Otrdiena, 18. decembris
Šodien sveicam: Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
Laika ziņas: Sigulda -5.7℃, D vējš 1.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

24. oktobris - 30. decembris
Novadpētniecības izstāde „Kā dzima bobsleja un kamaniņu trase „Sigulda”” Siguldas novada bibliotēkā
1. novembris - 30. decembris
Izstāde „Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis” Siguldas novada bibliotēkā
6. novembris - 21. decembris
Izstāde „Sasildi sevi un Latviju rakstainos cimdos!” Siguldas novada bibliotēkā
8. novembris - 28. decembris
Muzeja krājuma izstāde „Piemineklis lauku sētai” Turaidas muzejrezervātā

Ieejas maksa – 1,15 eiro (tikai izstāde).

14. novembris - 7. janvāris
Lietišķās mākslas studijas „Sigulda” audēju darbu izstāde nodarbību centrā „Namiņš”
1. decembris - 21. decembris
Programma „Ziemassvētki Turaidas muižā” Turaidas muzejrezervātā

Programma paredzēta jaunāko klašu skolēniem un bērnudārzu vecāko grupiņu audzēkņiem.

Jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26572142 vai rakstot uz e-pasta adresi turaida.muzejs@apollo.lv  

1. decembris - 28. decembris
Izstāde „Ziemassvētki ienāk ar adventes laiku” Siguldas pagasta Centra bibliotēkā
2. decembris - 31. decembris
Fotoizstāde „Dabā spēku smelies” Allažu pagasta bibliotēkā
3. decembris - 28. decembris
Aidas Skalbergas gleznu izstāde „Es tikai mirklim pieskāros...” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
3. decembris - 28. decembris
Literatūras izstāde „Ziemassvētku gaidīšanas laiks” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
3. decembris - 29. decembris
Literārā izstāde „Latviešu detektīvu meistars” – rakstniekam, scenāristam Andrim Kolbergam – 80 Siguldas nobada bibliotēkā
3. decembris - 29. decembris
Literatūras izstāde „Vārdi izskan, bet rakstītais paliek” – krievu rakstniekam, disidentam Aleksandram Solžeņicinam – 100 Siguldas novada bibliotēkā
8. decembris - 28. decembris
Muzeja krājuma izstāde „Piemineklis lauku sētai” Turaidas muzejrezervātā

Ieejas maksa – 1,15 eiro (tikai izstāde).

9. decembris - 3. februāris
Ināras Liepas ceļojošā Leļļu Mākslas muzeja izstāde „Kofermājiņu ceļojums” Siguldas pils kompleksā

Biļetes cena – 2 eiro, bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam – 1,50 eiro, ģimenei (5 cilvēki) – 5 eiro.

10. decembris - 7. janvāris
Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde „Baltā ziema” Mākslu skolā „Baltais flīģelis”
13. decembris - 19. decembris
Izstāde par tēlnieku Teodoru Zaļkalnu Mores pamatskolā

Līdz 19.decembrim Mores pamatskolas zālē apskatāma Turaidas muzejrezervāta un Siguldas novada pašvaldības kopīgi veidotā izstāde par novadnieku, tēlnieku Teodoru Zaļkalnu. Izstāde atvērta ikvienam interesentam!

14. decembris - 30. decembris
Tematiskā izstāde „Sapnis par Ziemassvētkiem” Siguldas novada bibliotēkā
ID karšu piedāvājums
15. decembris - 26. decembris
Ziemas koncertzāle Siguldas pils kompleksā
15. decembris - 25. decembris
Bezmaksas Origami saldējumu locīšana „Siguldas saldējuma” darbnīcā, Siguldas pils kompleksā
15. decembris - 26. decembris
Ziemassvētku vēstuļu rakstīšana papīrmākslas darbnīcā „Viktora vēstulēs”, Siguldas pils kompleksā

Dalības maksa – sākot no 2 eiro

15. decembris - 26. decembris
Ziemassvētku zvana veidošanas un dabīgā vaska sveču liešana pašizgatavotās māla formiņās Keramikas darbnīcā, Siguldas pils kompleksā

Dalības maksa – 6 eiro

15. decembris - 26. decembris
Rokassprādzes gatavošana Ādas artelī, Siguldas pils kompleksā

Dalības maksa – 3 eiro

15. decembris - 23. decembris
Eglē iekarināma Siguldas spieķīša izgatavošana Spieķu darbnīcā, Siguldas pils kompleksā

Dalības maksa – 1 eiro

15. decembris - 22. decembris
Sapņu ķērāja gatavošana Tekstila darbnīcā, Siguldas pils kompleksā

Dalības maksa – 2 eiro

15. decembris - 22. decembris
Izstāde „Rakstniekam, scenāristam Andrim Kolbergam – 80” Mores pagasta bibliotēkā
18. decembris - 9. janvāris
Mākslinieces Dinas Dubiņas izstāde kultūras centrā „Siguldas devons”
18. decembris plkst. 11:00
Topošo un jauno māmiņu tikšanās ar dūlu Anitu Oļukalnu Siguldas pagasta Kultūras namā
Otrdien, 18.decembrī, plkst.11.00 Siguldas pagasta Kultūras namā aicinām topošās māmiņas un jaunās māmiņas kopā ar bērniem uz tikšanos ar dūlu Anitu Oļukalnu, kas stāstīs par dūlas lomu un atbalstu sievietei kļūstot par māmiņu. 

Tikšanās būs par atbalstošo personu lomu un nozīmi gan grūtniecības, gan pēcdzemdību laikā, par pieņemšanu un sadarbību māmiņu vidū. Kādreiz ir nepieciešams tikai nedaudz padoma un atbalsta, lai tiktu galā ar kādām raizēm vai problēmu. Īpaši šāds padoms ir nepieciešams topošajām un jaunajām māmiņām, kas bērniņa gaidības piedzīvo pirmo reizi.

