Svētdiena, 15. decembris
Šodien sveicam: Johanna, Hanna, Jana
Laika ziņas: Sigulda +2.6℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

23. novembris - 31. decembris
Mākslinieces Dinas Dubiņas personālizstāde “Prieks” kultūras centrā “Siguldas devons”
1. decembris - 23. decembris
Programma “Ziemassvētki Turaidas muižā” Turaidas muzejrezervātā

Programma “Ziemassvētki Turaidas muižā” paredzēta jaunāko klašu skolēniem un bērnudārza vecāko grupu audzēkņiem.

Biļetes cena skolēniem – 0,70 eiro; maksa par programmu grupai 31,30 eiro (grupa līdz 30 cilvēkiem). Pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26572142 vai rakstot e-pasta adresi turaida.muzejs@apollo.lv.

2. decembris - 20. decembris
Cikla “Bērnu grāmatu ilustratori” literārā izstāde “Iepazīsim mākslinieka Edgara Folka daiļradi!” Siguldas novada bibliotēkā
2. decembris - 30. decembris
Atklātņu kolekcijas izstāde “Ziemassvētku sveicieni senajās atklātnēs” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
2. decembris - 30. decembris
Tematiskā izstāde “Aicini eņģeli ciemos” Jūdažu bibliotēkā
2. decembris - 30. decembris
Tematiskā izstāde “Baltais Ziemassvētku laiks” Siguldas pagasta Centra bibliotēkā
4. decembris - 30. decembris
Dzejniekam Leonam Briedim 70 gadu jubilejā veltīta izstāde “Ienirstot dzejas, dzīves un Visuma dzīlēs” Siguldas novada bibliotēkā
4. decembris - 30. decembris
Rakstniecei Evai Mārtužai 65 gadu jubilejā veltīta izstāde “Visas pārliecības vienlīdzīgas” Siguldas novada bibliotēkā
9. decembris - 23. decembris
Leona Brieža dzejai veltīta literārā izstāde “Ūsainā puķe” Siguldas novada bibliotēkā
9. decembris - 30. decembris
Tematiskā izstāde “Idejas radošiem darbiņiem” Allažu pagasta bibliotēkā
9. decembris - 4. janvāris
Mākslas nodaļas 2. klases audzēkņu darbu izstāde “Karnevāls” Mākslu skolā “Baltais flīģelis”

Pedagoģe Dace Andersone.

9. decembris - 4. janvāris
Mākslas nodaļas 6. un 7. klases audzēkņu datorgrafikas darbu izstāde “Pastkarte. Svētki Tev” Mākslu skolā “Baltais flīģelis”

Pedagoģe Iveta Bambere.

9. decembris - 11. janvāris
Mākslinieces Kristīnes Kliginas tekstila darbu izstāde “Pelēkā pasaka” Mākslu skolā “Baltais flīģelis”
10. decembris - 30. decembris
Fotogrāfiju izstāde “Baltais klusums” Allažu pagasta bibliotēkā
12. decembris - 19. decembris
Zviedru dienas sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā

Šogad decembris Siguldā ir ne vien Ziemassvētku, bet arī Zviedru dienu laiks, kad Zviedrijas vēstniecība Latvijā novadniekiem un viesiem dāvinās iespēju aplūkot fotoizstādi “Tētis Zviedrijā – tētis Latvijā” Siguldas novada bibliotēkā un noskatīties filmu programmu kultūras centrā “Siguldas devons”.

Fotoizstāde “Tētis Zviedrijā – tētis Latvijā” Siguldas novada bibliotēkā

No 12. decembra līdz 30. janvārim Siguldas novada bibliotēkā būs aplūkojama fotoizstāde par tiem tēviem, kuri izvēlējušies palikt mājās un aprūpēt savus bērnus. Zviedru fotomākslinieks Johans Bēvmans (Johan Bävman) portretējis vīriešus, kuri izmantojuši bērna kopšanas atvaļinājumu. Tāpat fotoizstāde pēta, kā tēvi saredz mūsdienu vīrieša lomu, salīdzinot ar senākiem tradicionālajiem stereotipiem par vecāku lomu sadalījumu ģimenē.
Latviešu fotogrāfi Anda Krauze un Māris Lazdāns izstādi papildinās ar 25 latviešu tēvu portretiem – Zviedrijas vēstniecības izsludinātā konkursa “Tētis Latvijā” uzvarētājiem.

Filmu seansi kultūras centrā “Siguldas devons” zālē “Digiti”

12. decembrī

 • Plkst. 15.00 filma “Simtgadnieks, kas izkāpa pa logu un pazuda” (104 minūtes), uz kuru aicināti gan seniori, gan visi, kam piemīt spēja un vēlēšanās pasmieties par nenovēršamām lietām. Filma iepazīstinās ar Alanu Karlsonu, kurš savulaik vakariņojis ar Hariju Trūmenu un stopējis kopā ar Vinstonu Čērcilu, bet savā simtajā dzimšanas dienā sakravā čemodānu un pamet pansionātu, lai dotos vēl vienā aizraujošā ceļojumā; režisors Fēlikss Harngrēns.
 • Plkst. 17.00 filma jauniešiem “Tsatsiki, tētis un olīvu karš” (95 minūtes), kas bagāta krāšņiem Grieķijas dabas skatiem un stāsta par Tsatsiki un Alvas piedzīvojumiem, glābjot puiša tēva viesnīcu un olīvkoku birzi no pārdošanas. Režisore Līsa Džeimsa Larsone.
 • Plkst. 19.00 filma “Brīnišķīgie Ziemassvētki” (108 minūtes). Tā stāsta par jaunu geju pāri, kas ielūdz ciemos savas nedaudz homofobiskās ģimenes, lai pirmo reizi kopā nosvinētu Ziemassvētkus. Filma skatītājiem ļaus ne vien smieties, bet arī gremdēties pārdomās. Režisore Helēnaa Bergstrēma.

13. decembrī

 • Plkst. 15.00 drāma “Nopietnā spēle” (115 minūtes), kas vēsta par žurnālista Arvida Šērnblūma un mākslinieka meitas Lidijas Stilles ugunīgo mīlas stāstu 20. gadsimta sākumā, kad bija veicamas pavisam citas izvēles; režisore Pernilla Auguste.
 • Plkst. 17.00 jauniešiem veltītā Gabrielas Pičleres komēdija “Amatieres” (102 minūtes), kas stāsta par divām attapīgām vidusskolniecēm, kuras pārspēj pompozu mārketinga direktoru un atmasko viņa centienus radīt neīstu dzimtās pilsētiņas tēlu.
 • Plkst. 19.00 biogrāfiskā drāma “Astridas Lindgrēnas jaunība” (123 minūtes) – filma, kas noteikti jāredz ikvienam, jo tā ir iespēja iepazīties ar izcilo zviedru bērnu grāmatu autori, kura dāvājusi mums gan Pepiju Garzeķi, gan Karlsonu.

Filmas tiks demonstrētas zviedru valodā, nodrošinot tulkojumu latviešu valodā.

