām darbībām.

Latvijas simtgades birojs 18.novembra rītā astoņās īpašās vietās saullēktā rīko akciju „Latvijas ieskandināšana”, un Turaidas muzejrezervāts ir viena no šīm vietām

18. novembris plkst. 17:00
Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas pasākums un goda un gada novadnieku sveikšana kultūras centrā „Siguldas devons”
ID karšu piedāvājums
18. novembris plkst. 22:00
Latvijas Republikas simtgades jubilejas balle „Latvija svin!” Siguldas pagasta Kultūras namā

Svētdien, 18.novembrī, Siguldas pagasta Kultūras namā notiks Latvijas Republikas simtgades jubilejas balle, kurā uzstāsies grupa „Lauku muzikanti”. No plkst.21.00 klātesošajiem būs iespēja klausīties pūtēju ansambļa „Sigulda” muzikālos sveicienus. 

Galdiņu rezervēšana notiks no 16.oktobra līdz 15.novembra plkst.19.00 tikai „Biļešu paradīzes” kasē, Pils ielā 10, Siguldā, apmaksājot ieejas maksu. Sākot no 16.novembra rezervācija un biļešu iegāde tiks slēgta.

Ieejas maksa – 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 8 eiro.

 

ID karšu piedāvājums
22. novembris plkst. 19:00
Latvijas simtgadei un Daugavai veltīts koncertstāsts „Pūt vējiņi” kultūras centrā „Siguldas devons”

Koncertā piedalīsies Dainis Skutelis, Anmary, Atis Ieviņš, Ginta Krievkalna, Antra Stafecka, Valters Frīdenbergs, Elizabete Lukaševiča, Edgars Lipors, Kristaps Krievkalns, Edgars Kārklis, Ēriks Upenieks, Armands Treilihs, Miķelis Vīte un deju studijas „Benefice” dejotāji.

Biļetes cena – no 15 līdz 22 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 10% atlaide.

24. novembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība skolēniem „Vispārattīstošā vingrošana” Siguldas Sporta centrā
24. novembris plkst. 13:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

24. novembris plkst. 18:00
Siguldas vidējās paaudzes deju kolektīva „Dūka” sadraudzības koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”
ID karšu piedāvājums
29. novembris plkst. 19:00
Sanktpēterburgas Valsts baleta teātra izrāde „Riekstkodis” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 3 līdz 32 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 10% atlaide.

1. decembris plkst. 08:30
Bezmaksas veselības vingrošana Allažu Sporta centrā

Nodarbību vada fitnesa treneris Andrejs Filipovs.

1. decembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība „Stepa aerobika” Siguldas Sporta centrā

Nodarbību vada Anita Baumane.

1. decembris plkst. 10:00
Bezmaksas veselības vingrošana Jūdažu Sabiedriskajā centrā

Nodarbību vada fitnesa treneris Andrejs Filipovs.

1. decembris plkst. 11:30
Bezmaksas veselības vingrošana Mores pagasta Tautas namā

Nodarbību vada fitnesa treneris Andrejs Filipovs.

1. decembris plkst. 18:00
Senioru deju kolektīva „Sidrabdancis” sadraudzības koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Ieeja – bez maksas.

2. decembris plkst. 15:00
Siguldas 1.pamatskolas deju kolektīva „Purenīte” ziemas garšu koncerts Siguldas pagasta Kultūras namā

Ieeja – bez maksas.

3. decembris - 9. decembris
Pasaules kausa izcīņas posms bobslejā un skeletonā
ID karšu piedāvājums
6. decembris plkst. 17:00
Daugavpils teātra izrāde „Jubileja 98” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 12 līdz 15 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

ID karšu piedāvājums
6. decembris plkst. 20:00
Daugavpils teātra izrāde „Jubileja 98” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 4 līdz 6 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

8. decembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība skolēniem „Vispārattīstošā vingrošana” Siguldas Sporta centrā
8. decembris plkst. 13:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

ID karšu piedāvājums
8. decembris plkst. 17:00
Koncertizrāde bērniem „Kropotkina stāstiņi” koncertzālē „Baltais Flīģelis”

Biļetes cena – no 4 līdz 6 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.