Programma:

 • Iepazīšanās ar topošajām un jaunajām māmiņām;
 • Iedvesmas stāsts (dūla Anita Oļukalna);
 • Pieredzes stāstos dalās mammas;
 • Diskusijas un dalīšanās pieredzē;
 • Sapņotava – nākotnes vīzija par turpmākajām tikšanās reizēm.

Šī ir viena no aktivitātēm, kas tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam īstenojamo projektu „Mobils darbs ar jaunatni ārpus Siguldas pilsētas centra – izstrāde un pilotēšana” ietvaros.

18. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. Animācijas filmu programma bērniem Siguldas pils kompleksā

Otrdien, 18.decembrī, plkst.18.00 īpašā Ziemas koncertzālē Siguldas pils kompleksā aicinām apmeklēt aizraujošo ziemas kino animācijas filmu programmu mazajiem novadniekiem. Vakara gaitā būs iespēja noskatīties sešas piedzīvojumiem un pārsteigumiem bagātas animācijas filmas.

„Puteklis” – filmu studija „Animācijas brigāde” sagatavojusi Ziemassvētku dāvanu bērniem, divas jaunas leļļu filmas, kuras 13.decembrī piedzīvoja savu pirmizrādi. Režisores Daces Rīdūzes „Puteklis”, kur kopā ar lellēm filmas kadrā darbojas arī īsts puika. Filmas stāsta pamatā ir ikdienā neredzamās un reālās pasaules mijiedarbība, kāda zēna un putekļa satikšanās. Filmas mākslinieki – Ilze Kiršteina un Mārtiņš Milbrets, komponists Uldis Marhilevičs. Savukārt animācijas filmā „Parīzes noslēpumi” norisinās pārsteidzoši Avārijas brigādes jaunākie piedzīvojumi Francijā. Režisors Jānis Cimermanis, mākslinieks Māris Putniņš, komponists – Mārtiņš Brauns.

„Vaikiki” – konditorejas veikalā nejauši iepazīstas brūnais kakao bumbulis un baltā zefīru meitene no dažādiem plauktiem, bet ne brūnie, ne baltie radinieki negrib pieņemt citas krāsas svešinieku un cenšas to padarīt sev līdzīgu – apbērt ar pūdercukuru vai kakao pulveri. Vai animācijas filmas varoņiem izdosies atrast savu laimīgo zemi? Režisors Māris Putniņš, komponists – Goran Gora.

„Ruksīša ceļojums” – stāsts par ruksīti, kurš labprātāk saldi guļ, nekā iesaistās mājas darbos un draugu neizpratne viņu aizvaino. Pļāpīgā žagata pastāsta ruksītim par bagātajiem un dāsnajiem radiniekiem mežā. Ruksītis ilgi nedomādams pamet dzimto sētu un dodas turp, kur dzīve būs tik bezrūpīga un skaista, taču burvīgais sapnis izrādās mānīgs un ruksīša ceļojums drīz vien pārvēršas bīstamā piedzīvojumā. Režisore – Dace Rīdūze, komponisti Aigars Voitišķis, Andris Sējāns un Ingus Ulmanis.

„Tornis” – japāņu tūristu grupa ieradusies Itālijas pilsētā Pizā, lai apskatītu slaveno šķībo torni. Šoreiz viņiem pievienojies arī pensionārs no Latvijas. Apskates laikā tornis sāk biedējoši krakšķēt, un tūristi dodas to turēt. Viņu pūles kļūst par centrālo ziņu pasaules televīzijās, to ierauga arī „Avārijas brigādes” vīri un dodas glābt gan torni, gan tūristu no Latvijas. Darbu viņi paveic, taču labāk no tā nekļūst, drīzāk otrādi. Režisors Jānis Cimmermanis, komponists Mārtiņš Brauns.

„Kraukšķītis” – piesnigušā meža rūķu namiņā notiek liela rosība, jo tuvojas Ziemassvētku vakars. Rūķu meitene cep piparkūkas un izveido no mīklas arī mazu vīriņu – Kraukšķīti. Izrādās, ka piparkūku vīriņš ir atdzīvojies, turklāt ir ļoti ziņkārīgs. Lielajā pasaulē viņu sagaida ne vien jautri piedzīvojumi un briesmas , bet arī Ziemassvētku brīnums. Režisore Dace Rīdūze, komponists – Uldis Marhilēvičs.


Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

18. decembris plkst. 18:00
Metālmākslinieces Dinas Dubiņas izstādes „Ārpus” atklāšana kultūras centrā „Siguldas devons”

Otrdien, 18.decembrī, plkst.18.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks metālmākslinieces Dinas Dubiņas izstādes „Ārpus” atklāšanu. Izstādi būs iespējams apskatīt līdz 9.janvārim.

„Izstādes nosaukums „Ārpus” ir tādēļ, ka esmu sava ceļa gājēja mākslā – pasaulē nav mākslinieku, kuri šādā tehnikā radītu tik liela izmēra emaljas gleznas,” skaidro māksliniece Dina Dubiņa. Juvelieru emaljas, ar kurām strādā māksliniece, parasti tiek izmantotas sakrālajā mākslā, karaļu rotās, dārglietās, jo izmantotie materiāli ir ļoti dārgi, bet darbu radīšanas process ir ļoti darbietilpīgs.

Māksliniece Dina Dubiņa dzimusi Rīgā, absolvējusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu un Igaunijas Mākslas akadēmijas metālmākslas katedru, iegūstot maģistra grādu. Māksliniece kopš 1975.gada piedalījusies vairāk nekā 200 izstādēs Latvijā, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā, Ungārijā, Vācijā, Spānijā, Dānijā, Somijā, Japānā, Francijā, ASV un citās valstīs. Savu radošo darbību Dina Dubiņa sākusi kā rotu māksliniece, bet kopš 1985.gada pievērsusies emaljas gleznām, miniatūrām. Tikai pēdējos gados paralēli gleznu radīšanai atgriezusies rotu dizainā.