19. decembrī plkst. 18.00 animācijas filma bērniem “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta” (77 minūtes) Siguldas pils kvartālā.
Filma veidota pēc zviedru rakstnieces Astridas Lindgrēnas pasakas bērniem “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta” motīviem un stāsta par Karlsonu – īsu, apaļīgu un ļoti pašpārliecinātu vīreli, kuram uz muguras ir propellers! Ja tic viņa vārdiem, Karlsons ir vislabākais it visā. Karlsons ir arī labākais rotaļu biedru mazajam Svantem Svansonam, kuru mīļi dēvē par Brālīti. Karlsonam bieži patīk blēņoties, tomēr uzņemties atbildību par viņa nerātnībām var nākties kādam citam.

Ieeja uz filmu seansiem un izstādi – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

12. decembris - 30. janvāris
Zviedru fotomākslinieka Johana Bēvmana fotoizstāde “Tētis Zviedrijā – tētis Latvijā” Siguldas novada bibliotēkā
No 12. decembra līdz 30. janvārim Siguldas novada bibliotēkā būs aplūkojama fotoizstāde par tiem tēviem, kuri izvēlējušies palikt mājās un aprūpēt savus bērnus. Zviedru fotomākslinieks Johans Bēvmans (Johan Bävman) portretējis vīriešus, kuri izmantojuši bērna kopšanas atvaļinājumu. Tāpat fotoizstāde pēta, kā tēvi saredz mūsdienu vīrieša lomu, salīdzinot ar senākiem tradicionālajiem stereotipiem par vecāku lomu sadalījumu ģimenē.
 
Latviešu fotogrāfi Anda Krauze un Māris Lazdāns izstādi papildinās ar 25 latviešu tēvu portretiem – Zviedrijas vēstniecības izsludinātā konkursa “Tētis Latvijā” uzvarētājiem.
 
Ieeja izstādē – bez maksas.
ID karšu piedāvājums
13. decembris - 30. decembris
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

No 13. līdz 30. decembrim Siguldas pilsdrupu estrādē katru nedēļas nogali un svētku dienās būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums ik nedēļas nogali no 13. līdz 30. decembrim notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00. Brīvdabas uzvedumu trīs seansos varēs vērot arī svētkos: 23., 25., 26. un 30. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

14. decembris - 7. janvāris
“Radīts S!guldā” Ziemassvētku tirdziņš Siguldas pils kvartāla Muižas koka mājā
ID karšu piedāvājums
14. decembris - 26. decembris
Ziemas koncertzāle Siguldas pils kvartālā

 

Ziemassvētku laiks Siguldā tradicionāli sākas ar aizraujošiem pasākumiem Ziemas koncertzālē, kad no 14. līdz pat 26. decembrim Siguldas pils kvartālā svētku noskaņā būs iespēja baudīt skanīgus koncertus, kinoseansus, darbnīcas un pasākumus bērniem.

Ziemas koncertzāle tiks atvērta 14. decembrī, kad no plkst. 12.00 Siguldas pils kvartālā pulcēsies Ziemassvētku tirdziņa dalībnieki, bet plkst. 18.00 izskanēs Igo un Aivara Hermaņa koncertprogramma “Mēnessnakts”. Tirdziņš šajā gadā norisināsies 14. un 15., kā arī 21. un 22. decembrī. Ziemas koncertzāles laikā līdz 26. decembrim gan mazi, gan lieli aicināti apmeklēt leļļu teātra izrādes, muzikālos uzvedumus, kinoseansus, kā arī baudīt skanīgus koncertus, kuros piedalīsies Atis Ieviņš, Annija Putniņa, Ieva Kerēvica, Madars Kalniņš, Aija Vītoliņa un citi mūziķi.

Siguldas pils kvartālā līdztekus koncertiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties amatnieku radošajās darbnīcās, kurās mazie novadnieki un pilsētas viesi varēs izgatavot maskas, ādas auskarus, rokassprādzes, kā arī dekorēt piparkūkas. Keramikas darbnīcā ikvienam būs iespēja izveidot savu Ziemassvētku dāvanu, tekstila darbnīcā – uzaust rokassprādzi, savukārt “Dabīgu akmeņu rotu” darbnīcā rokassprādzes un auskarus varēs izgatavot no dabīgajiem akmentiņiem. Interesentiem būs iespēja piedalīties arī Ziemassvētku rotājumu izgatavošanas un aromaspilventiņu veidošanas meistarklasēs. Baltu rotu darbnīcā kopā ar meistaru varēs izveidot nameja gredzenu. Svētku sajūtu sev, kopā ar ģimeni vai draugiem būs iespēja uzburt Ziemassvētku fotosesijā.

Svētku laikā 14. decembra līdz 7. janvārim Siguldas pils kvartālā Muižas koka mājā pasākumu apmeklētājiem būs iespēja iegādāties Siguldas novada uzņēmēju dažādos produktus “Radīts S!guldā” Ziemassvētku tirdziņā.

Ziemas koncertzāle Siguldā norisinās jau ceturto gadu. Lielākā daļa programmas koncertu pieejami bez maksas, bet uz dažiem maksas koncertiem biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā;ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti pieejama 20% atlaide.

 

Ziemas koncertzāle Siguldas pils kvartālā

14. decembrī

 • Plkst. 12.00–18.00 Ziemassvētku tirdziņš
 • Plkst. 13.00 Pūtēju orķestra “Sudrabskaņa” koncerts
 • Plkst. 14.00–16.00 Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Rūķu darbnīcas ģimenēm ar bērniem
 • Plkst. 15.00 muzikāla Ziemassvētku programma bērniem “Muzikālās eglītes”
 • Plkst. 18.00 Igo un Aivara Hermaņa koncertprogramma “Mēnessnakts”, kurā iekļautas Igo un A. Hermaņa kopīgi radītās kompozīcijas, kā ari pasaules mūzikas klasika A. Hermaņa ģitāras aranžējumā. Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā

15. decembrī

 • Plkst. 12.00–18.00 Ziemassvētku tirdziņš
 • Plkst. 12.00 Siguldas pagasta pūtēju orķestra koncerts
 • Plkst. 14.00–16.00 Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Rūķu darbnīcas ģimenēm ar bērniem
 • Plkst. 15.00 Mākslu skolas “Baltais Flīģelis” Teātra studijas jauniestudējuma “Ziemassvētku dāvana” pirmizrāde. (režisore Ārija Liepiņa-Stūrniece)
 • Plkst. 18.00 Siguldas Absolventu orķestra koncerts

17. decembrī

 • Plkst. 19.00 “Ziemas vakars Siguldā” – ielūdz bigbends “Sigulda” un solisti Inese Greste, Daiga Matisone, Eva Strazdiņa un Raimonds Eizenšmits

19. decembrī

 • Plkst. 18.00 ziemas kino bērniem “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”. Filma stāsta par Karlsonu – īsu, apaļīgu un ļoti pašpārliecinātu vīreli, kuram uz muguras ir propellers! Ja tic viņa vārdiem, Karlsons ir vislabākais it visā. Karlsons ir arī labākais rotaļu biedru mazajam Svantem Svansonam, kuru mīļi dēvē par Brālīti. Karlsonam bieži patīk blēņoties, tomēr uzņemties atbildību par viņa nerātnībām var nākties kādam citam

