Sestdiena, 21. aprīlis
Šodien sveicam: Marģers, Anastasija
Laika ziņas: Sigulda +9.5℃, ZR vējš 8.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Uzņēmējdarbība

Līdzfinansējuma konkurss „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”

Līdz 8.aprīlim notiks pieteikumu pieņemšana konkursam „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”, kurā jaunās un topošās uzņēmējas varēs pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu līdz diviem tūkstošiem eiro viena projekta realizācijai. Kopumā programmā pieejamā finansiālā atbalsta summa ir astoņi tūkstoši eiro.

Konkursā var piedalīties sievietes, kuras audzina bērnus vecumā līdz astoņiem gadiem un ir deklarētas Siguldas novadā ne mazāk kā 12 mēnešus no pieteikuma iesniegšanas brīža. Līdzfinansējuma konkursā var piedalīties arī jaunuzņēmumi, kuri nav vecāki par 24 mēnešiem, un to dibinātājas ir sievietes, kuras atbilst iepriekšminētajiem kritērijiem.

Lai iedvesmotu jaunās uzņēmējas pieteikties konkursam un attīstīt savu biznesa ideju, Siguldas novada Uzņēmējdarbības atbalsta punkts trešdien, 21.martā, plkst.15.00 bērnu centrā „Kā mājās” (Leona Paegles ielā 3A-53A) organizēs iedvesmas semināru „Īsteno savu ideju!”, kurā ar savu pieredzi dalīsies uzņēmīgas siguldietes – zīmola „Pūra pērle” dibinātāja Elza Pētersone un zīmola „Moss” radītāja un 2016.gada konkursa uzvarētāja Dace Zilvere.

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus konkursa organizatoriem un iepriekšējo gadu konkursa uzvarētājām, kā arī saņemt individuālas konsultācijas. Uz semināru māmiņas aicinātas nākt kopā ar bērniem.
Dalība seminārā ir bez maksas. Lai piedalītos seminārā, aicinām reģistrēties līdz 19.martam, aizpildot kontaktformu vai zvanot uz tālruņa numuru 29414798.

Pašvaldības līdzfinansējuma konkurss norisināsies trīs atlases kārtās. Pirmajā kārtā līdz 8.aprīlim notiks pieteikumu veidlapas un projekta prognozējamās tāmes iesniegšana. Minētie dokumenti jāiesūta uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai uz pasta adresi: Uzņēmējdarbības atbalsta punkts, Ausekļa iela 6, Sigulda, LV-2150. Tām pretendentēm, kuras tiks izvirzītas otrajā kārtā, būs jāiesniedz plānotās naudas plūsmas pārskats (peļņas un zaudējumu aprēķins), savukārt trešajā kārtā konkursa vērtēšanas komisija aicinās pretendentes uz ideju prezentāciju. Saskaņā ar vērtēšanas kritērijiem iesniegtās idejas vērtēs kompetenta žūrijas komisija, kuras sastāvā ietilpst pārstāvji no finanšu institūcijas „Altum”, SIA „LM Center”, Siguldas Biznesa inkubatora, SIA „Venda 2” un SIA „Baltic Hospitality Group”.

Konkursa uzvarētājas tiks paziņotas maija beigās.

Konkursu organizē Siguldas novada pašvaldības aģentūras „Siguldas Attīstības aģentūra” Uzņēmējdarbības atbalsta punkts. Plašāka informācija vai individuāla konsultācija par projekta pieteikuma sagatavošanu pieejama, rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29414798.

Konkurss Siguldas novadā norisinās kopš 2016.gada, un tā mērķis ir iedrošināt sievietes māmiņas uzsākt savu biznesa ideju īstenošanu vai turpināt attīstīt jau strādājošus uzņēmumus, kā arī sekmēt uzņēmējdarbības attīstību un jaunu darbavietu veidošanu novadā.

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit.
Citi dokumenti:


______________________________ 

Seminārs par nodokļu reformu

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs aicina apmeklēt semināru „Jaunā nodokļu reforma”, kas notiks 6.martā no plkst.11.00 līdz 14.00 Dārza ielā 2A, Siguldā.

Semināra programmā tiks apskatītas tēmas:

  • Iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanas kārtība;
  • Grozījumi likumā „Par valsts sociālo apdrošināšanu”;
  • 2017.gada deklarācijas sastādīšana;
  • Grozījumi PVN likumā un UIN aprēķināšanas kārtība.

Dalība seminārā – bez maksas.

______________________________ 

 

Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde

9.janvārī plkst.16.00 SIA „Frīda” (Mr.Biskvīts) biroja telpās Ausekļa ielā 9, 2.stāvā, notiks Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde.
Darba kārtība:

  • plkst.16.00–16.50 diskusija „Darbs ar jauniešiem uzņēmējdarbības un profesionālās ievirzes jomā”. Piedalās Siguldas pilsētas skolu direktori;
  • plkst.16.50–17.20 diskusija „Siguldas novada Uzņēmēju dienas 2018”;
  • plkst.17.20–17.40 Siguldas novada pasākumu kalendāra prezentācija;
  • plkst.17.40–17.50 SIA „Frīda” prezentācija.

 


Ziņu arhīvs no 2016.gada
___________________

*** Informāciju sagatavoja un apkopoja Siguldas novada Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāja Ina Stupele.
Par satura papildināšanu vai izmaiņām informēt: ina.stupele@sigulda.lv

Pasākumi