Dina Dubiņa ir Latvijas Mākslinieku savienības biedre kopš 1983.gada. Vairāk nekā 30 personālizstādes, nozīmīgākās – galerijā „Daugava”, „Rīgas galerijā”, galerijā „Putti”, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, Turaidas muzejrezervātā, Grācā (Austrija), Štūrē (Vācija). Darbi atrodas Latvijas un Krievijas muzeju fondos, kā arī privātkolekcijās visā pasaulē. Vispasaules rotu izstādēs „Jabloņeca 77” un „Jabloņeca 83” (Čehija) apbalvota ar Goda diplomiem.

Metāls top ugunī, emalja top ugunī – Dinas Dubiņas stihija ir uguns, laikam tas ir skaidrojums, kādēļ daudzu gadu garumā māksliniece neatlaidīgi strādā šajā karstās emaljas tehnikā. Darbi tiek daudzkārtīgi apdedzināti 900–100 grādu temperatūrā, tādēļ ir izturīgi pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem – spilgtu saules gaismu, mitrumu, temperatūras svārstībām un izmantojami gan interjeros, gan eksterjeros, piemēram, pie baseiniem, uz jahtām un tamlīdzīgi. Tie ir īpaši piemēroti eksponēšanai sabiedriskās telpās, piemēram, slimnīcās, jo ir viegli kopjami un pat dezinficējami.

Izstāde īstenota ar Siguldas novada pašvaldības Kultūras un izglītības konkursā piešķirto līdzfinansējumu.

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

18. decembris plkst. 19:00
Ziemas koncertzāle. Ances Jankovskas trio Ziemassvētku koncerts Siguldas pils kompleksā

Otrdien, 18.decembrī, plkst.19.00 Ziemas koncertzālē Siguldas pils kompleksā aicinām apmeklēt Ances Jankovskas trio īpaši radīto koncertprogrammu svētku noskaņās.

Trīs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studenti – džeza vokāliste Ance Jankovska, džeza pianists, siguldietis Artūrs Krišjānis Goba un čelliste Agita Kundziņa ir izveidojuši koncertprogrammu, papildinot iemīļotu Ziemassvētku laika dziesmu interpretācijas ar džeza mūzikai raksturīgo harmoniju un improvizāciju. Tās kopā ar čella plašo skanējumu rada krāsainu un emocionāli piesātinātu priekšnesumu.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

19. decembris plkst. 15:00
Radošā nodarbība „Mana sniegpārsliņa baltā” Siguldas novada bibliotēkā
19. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. Bigbenda „Sigulda” koncerts Siguldas pils kompleksā
19. decembris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība bērniem un jauniešiem Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

20. decembris - 31. decembris
Pirmsskolas bērnu darbiņu izstāde „Ziemassvētki nāk” Allažu pagasta bibliotēkā
20. decembris plkst. 14:00
Ziemassvētku pasākums Siguldas novada senioriem Siguldas pagasta Kultūras namā

20.decembrī plkst.14.00 Siguldas pagasta Kultūras namā notiks Ziemassvētku pasākums Siguldas novada senioriem, kuriem būs iespēja vērot Latvijas Leļļu teātra izrādi pieaugušajiem „Jūlijonkuliņa Ziemassvētki”.

Izrāde būs par Jūlijonkuliņu, kura mīļākie svētki ir Ziemassvētki. Viņš tos sāk gaidīt jau jūlijā un arī Ziemassvētku eglīti viņš noskata jau vasarā. Interesanti, kā onkuliņš un viņa kaķis sagaidīs šos Ziemassvētkus un vai viss noritēs bez starpgadījumiem? Iespējams, ka jāiesaistās būs visiem, arī skatītājiem, lai šie svētki izdotos patiesi neaizmirstami!

Tie, kas vēlas pavadīt jauku pēcpusdienu un uzzināt, kā Jūlijonkuliņam izdosies Ziemassvētku svinības, aicināti pieteikties līdz 19.decembrim, zvanot uz tālruņa numuru 25925589 Vijai vai 29105303 Rutai.

Ieeja – bez maksas.

20. decembris plkst. 17:00
Lasītveicināšanas projekta „Mūsu mazā bibliotēka” nodarbība Jūdažu bibliotēkā

 Nodarbībā aicināti piedalīties bērni no četriem līdz astoņiem gadiem.

20. decembris plkst. 18:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas piektais treniņš bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Reģistrācija treniņam sāksies no plkst.18.00, savukārt treniņbraucieni ilgs no plkst.19.00 līdz 22.00.

Dalības maksa (divi braucieni) – 15 eiro individuālajiem braucējiem, 20 eiro – divniekiem un slidotājiem.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

20. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. „Danču vakars Ziemas saulgriežos” Siguldas pils kompleksā

Ceturtdien, 20.decembrī, no plkst.18.00 līdz 20.00 Ziemas koncertzālē Siguldas pils kompleksā notiks ziemas saulgriežu Danču vakars kopā ar folkloras kopu „Senleja” un Rīgas Danču klubu.

Ziemas saulgriežu bluķa vakarā kopā ar Siguldas folkloras kopas čigāniem un citiem budēļiem vilksim bluķi, iedegsim gaismu, smelsimies spēku, teiksim vēlējumus Siguldai un priecīgi piedzīvosim saules atgriešanos. Kopā ar Rīgas Danču klubu iegriezīsim jauno saules gadu ar sparīgiem latviešu un citu tautu dančiem.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

ID karšu piedāvājums
20. decembris plkst. 19:00
Koncerts „Reiz, Ziemassvētkos” kultūras centrā „Siguldas devons”

Koncertā uzstāsies Guntars Račs un grupa „Saldās sejas”, Lauris Reiniks, Ivo Fomins un Latvijas radio popgrupa „Dzeguzīte”.

Biļetes cena – no 12 līdz 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 10% atlaide.

21. decembris plkst. 17:00
Ceļojumu karuselis. Karitas Plakanes ceļojums „Stounhedža un citas pērles Eiropā” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
ID karšu piedāvājums
21. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. Improvizācijas teātra „Spiediens” izrāde „Citi Ziemassvētki…” Siguldas pils kompleksā

Ieejas maksa – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, 4 eiro.