20. decembrī

 • Plkst. 18.00 ziemas kino – latviešu komēdija “Jaungada taksometrs 2”
 • Plkst. 20.00 “Ziemas ballīte” – ielūdz Atis Ieviņš & Co. Pasākumā ar izcilās balss īpašnieku A. Ieviņu būs iespēja izdejot ziemīgu rokenrolu, atsperīgu polku un pavadīt laiku labas mūzikas pavadībā. Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā

21. decembrī

 • Plkst. 12.00–18.00 Ziemassvētku tirdziņš
 • Plkst. 14.00 Latvijas Leļļu teātra izrāde bērniem “Vecīša cimdiņš”, kurā būs iespēja satikt rūķus Tirkšķi, Tarkšķi un Svilpīti. Viņi katru gadu palīdz Ziemassvētku vecītim iesaiņot dāvanas, bet šogad viss ir citādāk. Rūķi vecīti darbnīcā nesastop, taču viņiem ir uzticēts īpašs uzdevums – izstāstīt bērniem pasaku. Rūķi stāsta un rāda kā nu mācēdami. Izrādās – tas nemaz nav tik viegli
 • Plkst. 17.00 ziemas koncerts “Pelēkie zirņi ar speķi”. Piedalās Emīla Dārziņa Jauktais koris un Jēkaba Bernāta kamerorķestris “Sforzando”, solisti – Annija Putniņa un Mārtiņš Zvīgulis. Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā

22. decembrī

 • Plkst. 12.00–18.00 Ziemassvētku tirdziņš
 • Plkst. 12.00 biedrības “Cerību spārni” labdarības pasākums “Baltie cerību spārni”, Siguldas pagasta pūtēju ansambļa “Sigulda” koncerts
 • Plkst. 16.00 ziemas saulgriežu svētku brīdis un bluķa vilkšana kopā ar Siguldas folkloras kopu “Senleja”

25. decembrī

 • Plkst. 15.00 Ievas Kerēvicas un Madara Kalniņa koncertprogramma “Ziemas laiks”. Koncertprogrammā iekļautas oriģinālas kompozīcijas par Ziemassvētkiem un svētku sajūtu cilvēku dvēselēs. Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā

26. decembrī

 • Plkst. 14.00 muzikāls uzvedums bērniem “Sīkstuļa Ziemassvētki”, kur mazajiem apmeklētājiem būs iespēja atkausēt Sīkstuļa (Jānis Skanis) auksto akmens sirdi kopā ar Ziemassvētku rūķiem no “Lapzemes” – Pārslīti (Samanta Tīna) un labsirdīgo Rūķi-Rūdi (Kašers)
 • Plkst. 18.00 Aijas Vītoliņas (Amber) koncertprogramma “Ziemas vakars stāsta...”. Koncertā kopā ar A. Vītoliņu muzicēs Zane Volberga (klavieres), Dina Ozoliņa (1. vijole), Kristīne Zeltkalne (2. vijole), Pēteris Ozoliņš (čells) un Miks Vilsons (flauta). Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā

Aktivitātes Siguldas pils kvartāla radošajās darbnīcās

14. un 15. decembrī
plkst. 12.00–14.00

Masku gatavošanas darbnīca bērniem darbnīcā Nr.2 “Tu esi daba” Muižas koka mājā.
Dalības maksa 7 eiro. Pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 26649525

14. un 15. decembrī

Ziemassvētku fotosesija kopā ar fotogrāfi Gintu Zīverti “Studijā Nr.8” Muižas koka mājā.
Dalības maksa 100 eiro. Pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi studijanr8@gmail.com

14., 15. un 21. decembrī
plkst. 10.00–16.00

Rokassprādžu aušana senajā celu aušanas tehnikā tekstila darbnīcā “Varnnas”. Darbnīcā būs iespēja aplūkot arī dažādas stelles un ieaust tajās krāsainu pavedienu.
Dalības maksa 2 eiro

14.–26. decembrī

Aromaspilventiņu veidošanas meistarklase “Aromabreathe” studijā Radošās darbnīcas ēkā (Siguldas pils kvartāla pelēkā ēka).
Dalības maksa 5 eiro. Pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 20234783

14.–26. decembrī katru dienu
plkst. 10.00–18.00

Ziemassvētku dāvanas veidošana Keramikas darbnīcā.
Dalības maksa 7 eiro. Tālrunis informācijai 25932391

16.–19. decembrī

Rokassprādžu un auskaru veidošana darbnīcā Nr.6 “Dabīgu akmeņu rotas” Muižas koka mājā.
Dalības maksa bērniem 2,50 eiro, pieaugušajiem 8–10 eiro

17. decembrī plkst. 19.00

Ziemassvētku rotājumu šūšanas meistarklase darbnīcā Nr.2 “Tu esi daba” Muižas koka mājā.
Dalības maksa 20 eiro. Pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 26649525

21. decembrī
plkst. 12.00–14.00

Piparkūku dekorēšanas darbnīca bērniem darbnīcā Nr.2 “Tu esi daba” Muižas koka mājā.
Dalības maksa 7 eiro. Pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 26649525

21. decembrī
plkst. 12.00–15.00

Ādas auskaru izgatavošanas meistarklase gan bērniem, gan pieaugušajiem Ādas artelī.
Dalības maksa 5 eiro

22. un 29. decembrī plkst. 11.00

Nameja gredzenu pīšanas meistarklase “Uzpin savu sudraba nameju” Baltu rotu darbnīcā.
Dalības maksa 60 eiro. Pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 29295142 vai rakstot uz e-pasta adresi info@balturotas.lv. Dalībniekiem iespēja vienoties arī par citu datumu un laiku

 

Šogad Ziemassvētku gaidīšanas laiks būs īpašs, jo 14. un 15. decembrī, kā arī 21. un 22. decembrī no plkst. 12.00 līdz 18.00 Siguldas pils kvartālā norisināsies tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš, kurā tirgoties gribētāji var pieteikties līdz 10. decembrim. Pieteikums un plašāka informācija aplūkojama šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

15. decembris plkst. 11:00
Senioru vokālā ansambļa “Melodija” koncerts Turaidas baznīcā
15. decembris plkst. 12:00
Ziemas koncertzāle. Ziemassvētku tirdziņš Siguldas pils kvartālā
15. decembris plkst. 12:00
Ziemas koncertzāle. Siguldas pagasta pūtēju orķestra koncerts Siguldas pils kvartālā

Ieeja – bez maksas.

15. decembris plkst. 12:30
Jauktā kora “Spārni” adventes koncerts Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā
15. decembris plkst. 14:00
Ziemas koncertzāle. Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Rūķu darbnīcas ģimenēm ar bērniem Siguldas pils kvartālā

Ieeja – bez maksas.

15. decembris plkst. 15:00
Ziemas koncertzāle. Mākslu skolas “Baltais Flīģelis” Teātra studijas jauniestudējuma “Ziemassvētku dāvana” pirmizrāde Siguldas pils kvartālā

Pirmizrādes “Ziemassvētku dāvana” režisore: Ārija Liepiņa-Stūrniece.

Ieeja – bez maksas.

ID karšu piedāvājums
15. decembris plkst. 17:00
Bērnu Ziemassvētku eglītes uzvedums “Rūķīši un meža vecis” kultūras centrā “Siguldas devons”

Biļetes cena – 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem un novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide (iekļauta saldumu paciņa un pasākuma apmeklējums diviem pieaugušajiem).