ID karšu piedāvājums
8. decembris plkst. 19:00
Aijas Andrejevas jaunā albuma „Mēs pārejam uz Tu” prezentācijas koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena no 12 līdz 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 10% atlaide.

9. decembris plkst. 17:00
Bigbenda „Sigulda” 60 gadu jubilejas koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Ieeja – bez maksas.

11. decembris
Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Ziemassvētku ieskaņu koncerts Turaidas muzejrezervātā
14. decembris plkst. 12:00
Bezmaksas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas sporta centra spēka zālē

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26761072.

15. decembris plkst. 08:30
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Allažu Sporta centrā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

15. decembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība „Stepa aerobika” Siguldas Sporta centrā

Nodarbību vada Anita Baumane.

15. decembris plkst. 10:00
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Jūdažu Sabiedriskajā centrā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

15. decembris plkst. 11:30
Bezmaksas „Cigun” nodarbība Mores pagasta Tautas namā

Elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Nodarbību vada fitnesa trenere Fanija Šitca.

ID karšu piedāvājums
15. decembris plkst. 19:00
„Xylem trio” Ziemassvētku koncerts koncertzālē „Baltais Flīģelis”

Biļetes cena – no 8 līdz 15 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.

16. decembris plkst. 15:00
Sieviešu kora „Teiksma” jubilejas koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Ieeja – bez maksas.

20. decembris plkst. 14:00
Ziemassvētku pasākums Siguldas novada senioriem Siguldas pagasta Kultūras namā

Pasākuma laikā notiks leļļu teātra izrāde pieaugušajierm „Jūlijonkuliņa ziemassvētki”.

Dalībai pasākumā jāpiesakās līdz 19.decembrim, zvanot uz tālruņa numuru 25925589 (Vija) vai 29105303 (Ruta).
Ieeja – bez maksas.

ID karšu piedāvājums
20. decembris plkst. 19:00
Koncerts „Reiz, Ziemassvētkos” kultūras centrā „Siguldas devons”

Koncertā uzstāsies Guntars Račs un grupa „Saldās sejas”, Lauris Reiniks, Ivo Fomins un Latvijas radio popgrupa „Dzeguzīte”.

Biļetes cena – no 12 līdz 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 10% atlaide.

21. decembris plkst. 19:00
Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts „Pa īstam” koncertzālē „Baltais Flīģelis”

Koncertā skanēs gan R.Paula, gan N.Matvejeva, I.Kalniņa, J.Lūsēna, U.Marhilēviča, I.Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei.

Koncertā muzicēs R.Beļēvičs (taustiņi), N.Skraucis (bass), I.Feldmanis (ģitāra), J.Kovaikovs (ģitāra), A.Buiķis (bungas) un L.Robežniece (balss).

Biļetes cena – no 12 līdz 20 eiro.

21. decembris plkst. 20:00
Jauktā kora „Atvars” Ziemassvētku koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”
22. decembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība skolēniem „Vispārattīstošā vingrošana” Siguldas Sporta centrā
22. decembris plkst. 13:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

ID karšu piedāvājums
25. decembris plkst. 19:00
Daumanta Kalniņa koncerts „Frank Sinatra Ziemassvētkos” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 15 līdz 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 10% atlaide.

28. decembris plkst. 19:00
Ulda Marhilēviča Ziemassvētku koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 12 līdz 20 eiro.

31. decembris plkst. 21:00
Jaunā gada sagaidīšanas balle kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļešu tirdzniecībai lūdzam sekot „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

21. janvāris - 27. janvāris
Eiropas kauss skeletonā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Pasākumi