Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +14.1℃, DA vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Uzņēmējdarbība

Uzņēmumus aicina pieteikties spēlei „Lielais aplis” un „Mazais aplis”

No 31. maija līdz 1. jūnijam, kad ar plašu programmu tiks svinēti Siguldas svētki, norisināsies spēle „Lielais aplis” un „Mazais aplis”, kurā dalībnieki – Siguldas iedzīvotāji un viesi – iepazīs Siguldas novada uzņēmumus, to produktus un pakalpojumus. Novada uzņēmumi – ražotāji, pakalpojumu sniedzēji un tirgotāji – aicināti līdz 14. maijam pieteikties dalībai spēlē.

Spēlē „Mazais aplis” aicināti iesaistīties uzņēmumi, kuru pakalpojumu sniegšanas vieta atrodas Siguldas Svētku laukuma tuvumā jeb 800 metru rādiusā no tā. Savukārt „Lielajā aplī” aicināti piedalīties novada uzņēmumi, kuri spēles dalībniekus var uzņemt savā pamatdarbības vietā – veikalā, ražotnē vai salonā. Spēles laikā dalībniekiem būs jāveic īpašs maršruts pilsētā un jāizpilda uzņēmēju sagatavotie uzdevumi. Pasākumam noslēdzoties, tiks izlozēti dalībnieki, kuri saņems uzņēmēju sarūpētas balvas.

Spēle „Mazais aplis” tiks spēlēta piektdien, 31. maijā, no plkst. 18.00 līdz 20.30, bet sestdien, 1. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 15.30 norisināsies gan „Lielais aplis”, gan „Mazais aplis”.

Uzņēmēji aicināti pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu un līdz 14. maijam nosūtot to uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv.

Dalība spēlēs bez maksas. 

Papildu informācija pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 29414798 vai rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv

___________________
 
Aicina pieteikties dalībai Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē

Veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību un dialogu starp pašvaldību un novada uzņēmējiem, pašvaldība jaunajam darbības termiņam (2019. – 2023. gadam) aicina novada uzņēmējus, padomju, asociāciju un apvienību pārstāvjus un novadā reģistrēto uzņēmumu deleģētos pārstāvjus pieteikties dalībai Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē.

Novada uzņēmēji, kuri ir gatavi bez atlīdzības darboties Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē, līdz 17. maijam aicināti iesniegt pieteikumu uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv, kurā norādīta pretendenta profesionālā kompetence un pieredze uzņēmējdarbībā. Lai padomē tiktu pārstāvētas visu uzņēmēju intereses, pieteikumus aicināti iesniegt gan lielo, gan vidējo un mazo Siguldas novada uzņēmumu pārstāvji.

Pieteikumi, kuri tika iesniegti, atsaucoties uz janvārī publicēto aicinājumu pievienoties Uzņēmēju konsultatīvajai padomei, ir spēkā un tiks izvērtēti jaunajam sastāvam.

Padomes sēdes ir atklātas un tās notiek vienu reizi mēnesī.

Aicinām uzņēmējus būt aktīviem un iesaistīties savstarpējās sadarbības stiprināšanā!

___________________
 
Sāksies pieteikumu pieņemšana konkursam „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”
 
15. martā tiks uzsākta pieteikumu pieņemšana līdzfinansējumu konkursam „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”, kurā jaunās un topošās uzņēmējas varēs pretendēt uz finansējumu līdz 2000 eiro apmērā sava biznesa projekta īstenošanai. Kopējā konkursā pieejamā finansiālā atbalsta summa ir 8000 eiro. Pieteikumus konkursam varēs iesniegt līdz 15. aprīlim.
 
Konkursā var piedalīties sievietes, kuras audzina bērnus vecumā līdz astoņiem gadiem un ir deklarējušās Siguldas novadā ne vēlāk kā līdz 2018. gada 31. decembrim. Līdzfinansējuma konkursā var piedalīties arī uzņēmumi, kas nav vecāki par 24 mēnešiem un kuru dibinātājas ir sievietes, kas atbilst iepriekšminētajiem kritērijiem. 
 
Konkurss šogad norisināsies divās atlases kārtās:
  1. Pieteikumu pieņemšana notiks līdz 15. aprīlim, pretendentēm iesniedzot pieteikuma veidlapuprojekta izmaksu tāmi un prognozētās naudas plūsmas aprēķinu. Jau reģistrētajiem komersantiem papildus jāiesniedz operatīvā bilance ar peļņas vai zaudējumu aprēķinu. Minētie dokumenti jānosūta uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai uz pasta adresi: Uzņēmējdarbības atbalsta punkts, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150.
  2. Otrai atlases kārtai izvirzīto pretendentu ideju prezentācijas un uzvarētāju paziņošana. 
Iesniegto ideju atbilstību vērtēšanas kritērijiem vērtēs žūrijas komisija. 
 
Pieteikumu pieņemšanas periodā būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas par dokumentu sagatavošanu, savukārt 27. martā plkst. 15.00 – apmeklēt informatīvu semināru, kurā pieredzē dalīsies 2018. gada konkursa granta saņēmēja, zīmola „Rotaļu joga JOJO” dibinātāja Ligita Saule. 
 
Konkurss Siguldas novadā norisināsies ceturto gadu, un tā mērķis ir iedrošināt māmiņas uzsākt komercdarbību, kā arī sekmēt jaunu darbavietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā.
 
Konkursu organizē Siguldas novada pašvaldības aģentūra „Siguldas Attīstības aģentūra”. Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29414798. 
 
Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit.
Citi konkursa „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” dokumenti:
___________________
 
Aicina iesaistīties Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē

Veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību un dialogu starp pašvaldību un novada uzņēmējiem, Siguldas novadā 2014.gadā ir izveidota Uzņēmēju konsultatīvā padome. Saistībā ar izmaiņām esošo padomes locekļu dienaskārtībās, tiek izsludināta Uzņēmēju konsultatīvās padomes sastāva papildināšana, sniedzot iespēju padomes sastāvā iekļaut četrus jaunus locekļus.

Siguldas novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus, kuri gatavi bez atlīdzības darboties Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē, līdz 31.janvārim iesniegt pašvaldībā pieteikuma veidlapu. Lai padomē tiktu pārstāvētas visu uzņēmēju intereses, pieteikumus aicināti iesniegt gan lielo, gan vidējo un mazo Siguldas novada uzņēmumu pārstāvji.

Padomes sēdes ir atklātas, un tās notiek vienu reizi mēnesī.

Pieteikumi dalībai Uzņēmēju konsultatīvajā padomē iesniedzami elektroniski, rakstot  uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv ar norādi „Pieteikums Uzņēmēju konsultatīvajai padomei”.

 

Ziņu arhīvs 2015–2017

___________________

*** Informāciju sagatavoja un apkopoja Siguldas novada Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāja Ina Stupele.
Par satura papildināšanu vai izmaiņām informēt: ina.stupele@sigulda.lv

Pasākumi