ID karšu piedāvājums
15. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

15. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

15. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. Siguldas Absolventu orķestra koncerts Siguldas pils kvartālā

Ieeja – bez maksas.

ID karšu piedāvājums
15. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

15. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
15. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

15. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

16. decembris - 30. decembris
Tematiskā izstāde “Brīnumu pilnais Ziemas Saulgriežu laiks” Siguldas novada bibliotēkā
16. decembris plkst. 17:00
Filma jauniešiem “Tsatsiki, tētis un olīvu karš” kultūras centrā “Siguldas devons” zālē “Digiti”

Plkst. 17.00 filma jauniešiem “Tsatsiki, tētis un olīvu karš” (95 minūtes), kas bagāta krāšņiem Grieķijas dabas skatiem un stāsta par Tsatsiki un Alvas piedzīvojumiem, glābjot puiša tēva viesnīcu un olīvkoku birzi no pārdošanas. Režisore Līsa Džeimsa Larsone.

Filma tiks demonstrēta zviedru valodā, nodrošinot tulkojumu latviešu valodā. Ieeja uz filmas seansu – bez maksas.

16. decembris plkst. 18:00
Mākslu skolas “Baltais flīģelis” kora klases koncerts “Ziemassvētkiem pa pēdām” koncertzālē “Baltais flīģelis”

Koncertā piedalās kora klases audzēkņi un pedagogi.

16. decembris plkst. 19:00
Filma “Brīnišķīgie Ziemassvētki” kultūras centrā “Siguldas devons” zālē “Digiti”

Plkst. 19.00 filma “Brīnišķīgie Ziemassvētki” (108 minūtes). Tā stāsta par jaunu geju pāri, kas ielūdz ciemos savas nedaudz homofobiskās ģimenes, lai pirmo reizi kopā nosvinētu Ziemassvētkus. Filma skatītājiem ļaus ne vien smieties, bet arī gremdēties pārdomās. Režisore Helēnaa Bergstrēma.

Filma tiks demonstrēta zviedru valodā, nodrošinot tulkojumu latviešu valodā. Ieeja uz filmas seansu – bez maksas.

17. decembris plkst. 10:00
Tematiskais pasākums bērniem “Ziemassvētku laiks ar pasaku” Siguldas pagasta Centra bibliotēkā

Grupām pieteikties iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 67800954.

17. decembris plkst. 14:00
Siguldas novada senioriem veltīts Ziemassvētku koncerts “Uzbur laimi” Siguldas pagasta Kultūras namā
 
Otrdien, 17. decembrī, plkst. 14.00 Siguldas pagasta Kultūras namā norisināsies Siguldas novada senioriem veltīts Ziemassvētku koncerts “Uzbur laimi” ar Jāni Moiseju.
 
Koncertprogramma “Uzbur laimi” ir veidota tā, lai klausītājs gūtu emocionālu baudījumu un izjustu līdzpārdzīvojumu, dzirdot mākslinieka izpildītās Raimonda Paula un paša radītajās kompozīcijas, kas, laikam ejot, iemantojušas klausītāju nedalītas simpātijas.
 
Kā tradīcija neizpaliks arī Siguldas novada pašvaldības pārstāvju apsveikums novadnieku nozīmīgajās dzīves jubilejās. Savukārt pēc svinīgās ceremonijas seniori pie galdiņiem ar pašu sarūpētajiem cienastiem varēs baudīt kopā būšanas prieku neformālā gaisotnē.
 
Novada seniori tiek aicināti pieteikties pasākumam līdz 13. decembrim, zvanot Vijai uz tālruņa numuru 25925589 vai Rutai – 29105303.
 
 
Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
17. decembris plkst. 19:00
Ziemas koncertzāle. Koncerts “Ziemas vakars Siguldā” Siguldas pils kvartālā

 Uz koncertu ielūdz bigbends “Sigulda” un solisti Inese Greste, Daiga Matisone, Eva Strazdiņa un Raimonds Eizenšmits.

Ieeja – bez maksas.

19. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. Ziemas kino bērniem “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta” Siguldas pils kvartālā

Ceturtdien, 19. decembrī, plkst. 18.00 Siguldas pils kvartālā Ziemas koncertzālē būs iespēja baudīt ziemas kino bērniem – “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”.

Filma stāsta par Karlsonu – īsu, apaļīgu un ļoti pašpārliecinātu vīreli, kuram uz muguras ir propellers! Ja tic viņa vārdiem, Karlsons ir vislabākais it visā. Karlsons ir arī labākais rotaļu biedru mazajam Svantem Svansonam, kuru mīļi dēvē par Brālīti. Karlsonam bieži patīk blēņoties, tomēr uzņemties atbildību par viņa nerātnībām var nākties kādam citam

Ieeja – bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

ID karšu piedāvājums
20. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

20. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

20. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. Ziemas kino – latviešu komēdija “Jaungada taksometrs 2” Siguldas pils kvartālā

Piektdien, 20. decembrī, plkst. 18.00 Ziemas koncertzāles laikā būs skatāma sirsnīga, jauka un patiesi smieklīga latviešu komēdija “Jaungada taksometrs 2”.

Filmas sižets stāsta, ka pagājis gads un filmas “Jaungada taksometrs ” varoņi skaita stundas līdz Jaunajam gadam. Filmas varoņu dzīvēs ir notikušas pārmaiņas, taču skatītāju iemīļotie aktieri palikuši tie paši – Lauris Reiniks, Nauris Brikmanis, Anna Lieckalniņa, Zane Dombrovska, Andris Bulis, Valters Krauze, Baiba Sipeniece u.c. 

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

ID karšu piedāvājums
20. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

20. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
20. decembris plkst. 20:00
Kora “Atvars” Ziemassvētku koncerts kultūras centrā “Siguldas devons”

Biļetes cena – 2,50 eiro.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide.

ID karšu piedāvājums
20. decembris plkst. 20:00
Ziemas koncertzāle. “Ziemas ballīte” kopā ar Ati Ieviņu & Co Siguldas pils kvartālā

Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā.

ID karšu piedāvājums
20. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

20. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

21. decembris plkst. 08:30
Stundu dievkalpojums, grēksūdze, Dievišķā liturģija Svētā Apustuļa Pirmsauktā Siguldas pareizticīgo baznīcā
21. decembris plkst. 10:00
Ziemassvētku tirdziņš tirdzniecības centrā “Raibais suns”
 
21. decembrī no plkst. 10.00 līdz 20.00 tirdzniecības centrā “Raibais suns” norisināsies Ziemassvētku tirdziņš. Savukārt no plkst. 13.00 līdz 15.00 gaidāmas jautras rotaļas un dāvanas, jo tirdziņā ciemosies Ziemassvētku vecītis.
 
Ieeja pasākumā bez maksas.
21. decembris plkst. 11:00
Ziemassvētku dievkalpojums Septītās dienas adventistu Siguldas draudzē
21. decembris plkst. 12:00
Ziemas koncertzāle. Ziemassvētku tirdziņš Siguldas pils kvartālā
21. decembris plkst. 14:00
Ziemas koncertzāle. Latvijas Leļļu teātra izrāde bērniem “Vecīša cimdiņš”

Izrādē būs iespēja satikt rūķus Tirkšķi, Tarkšķi un Svilpīti. Viņi katru gadu palīdz Ziemassvētku vecītim iesaiņot dāvanas, bet šogad viss ir citādāk. Rūķi vecīti darbnīcā nesastop, taču viņiem ir uzticēts īpašs uzdevums – izstāstīt bērniem pasaku. Rūķi stāsta un rāda kā nu mācēdami. Izrādās – tas nemaz nav tik viegli.