21. decembris plkst. 19:00
Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts „Pa īstam” koncertzālē „Baltais flīģelis”

Koncertā skanēs gan R.Paula, gan N.Matvejeva, I.Kalniņa, J.Lūsēna, U.Marhilēviča, I.Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei.

Koncertā muzicēs R.Beļēvičs (taustiņi), N.Skraucis (bass), I.Feldmanis (ģitāra), J.Kovaikovs (ģitāra), A.Buiķis (bungas) un L.Robežniece (balss).

Biļetes cena – no 12 līdz 20 eiro.

ID karšu piedāvājums
21. decembris plkst. 20:00
Jauktā kora „Atvars” Ziemassvētku koncerts „Pateicībā.Tagad” kultūras centrā „Siguldas devons”

Piektdien, 21.decembrī, plkst.20.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks Siguldas jauktā kora „Atvars”, Alūksnes kultūras centra skolotāju kora „Atzele” un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas kamerorķestra koncerts „Pateicībā.Tagad”.

Ziemassvētki nav iedomājami bez dziesmām, bez sirds siltuma un miera, kurā vēlamies dalīties. Ziemassvētki ir laiks, kad vēlamies pateikt paldies – paldies par atbalstu, kopības sajūtu un drauga plecu. Pateikties šajos Ziemassvētkos vēlamies kopā ar Alūksnes kultūras centra skolotāju kori „Atzele” un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas kamerorķestri.

Kora mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents – Jānis Baltiņš. Diriģenti Ilmārs Millers un Ina Perevertailo, koncertmeistare – Mareta Beitika, solisti – Kristīne Baltiņa un Normunds Veļķeris.

Ieejas maksa 2,50 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 2 eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties kultūras centra „Siguldas devons” kasē un tās iegādei būs pieejamas arī pasākuma dienā.

21. decembris plkst. 21:00
Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts „Pa īstam” koncertzālē „Baltais flīģelis”

Koncertā skanēs gan R.Paula, gan N.Matvejeva, I.Kalniņa, J.Lūsēna, U.Marhilēviča, I.Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei.

Koncertā muzicēs R.Beļēvičs (taustiņi), N.Skraucis (bass), I.Feldmanis (ģitāra), J.Kovaikovs (ģitāra), A.Buiķis (bungas) un L.Robežniece (balss).

Biļetes cena – no 12 līdz 20 eiro.

22. decembris
Nameja gredzenu pīšana Baltu rotu darbnīcā, Siguldas pils kompleksā

Dalības maksa – 45 eiro kulona izgatavošanai un 60 eiro gredzena izgatavošanai. Iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29295142.

22. decembris - 29. decembris
Tematiskā izstāde „Ziema stāstos un fotogrāfijās” Mores pagasta bibliotēkā
22. decembris plkst. 09:00
Bezmaksas nodarbība skolēniem „Vispārattīstošā vingrošana” Siguldas Sporta centrā
22. decembris plkst. 10:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība bērniem un jauniešiem Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

22. decembris plkst. 10:00
Basketbola turnīrs „Ziemassvētku kauss 2018” 2008. un 2006.gadā dzimušo zēnu komandām Siguldas Sporta skolā
22. decembris plkst. 12:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība pieaugušajiem Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Pieaugušajiem, ja nav pieejams savs inventārs,  ir iespēja to iznomāt. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

22. decembris plkst. 13:00
Ziemas koncertzāle. Biedrības „Cerību spārni” labdarības pasākums Siguldas pils kompleksā
22. decembris plkst. 17:00
Sacensību „ShowelRace” VI sezonas 5.posms jeb X-Mas Special un sacensību „Ice on Fire” 1.kvalifikācijas kārta bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Sestdien, 22.decembrī, bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” norisināsies sacensību šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 5.posms jeb X-Mas Special. Šajā dienā notiks arī sacensību „Ice on Fire” 1.kvalifikācijas kārta slidotājiem, kas ir gatavošanās martā paredzētajam superfinālam, kurā tiksies labākie slidotāji no visas Eiropas. 

Kā var noprast pēc nosaukuma, tad šis posms būs patīkamiem pārsteigumiem bagāts gan dalībniekiem, gan pasākuma apmeklētājiem. Īpaša vērība tiks pievērsta tiem, kuri būs apģērbušies atbilstoši Ziemassvētku tematikai. 

Reģistrācija „ShowelRace” sacensībām notiks no plkst.17.00 līdz 17.50, pirmais dalībnieks uz starta stāsies plkst.18.00. Savukārt reģistrācija „Ice on Fire” sacensībām notiks no plkst.18.00 līdz 18.40, pirmais dalībnieks uz starta stāsies plkst.18.45.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

22. decembris plkst. 18:00
Konkursa „Siguldas novada Uzņēmēju gada balva” apbalvošanas ceremonija kultūras centrā „Siguldas devons”

Sestdien, 22.decembrī, plkst.18.00 kultūras centrā „Siguldas devons” norisināsies konkursa „Siguldas novada Uzņēmēju gada balva” apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tiks godināti 2018.gada veiksmīgākie Siguldas novada uzņēmēji 11 nominācijās, savukārt pašvaldības Pateicības saņems visi tie komersanti, kuri iesaistījušies pašvaldības organizētajā skolēnu vasaras nodarbinātības projektā.

Līdz šim uz tradicionālo apbalvošanas pasākumu tika aicināti tikai nominanti, preču zīmes „Radīts S!guldā” pārstāvji, kā arī tie uzņēmēji, kuri ir pašvaldības ID karšu programmas sadarbības partneri. Ņemot vērā Uzņēmēju konsultatīvās padomes ierosinājumu, pašvaldība šogad nodrošinājusi iespēju arī citiem interesentiem iegādāties biļetes uz pasākumu un pēc oficiālās ceremonijas baudīt atpūtu kopā ar grupu „Labvēlīgais Tips”. Pasākuma biļetes cena ir 24,20 eiro un to līdz 20.decembrim iespējams iegādāties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6 katru dienu no plkst.9.00 līdz 18.00.