Ieeja – bez maksas.

21. decembris plkst. 16:00
Koru sadziedāšanās koncerts “Mana dziesma klusā vakarā” Siguldas pagasta Kultūras namā

Skaistākās dziesmas izdziedās Siguldas sieviešu koris “Teiksma”, Romas Katoļu baznīcas Siguldas draudzes koris “Vox Cordis”, Krimuldas vīru koris “Vecie draugi”, Latvijas meža darbinieku vīru koris “Silvicola” un Amatas novada vīru koris “Cēsis”.


Ieeja – bez maksas.

21. decembris plkst. 16:00
Anitas Ozolas Ziemassvētku koncerts “Ciemos pie vecmāmiņas” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
ID karšu piedāvājums
21. decembris plkst. 17:00
Ziemas koncertzāle. Ziemas koncerts “Pelēkie zirņi ar speķi” Siguldas pils kvartālā

Koncertā piedalās Emīla Dārziņa Jauktais koris un Jēkaba Bernāta kamerorķestris “Sforzando”, solisti – Annija Putniņa un Mārtiņš Zvīgulis.

Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā.

21. decembris plkst. 17:00
Jauktā kora “Spārni” koncerts Turaidas baznīcā
ID karšu piedāvājums
21. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

21. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
21. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

21. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
21. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

21. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

22. decembris plkst. 12:00
Ziemas koncertzāle. Biedrības “Cerību spārni” labdarības pasākums un Siguldas pagasta pūtēju ansambļa “Sigulda” koncerts Siguldas pils kvartālā

Ieeja – bez maksas.

22. decembris plkst. 14:00
Kristus dzimšanas dienas dievkalpojums Evaņģēlisko kristiešu baznīcas “Jaunā paaudze” Siguldas draudzē
22. decembris plkst. 16:00
Ziemas koncertzāle. Ziemas saulgriežu svētku brīdis un bluķa vilkšana kopā ar Siguldas folkloras kopu “Senleja” Siguldas pils kvartālā

Ieeja – bez maksas.

ID karšu piedāvājums
22. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

22. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
22. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

22. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

22. decembris plkst. 19:00
Ziemassvētku ieskaņu koncertu “Mazu brīdi pirms…” Mores pagasta Tautas namā
 
 
Mores koris “Aizrauj” aicina uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu “Mazu brīdi pirms…”, kas notiks 22. decembrī plkst. 19.00 Mores pagasta Tautas namā.
 
Koncertā Ziemassvētku noskaņu radīs ne tikai Mores koris, bet arī Mores pamatskolas rūķi un senioru kopa “Dāmītes”. Savukārt pēc koncerta notiks radošās darbnīcas, kurās ikkatrs varēs izgreznot smaržīgu piparkūku, pagatavot paliktni savai tējas tasītei vai kafija krūzītei, kā arī izgatavot krāšņu rotu Ziemassvētku eglītei.
 
Ieeja – bez maksas.
 
 
Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
ID karšu piedāvājums
22. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

22. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
23. decembris plkst. 15:00
Ziemas koncertzāle. Ievas Kerēvicas un Madara Kalniņa koncertprogramma “Ziemas laiks” Siguldas pils kvartālā

Pirmdien, 23. decembrī, plkst. 15.00 Siguldas pils kvartālā Ziemas koncertzālē skanēs Ievas Kerēvicas un Madara Kalniņa koncertprogramma “Ziemas laiks”, kurā iekļautas oriģinālas kompozīcijas par Ziemassvētkiem un svētku sajūtu dvēselē. Cilvēks ieskatās sevī un dabā, smalkāk izjūtot ziemas laika ritmu.

Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

ID karšu piedāvājums
23. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

23. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
23. decembris plkst. 18:00
Ziemassvētku koncerts kopā ar grupu “Tautumeitas”, Jāni Aišpuru un Laimu Jansoni kultūras centrā “Siguldas devons” (Izpārdots)

23. decembrī plkst. 18.00 kultūras centrā “Siguldas devons” ikviens ir aicināts uz Ziemassvētku koncertu, kurā tautas mūzikas grupa “Tautumeitas”, dziedātājs, grupas “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs un talantīgā koklētāja Laima Jansone klausītājus priecēs ar tradicionālām Ziemassvētku dziesmām, kā arī folkloras skaņdarbu un korāļu skanējumu. Svētku noskaņu koncertā plānots radīt, izmantojot perkusijas, sitamos instrumentus, basu, kokles, akustiskās ģitāras, taustiņinstrumentus, vokālu, akordeonu un vijoles.

Koncertprogrammas radošajā tapšanas procesā skatuves mākslinieki apzinājuši latviešu Ziemassvēku tradīcijas un folkloras materiālu, izveidojot interesantu, bagātīgu un svētkiem atbilstošu vēstījumu dažādām vecuma paaudzēm. Koncertprogrammas ideja ir parādīt, ka gan Ziemassvētku mūzikā, gan latviešu Ziemassvētku dainās ir ļoti daudz kopīga, tādējādi ļaujot klasiskajiem kristiešu tekstiem ieskanēties tradicionālajā tautas mūzikā.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 15 līdz 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Bezmaksas ieeja bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

ID karšu piedāvājums
23. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

23. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
23. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

23. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

24. decembris plkst. 17:00
Ziemassvētku Vigīlijas Mise ģimenēm ar bērniem Siguldas Romas katoļu baznīcā
24. decembris plkst. 17:00
Ziemassvētku dievkalpojums Siguldas Baptistu draudzē
24. decembris plkst. 21:00
Ganiņu (Pusnakts) Mise Siguldas Romas katoļu baznīcā
25. decembris plkst. 09:00
Rītausmas Mise Siguldas Romas katoļu baznīcā
25. decembris plkst. 10:00
Ziemassvētku dievkalpojums Latvijas Jaunapustuliskās baznīcas Siguldas draudzē
25. decembris plkst. 12:00
Dienas Mise Siguldas Romas katoļu baznīcā
ID karšu piedāvājums
25. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

25. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
25. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

25. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
25. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

25. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

26. decembris plkst. 10:00
Ziemassvētku volejbola turnīrs Siguldas Sporta centrā
26. decembris plkst. 14:00
Ziemas koncertzāle. Muzikāls uzvedums bērniem “Sīkstuļa Ziemassvētki” Siguldas pils kvartālā

Ieeja – bez maksas.

ID karšu piedāvājums
26. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

26. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
26. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. Aijas Vītoliņas (Amber) koncertprogramma “Ziemas vakars stāsta...” Siguldas pils kvartālā

Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā.

ID karšu piedāvājums
26. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

26. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
26. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

26. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

27. decembris plkst. 08:00
Svētā Mise un vīna svētīšana Siguldas Romas katoļu baznīcā
ID karšu piedāvājums
27. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

27. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
27. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

27. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
27. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

27. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

28. decembris - 29. decembris
16.Siguldas novada atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā Siguldas Sporta centrā
28. decembris plkst. 12:00
Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem “Zem lielās rūķu mices” Mores pagasta Tautas namā

Ieejas karte – 5eiro (cenā iekļauta saldumu tūta). Ieejas karti iespējams iegādāties līdz 20. decembrim Mores pagasta pārvaldē.

28. decembris plkst. 12:00
Vecgada koncerts “Nav līdzīga Tev” Evaņģēlisko kristiešu baznīcas “Jaunā paaudze” Siguldas draudzē

Ieeja – bez maksas.​

28. decembris plkst. 14:00
Konkursa “Jāņa tirgus muzikants” fināls Jāņa tirgū
 
No 16. novembra līdz 28. decembrim Jāņa tirgū notiks muzikāls konkurss. Tā ietvaros uz Jāņa tirgus skatuves sešas sestdienas uzstāsies kopumā 10 mūziķi un muzikālās apvienības, savā starpā sacenšoties par titulu “Jāņa tirgus muzikants”.
 
Konkursa fināls norisināsies 28. decembrī, bet to, kurš no konkursa dalībniekiem kāps uz fināla skatuves, noteiks “Jāņa Tirgus” apmeklētāji, jo par katru izdarīto pirkumu tiks izsniegts balsošanas žetons, kuru varēs iemest balsošanas urnā, atdodot savu balsi par nedēļas favorītu. Tāpat par savu favorītu varēs balsot arī Jāņa tirgus Facebook lapā.
 
 
Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.
 
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
ID karšu piedāvājums
28. decembris plkst. 17:00
Koncertuzvedums bērniem “Svētki koru pilī” koncertzālē “Baltais flīģelis”

Sestdien, 28. decembrī, plkst. 17.00 koncertzālē “​Baltais flīģelis” būs iespēja baudīt koncertuzvedumu bērniem “​Svētki koru pilī” kopā ar Valsts Akadēmisko kori “​Latvija”.

Aptuveni stundu garajā koncertuzvedumā būs iespēja iepazīties ar kora noslēpumiem – tiks meklētas un rastas atbildes uz tādiem jautājumiem kā: no kā sastāv koris, ko kora dziedātāji ar savām balsīm var paveikt, ko īsti dara diriģents un vai viegli kļūt par kordziedātāju.

Biļetes cena – no 7 līdz 10 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas “​Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.

ID karšu piedāvājums
28. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

28. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

28. decembris plkst. 18:00
Lāpstu šļūkšanas sacensību “Showel Race” 5. posms bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”
ID karšu piedāvājums
28. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

28. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
28. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

28. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

29. decembris plkst. 08:30
Stundu dievkalpojums, grēksūdze, Dievišķā liturģija Svētā Apustuļa Pirmsauktā Siguldas pareizticīgo baznīcā
29. decembris plkst. 13:00
Dievkalpojums Latvijas Jaunapustuliskās baznīcas Siguldas draudzē
ID karšu piedāvājums
29. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

29. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
29. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

29. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

29. decembris plkst. 19:00
Ziemassvētku koncerts “Tev tuvumā” kultūras centrā “Siguldas devons” (Izpārdots)

Biļetes pieejamas“Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “​Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 18 līdz 25 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

ID karšu piedāvājums
29. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

29. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
30. decembris plkst. 17:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

30. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
30. decembris plkst. 18:30
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

30. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

ID karšu piedāvājums
30. decembris plkst. 20:00
Multimediāls brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” Siguldas pilsdrupu estrādē

30. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs vērojams multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, kuri ļaus saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē.

Multimediāls uzvedums notiks trīs seansos – plkst. 17.00, 18.30 un 20.00.

Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu video stāstam, ko papildinās dažādi speciālie efekti. Fantāzijas uzvedumā Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas Patmalnieces sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma ilgums – 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes”  kasēs. Sākotnējā ieejas biļešu cena ir 7 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro, grupas biļetes cena (5 personas) – 25 eiro. Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide no biļetes pamatcenas; atlaide ir spēkā, uzrādot ID karti un biļeti pie ieejas.

Jau ziņots, ka nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā, festivāla “Staro Rīga” laikā, un Liepājā – mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā. Uzvedums tapis sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Uzveduma producents – “UNTITLED originals”.

Atgādinām, ka no 14. līdz 26. decembrim Siguldas pils kvartālā norisināsies arī dažādi koncerti un pasākumi Ziemas koncertzālē, ko 14. un 15. decembrī, kā arī 20. un 21. decembrī papildinās Ziemassvētku tradicionālais tirdziņš.

31. decembris plkst. 20:00
Jaunā gada sagaidīšana viesnīcā “Sigulda”
 
Viesnīca “Sigulda” aicina 2020. gadu sagaidīt, baudot svētku vakariņas (bufetes tipa), saskandinot glāzi dzirkstošā vīna, ļauties dzīvās mūzikas ritmiem, kā arī vērot svētku uguņošanu.
Ierašanās pasākumā no plkst. 20.00.
 
Ieejas maksa ar nakšņošanu viesnīcas numuriņā – 240 eiro divām personām, bez nakšņošanas – 79 eiro vienai personai.
ID karšu piedāvājums
31. decembris plkst. 21:00
Jaungada balle “Gadumija devonā” kultūras centrā “Siguldas devons”

Kultūras centrs “Siguldas devons” aicina gadumijas īpašo nakti pavadīt svinīgā un reizē atraktīvā atmosfērā kopā ar grupu “Pirmais kurss”, jautras atmosfēras karali Valteru Krauzi un DJ Edgaru Berci. Aizrautīgā balle “Gadumija devonā” notiks 31. decembrī plkst. 21.00.

Krāšņo notikumu nesteidzīgi varēs baudīt trīs dažādās pasākuma zonās pie galdiņiem. Tāpat pasākumu būs iespēja baudīt pie stāvgaldiņiem. Pasākuma programmā ap pusnakti iekļauta došanās uz Siguldas dzelzceļa stacijas laukumu, lai kopā ar novadniekiem un pilsētas visiem muzikālā gaisotnē cienātos ar svētku torti, karstvīnu un baudītu krāšņu gadumijas uguņošanu.

Gadumijas ballei līdz 26. decembrim iespējams pasūtīt uzkodu plates, zvanot uz tālruņa numuru 29383717 vai restorānā “Aparjods” Ventas ielā 1A, Siguldā, no plkst. 12.00 līdz 22.00. Vakara gaitā darbosies kultūras centra “Siguldas devons” kafejnīca “Aparjods”.

Pasākuma organizatori informē, ka ballē nebūs atļauts ienest līdzi paņemtos ēdienus un dzērienus. Ieeja pasākumā no 12 gadu vecuma. Tālrunis informācijai 26555609.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 20 līdz 60 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem ieejas maksai 20% atlaide. Sēdvietu biļetes cenā ir iekļautas nelielas uzkodas un glāze dzirkstošā vīna.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

31. decembris plkst. 21:00
Jaunā gada sagaidīšana viesnīcā “Segevold”

Viesnīca “Segevold” piedāvā iespēju 2020. gadu sagaidīt kopā, baudot gardas svētku vakariņas (zviedru galds) un glāzi dzirkstoša vīna, kā arī piedāvājot vakara izklaides programmu ar konkursiem un dejām līdz rītam.
Ierašanās pasākumā no plkst. 20.00.