Pasākuma dress code – tumšs uzvalks ar radošu pieeju.

Apbalvošanas ceremonija „Siguldas novada Uzņēmēju gada balva” norisinās jau ceturto reizi un pretendentus balvas saņemšanai vienpadsmit nominācijās izvirza novada iedzīvotāji, savukārt iesniegtos pieteikumus izvērtē kompetenta vērtēšanas komisija – nozares eksperti.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

ID karšu piedāvājums
22. decembris plkst. 19:00
Ziemas koncertzāle. Čellu trio „Melo–M” koncerts „Trīs čelli Ziemassvētkos” Siguldas pils kompleksā

Ieejas maksa – 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, 8 eiro

23. decembris plkst. 10:00
Basketbola turnīrs „Ziemassvētku kauss 2018” 2008. un 2006.gadā dzimušo zēnu komandām Siguldas Sporta skolā
23. decembris plkst. 17:00
Ziemas koncertzāle. Absolventu orķestra koncerts Siguldas pils kompleksā
25. decembris plkst. 14:00
Ziemas koncertzāle. Ziemassvētku programma bērniem „Svētki ziemas pasaku dārzā” Siguldas pils kompleksā

Ziemassvētku programmā „Svētki ziemas pasaku dārzā”  piedalīsies lācēns Brīnums, kuplaste vāvere un meža elfiņš. 

ID karšu piedāvājums
25. decembris plkst. 19:00
Daumanta Kalniņa koncerts „Frank Sinatra Ziemassvētkos” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 15 līdz 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 10% atlaide.

26. decembris plkst. 10:00
Ziemassvētku volejbola turnīrs Siguldas Sporta centrā
26. decembris plkst. 14:00
Ziemas koncertzāle. Ziemassvētku programma bērniem „Satiec brīnumu” Siguldas pils kompleksā
ID karšu piedāvājums
26. decembris plkst. 18:00
Ziemas koncertzāle. Koncertprogramma „Kamīns & Vīns” Siguldas pils kompleksā

Koncertprogrammā „Kamīns & Vīns” piedalās Dita Lūriņa, Zane Dombrovska, Gints Sola un Aigars Voitišķis.

Ieejas maksa – 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, 8 eiro

27. decembris plkst. 18:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas sestais treniņš bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Reģistrācija treniņam sāksies no plkst.18.00, savukārt treniņbraucieni ilgs no plkst.19.00 līdz 22.00.

Dalības maksa (divi braucieni) – 15 eiro individuālajiem braucējiem, 20 eiro – divniekiem un slidotājiem.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

ID karšu piedāvājums
28. decembris plkst. 19:00
Ulda Marhilēviča Ziemassvētku koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 12 līdz 20 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 10% atlaide.

29. decembris
Nameja gredzenu pīšana Baltu rotu darbnīcā, Siguldas pils kompleksā

Dalības maksa – 45 eiro kulona izgatavošanai un 60 eiro gredzena izgatavošanai. Iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29295142.

29. decembris plkst. 10:00
Siguldas novada atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā Siguldas Sporta centrā
29. decembris plkst. 10:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība bērniem un jauniešiem Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

29. decembris plkst. 12:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība pieaugušajiem Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Pieaugušajiem, ja nav pieejams savs inventārs,  ir iespēja to iznomāt. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

29. decembris plkst. 17:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 6.posms jeb „NY Special” bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Sestdien, 29.decembrī, bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” norisināsies sacensību šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 6.posms. Uz starta stāsies vīrieši, sievietes un divnieku grupu sacensību dalībnieki. Reģistrācija sacensībām notiks no plkst.17.00 līdz 17.50. Pirmais dalībnieks uz starta stāsies plkst.18.00.

Dalība maksa: 30 eiro individuālajās disciplīnās, 50 eiro – divniekiem, 70 eiro – individuālā disciplīna + divnieks, 90 eiro – individuālā disciplīna + individuālā disciplīna + divnieks.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

30. decembris plkst. 10:00
Siguldas novada atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā Siguldas Sporta centrā
ID karšu piedāvājums
31. decembris
Jaunā gada balle Mores pagasta Tautas namā

Pirmdien, 31.decembrī, Mores pagasta Tautas namā notiks Jaunā gada balle kopā ar grupu „Kreisais pagrieziens”. Balles starplaikos norisināsies dažādi  joki, pārsteigumi un konkursi.

Pasākums pie galdiņiem ar pašu sarūpētu cienastu. Galdiņus var pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 28646332 (Sintija).
Iejas maksa – 6 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 5 eiro.

ID karšu piedāvājums
31. decembris plkst. 21:00
Jaungada balle kultūras centrā „Siguldas devons”

Vakaru vadīs Lauris Dzelzītis, muzikālo baudījumu sniegs grupa „Dziļi violets”.

Biļetes cena – no 30 līdz 60 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, pieejama 20% atlaide.

31. decembris plkst. 23:30
Jaunā gada sagaidīšana Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā

Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics teiks spēka vārdus nākamajam gadam, kopā atskatīsimies uz 2018.gada aizraujošākajiem notikumiem, kā arī cienāsimies ar svētku torti un karstvīnu, baudot krāšņas ugunspuķes Siguldas debesīs.

2. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

3. janvāris - 31. janvāris
Literārā izstāde „Kaķis – peļu junkuriņš” Siguldas novada bibliotēkā
3. janvāris - 31. janvāris
Literārā izstāde „Noslēpumainais romantiķis” jeb Amerikāņu rakstniekam Džeromam Deividam Selindžeram – 100 Siguldas novada bibliotēkā
3. janvāris - 31. janvāris
Literārā izstāde „Vienmēr stāvēt cerību vārtos” – rakstniecei, dzejniecei Dzintrai Žuravskai – 80 Siguldas novada bibliotēkā
3. janvāris - 31. janvāris
A.Pumpura eposam „Lāčplēsis” veltīta literārā izstāde „Mūsu senču likteņgaitas” Siguldas novada bibliotēkā
3. janvāris - 31. janvāris
Tematiskā izstāde „Baltās grāmatas” Siguldas pagasta Centra bibliotēkā
3. janvāris - 31. janvāris
Izstāde „Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
3. janvāris - 31. janvāris
Literatūras izstāde „Labklājības maģija ikdienā” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
3. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

3. janvāris plkst. 17:00
Lasītveicināšanas projekta „Mūsu mazā bibliotēka” nodarbība bērniem Jūdažu bibliotēkā
5. janvāris plkst. 08:30
Bezmaksas vingrošanas nodarbība „Vesela mugura” Allažu Sporta centrā
5. janvāris plkst. 09:00
Bezmaksas NTC nodarbība Siguldas Sporta centrā
5. janvāris plkst. 10:00
Bezmaksas vingrošanas nodarbība „Vesela mugura” Jūdažu Sabiedriskajā centrā
5. janvāris plkst. 10:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

5. janvāris plkst. 11:30
Bezmaksas vingrošanas nodarbība „Vesela mugura” Mores pagasta Tautas namā
5. janvāris plkst. 12:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība pieaugušajiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Pieaugušajiem, ja nav pieejams savs inventārs,  ir iespēja to iznomāt. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

ID karšu piedāvājums
6. janvāris plkst. 19:00
TV3 Jaungada šovs „Prieks kopā būt” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 12 līdz 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 10% atlaide.

7. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

7. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

8. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

9. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

10. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

11. janvāris - 13. janvāris
Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” no 11. līdz 13.janvārim notiks 6.Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā, pulcējot pasaulē labākos šī sporta veida pārstāvjus un līdzjutējus no dažādām valstīm. Sigulda ir kļuvusi par ikgadēju Viessmann Pasaules kausa posmu norises vietu kamaniņu sportā.

Pēcolimpiskajā sezonā Siguldā viesosies aptuveni 120 sportisti no 20 valstīm, tostarp arī visi Latvijas labākie kamaniņu braucēji – brāļi Andris un Juris Šici, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Kendija Aparjode, Kristers Aparjods, Riks Kristens Rozītis, Artūrs Dārznieks, Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, Ulla Zirne, Elīza Cauce un Inārs Kivlenieks.

 

Sacensību programma:

Piektdiena, 11.janvāris

 • 9.30 Nāciju kauss

Sestdiena, 12.janvāris

 • 14.45 1.brauciens – divvietīgās ekipāžas
 • 16.05 2.brauciens – divvietīgās ekipāžas
 • 17.30 1.brauciens – sievietes
 • 18.55 2.brauciens – sievietes
 • Apbalvošanas ceremonija

Svētdiena, 13.janvāris

 • 9.55 1.brauciens – vīrieši
 • 11.30 2.brauciens – vīrieši
 • 13.40 Komandu stafete
 • Apbalvošanas ceremonija

Pasākuma kultūras programmā:

 • 12.janvārī – cirks dodas uz Siguldu. Burvju triki, žonglieri un jokdari vilciena vagonā virzienā Rīga–Sigulda. Cirks trasē – garkāji, žonglieri (atkarībā no laika apstākļiem). Uzstāsies duets „Bermudu Divstūris”, notiks uguns šovs no Igaunijas un pēc apbalvošanas būs iespēja vērot uguņošanu.
 • 13.janvārī – žonglieri, lelles, pankūku šovs no Francijas „The Yelling Kitchen Prince” un grupas „Neon Saturdays” uzstāšanās.

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

11. janvāris plkst. 09:30
Nāciju kauss bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”
12. janvāris - 13. janvāris
Sestais Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” 12. un 13.janvārī notiks 6.Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā, pulcējot pasaulē labākos šī sporta veida pārstāvjus un līdzjutējus no dažādām valstīm. Sigulda ir kļuvusi par ikgadēju Viessmann Pasaules kausa posmu norises vietu kamaniņu sportā.

Pēcolimpiskajā sezonā Siguldā viesosies aptuveni 120 sportisti no 20 valstīm, tostarp arī visi Latvijas labākie kamaniņu braucēji – brāļi Andris un Juris Šici, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Kendija Aparjode, Kristers Aparjods, Riks Kristens Rozītis, Artūrs Dārznieks, Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, Ulla Zirne, Elīza Cauce un Inārs Kivlenieks.

Sacensību programma:

Piektdiena, 11.janvāris

 • 9.30 Nāciju kauss

Sestdiena, 12.janvāris

 • 14.45 1.brauciens – divvietīgās ekipāžas
 • 16.05 2.brauciens – divvietīgās ekipāžas
 • 17.30 1.brauciens – sievietes
 • 18.55 2.brauciens – sievietes
 • Apbalvošanas ceremonija

Svētdiena, 13.janvāris

 • 9.55 1.brauciens – vīrieši
 • 11.30 2.brauciens – vīrieši
 • 13.40 Komandu stafete
 • Apbalvošanas ceremonija

Pasākuma kultūras programmā:

 • 12.janvārī – cirks dodas uz Siguldu. Burvju triki, žonglieri un jokdari vilciena vagonā virzienā Rīga–Sigulda. Cirks trasē – garkāji, žonglieri (atkarībā no laika apstākļiem). Uzstāsies duets „Bermudu Divstūris”, notiks uguns šovs no Igaunijas un pēc apbalvošanas būs iespēja vērot uguņošanu.
 • 13.janvārī – žonglieri, lelles, pankūku šovs no Francijas „The Yelling Kitchen Prince” un grupas „Neon Saturdays” uzstāšanās.