Ieejas maksa  110 eiro no personas.

31. decembris plkst. 23:30
Jaunā gada sagaidīšana Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā

Muzikālā un draudzīgā gaisotnē cienāsimies ar svētku torti un karstvīnu, baudot krāšņas ugunspuķes Siguldas debesīs. Aicināts ikviens novadnieks un Siguldas novada viesis!

1. janvāris plkst. 00:30
Jaungada balle kopā ar grupu “Kompromiss” Mores pagasta Tautas namā

Biļetes cena – 6 eiro.

5. janvāris plkst. 08:30
Stundu dievkalpojums, grēksūdze, Dievišķā liturģija Svētā Apustuļa Pirmsauktā Siguldas pareizticīgo baznīcā
6. janvāris plkst. 12:00
Svētā Mise, krīta svētīšana, zelta un vīraka svētīšana Siguldas Romas katoļu baznīcā
6. janvāris plkst. 23:00
Rīta dievkalpojums Svētā Apustuļa Pirmsauktā Siguldas pareizticīgo baznīcā
7. janvāris
Dievišķā liturģija Svētā Apustuļa Pirmsauktā Siguldas pareizticīgo baznīcā
10. janvāris plkst. 19:00
Kamermūzikas vakars Krimuldas muižā. Koncerts ar Jāni Lūsēnu, Kristīni Zadovsku un Eviju Mundeciemu
 
Nākamā gada sākumā Krimuldas muižā tiks uzsākti kamermūzikas vakari ar izciliem latviešu dziedātājiem, mūziķiem un komponistiem. Pirmais kamermūzikas vakars ar komponista Jāņa Lūsena dziesmām un instrumentālo mūziku, kuru papildinās Kristīnes Zadovskas balss un Evijas Mundeciemas muzicēšana, norisināsies 10. janvārī plkst. 19.00.
 
Kamermūzikas vakaru gaisotne būs intīma un nepiespiesta, ļaujot klausītājiem atrasties rokas stiepiena attālumā no mūziķiem. Kā uzsver kamermūzikas vakaru organizatori, pasākums būs līdzīgs tam, kā tas vēsturiski ir noticis firsta Paula Līvena laikā, kad mūzika bija neiztrūkstoša Krimuldas muižas sastāvdaļa, kad izcili izpildītāji mājīgā gaisotnē piepildīja muižas telpas ar skaistu mūziku.
 
Kopumā Krimuldas muižā notiks pieci koncerti. Pirmais notiks 10. janvārī, pēc tam apmeklētāji muižā tiks gaidīti 1. februārī, kad būs iespēja tikties ar “Trio Angelicus”, kā sastāvā ir Elīna Šimkus, Ieva Šablovska un Sondra Lejmalniece. Savukārt 7. martā, ieskandinot sieviešu dienas svētkus, būs tikšanās ar Krišjāni Norveli, Ivaru Bezprozvanovu un Dzintru Erlihi. 28. martā uzstāsies Marlēna Keine, Mihails Čuļpajevs, Agnese Egliņa, taču koncertu ciklu 25. aprīlī noslēgs  Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra klaviertrio – Dace Zālīte, Indulis Cintiņš un Mārtiņš Zilberts. Kamermūzikas vakari interesentiem piedāvās stilistiski visdažādākās programmas no Ludviga van Bēthovena līdz Astoram Pjacollam.
 
Biļetes cena – 20 eiro, biļetes var rezervēt, zvanot pa tālruņa numuru 29111619.
 
 
Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
11. janvāris plkst. 08:30
Stundu dievkalpojums, grēksūdze, Dievišķā liturģija Svētā Apustuļa Pirmsauktā Siguldas pareizticīgo baznīcā
13. janvāris - 19. janvāris
IBSF Eiropas kauss bobslejā un skeletonā bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”
ID karšu piedāvājums
14. janvāris plkst. 18:00
Liepājas teātra izrāde “Polianna” kultūras centrā “Siguldas devons” (Izrāde izpārdota)

Biļetes cena – no 6 līdz 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

18. janvāris plkst. 10:00
Eiropas kausa izcīņas sestais posms bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”
18. janvārī plkst. 10.00 bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” sāksies Eiropas kausa izcīņas sestais posms skeletonā gan vīriešiem, gan sievietēm. Plkst. 14.00 sāksies sacensības bobslejā divniekiem.
 
Gaidāmās sacensības bobslejā un skeletonā vienlaicīgi būs arī kā ģenerālmēģinājums pirms Pasaules kausa sezonas pēdējā posma un Eiropas čempionāta, kas bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks februāra vidū. Līdz ar to gaidāms, ka tajās būs spēcīgs dalībnieku sastāvs, jo sportisti vēlēsies gūt papildu pieredzi tieši šīs trases braucienos pirms Eiropas čempionāta. Bobsleja un skeletona trase “Sigulda” ir gana specifiska, tāpēc papildu mači un treniņbraucieni daudziem sportistiem var nākt par labu.
 
Latvijas bobsleja izlase pirmajos Eiropas kausa izcīņas posmos šosezon startēja pat ar četriem pilotiem, turklāt pēc gada pārtraukuma trasē atgriezies arī olimpiskais čempions Oskars Melbārdis. Eiropas kausa izcīņā janvārī startēs jaunās izlases ekipāžas un nav izslēgta arī Oskara Melbārža līdzdalība, taču treneri par komandu stratēģiju jaunajā gadā lems pēc šīs sezonas pirmajiem posmiem.
 
Savukārt skeletonā Latvija būs pārstāvēta ar jaunajiem sportistiem, kas jau gana sekmīgi aizvadījuši vairākas sacensības Eiropā, un gaidāms, ka savā mājas trasē sportisti noteikti būs vēl konkurētspējīgāki. Pēc Siguldas Eiropas kausa izcīņas notiks vēl divi posmi – Altenbergas un Īglsas trasēs.
 
Ieeja sacensībās – bez maksas.
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas bobsleja un skeletona federācija
 
 
Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
19. janvāris plkst. 08:30
Stundu dievkalpojums, grēksūdze, Dievišķā liturģija Svētā Apustuļa Pirmsauktā Siguldas pareizticīgo baznīcā
19. janvāris plkst. 10:00
Eiropas kausa izcīņas sestais posms bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”
19. janvārī bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” plkst. 14.00 sāksies Eiropas kausa izcīņas sestā posma sacensības bobslejā.
 
Gaidāmās sacensības bobslejā un skeletonā vienlaicīgi būs arī kā ģenerālmēģinājums pirms Pasaules kausa sezonas pēdējā posma un Eiropas čempionāta, kas bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks februāra vidū. Līdz ar to gaidāms, ka tajās būs spēcīgs dalībnieku sastāvs, jo sportisti vēlēsies gūt papildu pieredzi tieši šīs trases braucienos pirms Eiropas čempionāta. Bobsleja un skeletona trase “Sigulda” ir gana specifiska, tāpēc papildu mači un treniņbraucieni daudziem sportistiem var nākt par labu.
 