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

12. janvāris plkst. 09:00
Bezmaksas cigun nodarbība Siguldas Sporta centrā
12. janvāris plkst. 10:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

12. janvāris plkst. 12:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība pieaugušajiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Pieaugušajiem, ja nav pieejams savs inventārs,  ir iespēja to iznomāt. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

12. janvāris plkst. 13:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

12. janvāris plkst. 14:45
Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”. Pirmais brauciens – divvietīgās ekipāžas
12. janvāris plkst. 16:05
Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”. Otrais brauciens – divvietīgās ekipāžas
12. janvāris plkst. 17:30
Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”. Pirmais brauciens sievietēm
12. janvāris plkst. 18:55
Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”. Otrais brauciens sievietēm
13. janvāris plkst. 09:55
Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”. Pirmais brauciens vīriešiem
13. janvāris plkst. 11:30
Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”. Otrais brauciens vīriešiem
13. janvāris plkst. 13:40
Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”. Komandu stafete
14. janvāris
Atceres pasākumi izcilai siguldietei, režisorei un teātra pedagoģei Felicitai Ertnerei (1891–1975)

Pasākumu programma:

 • plkst.14.00 saruna „Personība teātrī. Iedvesma sabiedrībā”, tikšanās ar Felicitas Ertneres laikabiedriem un jaunajiem aktieriem Siguldas pilsētas vidusskolā un Siguldas Valsts ģimnāzijā;
 • plkst.16.00 muzikāls svētku brīdis pie Felicitai Ertnerei veltītā pieminekļa „Žests” Institūta ielā 5, Siguldas pagastā;
 • plkst.17.00 deju eksperiments (izrāde) Siguldas pagasta Kultūras namā.
14. janvāris - 25. janvāris
Materiālu izstāde 1991.gada barikāžu aizstāvju atcerei Allažu pagasta bibliotēkā
14. janvāris - 10. februāris
Tautas lietišķās mākslas izstāde kultūras centrā „Siguldas devons”
14. janvāris plkst. 14:00
Atceres pasākums siguldietei, režisorei un teātra pedagoģei Felicitai Ertnerei (1891–1975). Saruna „Personība teātrī. Iedvesma sabiedrībā” Siguldas pilsētas vidusskolā un Siguldas Valsts ģimnāzijā 

14. janvāris plkst. 16:00
Atceres pasākums siguldietei, režisorei un teātra pedagoģei Felicitai Ertnerei (1891–1975). Muzikāls svētku brīdis pie Felicitai Ertnerei veltītā pieminekļa „Žests” Institūta ielā 5, Siguldas pagastā
14. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

14. janvāris plkst. 17:00
Atceres pasākums siguldietei, režisorei un teātra pedagoģei Felicitai Ertnerei (1891–1975). Deju eksperiments (izrāde) Siguldas pagasta Kultūras namā
14. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

15. janvāris plkst. 09:00
Siguldas novada skolu atklātās sacensības tautas bumbā Siguldas Sporta centrā
15. janvāris plkst. 11:00
Vēstures stunda „Pirmais pasaules karš morēniešu dzīvē” Mores pagasta bibliotēkā
15. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

16. janvāris - 16. februāris
Fotogrāfiju izstāde „Siguldas vagoniņš” Siguldas novada biblitēkā
16. janvāris plkst. 17:00
Stāstu vakars „Lai skan stāsti – Siguldas gaisa trošu ceļam 50” Siguldas novada bibliotēkā
16. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

17. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

17. janvāris plkst. 18:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas septītais treniņš bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Reģistrācija treniņam sāksies no plkst.18.00, savukārt treniņbraucieni ilgs no plkst.19.00 līdz 22.00.

Dalības maksa (divi braucieni) – 15 eiro individuālajiem braucējiem, 20 eiro – divniekiem un slidotājiem.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

17. janvāris plkst. 18:00
Distanču slēpošanas sacensību „S!-Slēpo” 1.posms Fischer slēpošanas centrā
18. janvāris plkst. 11:00
S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā, 1.posms
18. janvāris plkst. 12:00
Bezmaksas nodarbība spēkā zālē cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26761072.

18. janvāris plkst. 19:00
Grupas „Big Al & The Jokers” koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

2019.gada 18.janvārī plkst.19.00 kultūras centrā „Siguldas devons” mūzikas grupa „Big Al &The Jokers” ar vienreizējo solistu Aļģirdu Šuminsku uzsāks savu sesto koncertsezonu, skatītājiem sniedzot profesionālu un dzīvespriecīgu muzikālo priekšnesumu.

Grupa „Big Al &The Jokers” dibināta 2013.gadā, tās sastāvā ir deviņi atraktīvi mūziķi: solists Aļģirdas Šuminskas jeb Big Al, pie klavierēm – grupas mākslinieciskais vadītājs, virtuozais Romāns Vendiņš, bungas spēlē Raitis Aukšmuksts, ģitāra – Juris Skrajāns, savukārt pie kontrabasa – vienmēr labvēlīgais Pēteris Liepiņš. Pūtēju rindas nemainīgas – saksofonisti Eduards Raubiško, Zintis Žvarts, trompete – Sandris Skeranskis, trombons – Uldis Ziediņš.

Mūzikas grupa ir viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko „jive” „swing”, „rhythm’n’blues”, „rock’n’roll” skaņdarbu interpretācijas.

Biļetes pieejamas šeit, visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un koncerta dienā kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 10 līdz 18 eiro.

19. janvāris plkst. 09:00
Bezmaksas NTC nodarbība Siguldas Sporta centrā
19. janvāris plkst. 10:00
Kalnu slēpošanas sacensības bērniem „Vilciņa kauss”, 1.posms Kaķīškalna slēpošanas trasē
19. janvāris plkst. 10:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

19. janvāris plkst. 12:00
Radošā filcēšanas darbnīca Jūdažu Sabiedriskajā centrā
19. janvāris plkst. 12:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība pieaugušajiem Fischer* Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Pieaugušajiem, ja nav pieejams savs inventārs,  ir iespēja to iznomāt. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

19. janvāris plkst. 13:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

19. janvāris plkst. 17:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 7.posms bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Sestdien, 19.janvārī, bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” norisināsies sacensību šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 7.posms. Uz starta stāsies vīrieši, sievietes un divnieku grupu sacensību dalībnieki. Reģistrācija sacensībām notiks no plkst.17.00 līdz 17.50. Pirmais dalībnieks uz starta stāsies plkst.18.00.

Dalība maksa: 30 eiro individuālajās disciplīnās, 50 eiro – divniekiem, 70 eiro – individuālā disciplīna + divnieks, 90 eiro – individuālā disciplīna + individuālā disciplīna + divnieks.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

20. janvāris plkst. 08:30
Bezmaksas jogas nodarbība Allažu Sporta centrā
20. janvāris plkst. 10:00
Bezmaksas jogas nodarbība Jūdažu Sabiedriskajā centrā
20. janvāris plkst. 11:30
Bezmaksas jogas nodarbība Mores pagasta Tautas namā
21. janvāris - 27. janvāris
Eiropas kauss skeletonā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”
21. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

21. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

22. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

23. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

24. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

25. janvāris - 27. janvāris
Latvijas kauss kalnu slēpošanā, 1.posms Siguldas Pilsētas trasē
25. janvāris plkst. 14:00
Eiropas kausa posms bobslejā un skeletonā. Bobsleja divnieku ekipāžu nobrauciens bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”
26. janvāris plkst. 09:00
Bezmaksas cigun nodarbība Siguldas Sporta centrā
26. janvāris plkst. 10:00
Eiropas kausa posms bobslejā un skeletonā. Vīriešu un sieviešu skeletons un bobsleja divnieku ekipāžas bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”
26. janvāris plkst. 10:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

26. janvāris plkst. 12:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība pieaugušajiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Pieaugušajiem, ja nav pieejams savs inventārs,  ir iespēja to iznomāt. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

26. janvāris plkst. 17:00
Kamermūzikas trio „Trio Angelicus” koncerts „Mīļmāmiņu pasakas” koncertzālē „Baltais flīģelis”
27. janvāris plkst. 10:00
Latvijas Apvienotās badmintona līgas bērnu turnīrs Siguldas 1.pamatskolā
28. janvāris - 31. janvāris
Materiālu izstāde „Plānojam ceļojumus” Allažu pagasta bibliotēkā
ID karšu piedāvājums
28. janvāris plkst. 14:00
Ģertrūdes ielas teātra izrāde „Āda” kultūras centrā „Siguldas devons”​

Biļetes cena – 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.

28. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

ID karšu piedāvājums
28. janvāris plkst. 19:00
Ģertrūdes ielas teātra izrāde „Āda” kultūras centrā „Siguldas devons”​

Biļetes cena – 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.

28. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

29. janvāris plkst. 13:00
Pensionāru kopas tikšanās „Plānojam gadu” Allažu pagasta bibliotēkā
29. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

30. janvāris plkst. 19:00
Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem* Fischer Slēpošanas centrā

Vienas nodarbības ilgums būs divas stundas. Nodarbības vadīs olimpietis un treneris Raivis Zīmelis, kā arī sporta kluba „Siguldas takas” vadītājs un treneris Kaspars Kārkliņš.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ, lai piedalītos nodarbībās, dalībniekiem ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv.

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

31. janvāris plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

31. janvāris plkst. 18:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas astotais treniņš bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Reģistrācija treniņam sāksies no plkst.18.00, savukārt treniņbraucieni ilgs no plkst.19.00 līdz 22.00.

Dalības maksa (divi braucieni) – 15 eiro individuālajiem braucējiem, 20 eiro – divniekiem un slidotājiem.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

2. februāris plkst. 17:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 8.posms bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Sestdien, 2.februārī, bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” norisināsies sacensību šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 8.posms. Uz starta stāsies vīrieši, sievietes un divnieku grupu sacensību dalībnieki. Reģistrācija sacensībām notiks no plkst.17.00 līdz 17.50. Pirmais dalībnieks uz starta stāsies plkst.18.00.

Dalība maksa: 30 eiro individuālajās disciplīnās, 50 eiro – divniekiem, 70 eiro – individuālā disciplīna + divnieks, 90 eiro – individuālā disciplīna + individuālā disciplīna + divnieks.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

14. februāris plkst. 18:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas devītais treniņš bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Reģistrācija treniņam sāksies no plkst.18.00, savukārt treniņbraucieni ilgs no plkst.19.00 līdz 22.00.

Dalības maksa (divi braucieni) – 15 eiro individuālajiem braucējiem, 20 eiro – divniekiem un slidotājiem.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

16. februāris plkst. 17:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 9.posms jeb „Valentine’s Day Special” bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Sestdien, 16.februārī, bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” norisināsies sacensību šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 9.posms. Uz starta stāsies vīrieši, sievietes un divnieku grupu sacensību dalībnieki. Reģistrācija sacensībām notiks no plkst.17.00 līdz 17.50. Pirmais dalībnieks uz starta stāsies plkst.18.00.

Dalība maksa: 30 eiro individuālajās disciplīnās, 50 eiro – divniekiem, 70 eiro – individuālā disciplīna + divnieks, 90 eiro – individuālā disciplīna + individuālā disciplīna + divnieks.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

28. februāris plkst. 18:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas desmitais treniņš bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Reģistrācija treniņam sāksies no plkst.18.00, savukārt treniņbraucieni ilgs no plkst.19.00 līdz 22.00.

Dalības maksa (divi braucieni) – 15 eiro individuālajiem braucējiem, 20 eiro – divniekiem un slidotājiem.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

2. marts plkst. 17:00
Sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 10.posms bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Sestdien, 2.martā, bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” norisināsies sacensību šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 10.posms jeb regulārās sezonas noslēdzošais posms. Uz starta stāsies vīrieši, sievietes un divnieku grupu sacensību dalībnieki. Reģistrācija sacensībām notiks no plkst.17.00 līdz 17.50. Pirmais dalībnieks uz starta stāsies plkst.18.00.

Dalība maksa: 30 eiro individuālajās disciplīnās, 50 eiro – divniekiem, 70 eiro – individuālā disciplīna + divnieks, 90 eiro – individuālā disciplīna + individuālā disciplīna + divnieks.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.

Pasākumi