Latvijas bobsleja izlase pirmajos Eiropas kausa izcīņas posmos šosezon startēja pat ar četriem pilotiem, turklāt pēc gada pārtraukuma trasē atgriezies arī olimpiskais čempions Oskars Melbārdis. Eiropas kausa izcīņā janvārī startēs jaunās izlases ekipāžas un nav izslēgta arī Oskara Melbārža līdzdalība, taču treneri par komandu stratēģiju jaunajā gadā lems pēc šīs sezonas pirmajiem posmiem.
 
Savukārt skeletonā Latvija būs pārstāvēta ar jaunajiem sportistiem, kas jau gana sekmīgi aizvadījuši vairākas sacensības Eiropā, un gaidāms, ka savā mājas trasē sportisti noteikti būs vēl konkurētspējīgāki. Pēc Siguldas Eiropas kausa izcīņas notiks vēl divi posmi – Altenbergas un Īglsas trasēs.
 
Ieeja sacensībās – bez maksas.
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas bobsleja un skeletona federācija
 
 
Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
22. janvāris - 26. janvāris
Viesmann Pasaules kauss kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”
25. janvāris
Ķīnas Jaunā gada svinības bobsleja un skeletona trasē “Sigulda”
Gaidāmajā Viessmann Pasaules kausā kamaniņu sportā, kas bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks 25. un 26. janvārī, līdztekus sporta aktivitātēm notiks arī Ķīnas Jaunā gada svinības Latvijā, kas tapušas sadarbībā ar Ķīnas Kultūras centru. Svinību laikā boblseja un kamaniņu trasē “Sigulda” viesosies Ķīnas Jaunā gada galvenais talismans – Lauva, Ķīnas simfoniskais ansamblis, katru rītu notiks TaiChi vingrošana, kā arī būs dažādi paraugdemonstrējumi un meistarklases.
 
Svinību laikā bobsleja un kamaniņu trasē notiks:
 • Sičuaņas operas masku maiņa;
 • tējas ceremonija;
 • burvju šovs;
 • akrobātu programma;
 • Wushu/Ušu programma;
 • bambusa pīšanas paraugdemonstrējumi;
 • papīra griešanas paraugdemonstrējumi un interaktīva meistarklase.
 
Ieeja pasākumos bez maksas.
 
 
Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
26. janvāris
Ķīnas Jaunā gada svinības bobsleja un skeletona trasē “Sigulda”
Gaidāmajā Viessmann Pasaules kausā kamaniņu sportā, kas bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks 25. un 26. janvārī, līdztekus sporta aktivitātēm notiks arī Ķīnas Jaunā gada svinības Latvijā, kas tapušas sadarbībā ar Ķīnas Kultūras centru. Svinību laikā boblseja un kamaniņu trasē “Sigulda” viesosies Ķīnas Jaunā gada galvenais talismans – Lauva, Ķīnas simfoniskais ansamblis, katru rītu notiks TaiChi vingrošana, kā arī būs dažādi paraugdemonstrējumi un meistarklases.
 
Svinību laikā bobsleja un kamaniņu trasē notiks:
 • Sičuaņas operas masku maiņa;
 • tējas ceremonija;
 • burvju šovs;
 • akrobātu programma;
 • Wushu/Ušu programma;
 • bambusa pīšanas paraugdemonstrējumi;
 • papīra griešanas paraugdemonstrējumi un interaktīva meistarklase.
 
Ieeja pasākumos bez maksas.
 
 
Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
31. janvāris plkst. 10:00
Mobilās diagnostikas izmeklējumi Raiņa ielā 3
31. janvārī Siguldā, Raiņa ielā 3, no plkst. 10.00 līdz 17.00 iedzīvotājiem būs iespēja veikt mobilās diagnostikas izmeklējumus.
 
Mamogrāfiju ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli būs iespēja veikt bez maksas, ar ģimenes ārsta nosūtījumu 2,85 eiro, bet bez nosūtījuma – 25 eiro. Rentgenu būs iespēja veikt par 9 eiro. Tiks piedāvāta arī trīs dimensiju (3D) automātiskā krūšu ultrasonogrāfija par 20 eiro.
 
Lai veiktu izmeklējumus, nepieciešams pieraksts uz konkrētu laiku. Pierakstīties iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 25431313 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00.
 
Pakalpojumu nodrošina MFD Veselības grupa.
1. februāris plkst. 19:00
Kamermūzikas vakars Krimuldas muižā. “Trio Angelicus” koncerts
10. februāris - 16. februāris
Eiropas čempionāta meistarsacīkstes bobsleja divniekos un skeletonā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”
10. februāris - 16. februāris
BMW IBSF Pasaules kauss bobslejā un skeletonā bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”
7. marts plkst. 19:00
Kamermūzikas vakars Krimuldas muižā. Krišjāņa Norveļa, Ivara Bezprozvanova un Dzintras Erlihas koncerts
15. marts plkst. 12:00
Multimediāla bērnu izrāde “Multizauri” kultūras centrā “Siguldas devons”

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 10 līdz 20 eiro.

28. marts plkst. 19:00
Kamermūzikas vakars Krimuldas muižā. Marlēnas Keines, Mihaila Čuļpajeva un Agneses Egliņas koncerts
1. aprīlis plkst. 19:00
Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde “Vienreiz jau var” kultūras centrā “Siguldas devons”

Atzīmējot 50 gadu jubileju, aktrise, televīzijas, radio raidījumu un pasākumu vadītāja 1. un 2. aprīlī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” aicina ikvienu uz savu pirmo stāvizrādi ar bufetes elementiem “Vienreiz jau var”.

Baiba Sipeniece-Gavare stāvizrādē vēlas dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar viņu ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt īpašie notikumi no Baibas nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā”.

Pati Baiba atklāj: “2020. gada 21. februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus”.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 15 līdz 25 eiro.

2. aprīlis plkst. 19:00
Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde “Vienreiz jau var” kultūras centrā “Siguldas devons”

Atzīmējot 50 gadu jubileju, aktrise, televīzijas, radio raidījumu un pasākumu vadītāja 1. un 2. aprīlī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” aicina ikvienu uz savu pirmo stāvizrādi ar bufetes elementiem “Vienreiz jau var”.

Baiba Sipeniece-Gavare stāvizrādē vēlas dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar viņu ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt īpašie notikumi no Baibas nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā”.

Pati Baiba atklāj: “2020. gada 21. februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus”.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 15 līdz 25 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

4. aprīlis plkst. 19:00
“The Sound Poets” akustiskais koncerts “Klusāk” kultūras centrā “Siguldas devons”

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 15 līdz 22 eiro.

25. aprīlis plkst. 19:00
Kamermūzikas vakars Krimuldas muižā. Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra klaviertrio koncerts
1. maijs - 2. maijs
17. Latvijas Stādu parāde
31. jūlijs plkst. 19:00
28. Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki. Svētku uvertīra Siguldas Jaunās pils dārzā

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – 15 eiro.

1. augusts plkst. 21:00
28. Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki. Džakomo Pučīni operas “Manona Lesko” brīvdabas iestudējums Siguldas pilsdrupu estrādē

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 30 līdz 50 eiro.

2. augusts plkst. 18:00
28. Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki. Galā koncerts Siguldas pilsdrupu estrādē

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 30 līdz 50 eiro.

Pasākumi