Ceturtdiena, 30. marts
Šodien sveicam: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
Laika ziņas: Sigulda 3°C vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Uzņēmējdarbība

Biznesa inkubatorā notiks seminārs par reklāmas iespējām Facebook

5.aprīlī plkst.14.00 Siguldas biznesa inkubatora telpās (Pils ielā 16) seminārs uzņēmējiem „Facebook reklāmas iespējas. Kā uzrunāt un piesaistīt klientus 2017.gadā”. Semināra laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Facebook reklāmas iespējām. Pieredzējuši iMarketings.lv eksperti izstāstīs par būtiskām lietām, kas jāņem vērā, uzsākot komunikāciju Facebook tīklā. Dalībniekiem būs  iespēja uzdot jautājumus par digitālo mārketingu un saņemt profesionāļu atbildes. 

Seminārā tiks apskatīti vairāki jautājumi:

 • Facebook reklāmas veidi un iespējas;
 • Kā pareizi meklēt un atlasīt mērķauditoriju;
 • Reklāmas ziņojumu veidošanas specifika;
 • Galvenie rādītāji, kas ļauj noteikt, vai kampaņa strādā efektīvi;
 • TOP 5 visbiežāk pieļautas kļūdas

Semināra lektori: Sergejs Volvenkins – sertificēts Google treneris, iMarketings.lv digitālas nodaļas vadītājs un Elīna Rudzīte – iMarketings.lv pieredzējusi Facebook reklāmas speciāliste. Aptuvenais semināra norises ilgums līdz 3 stundām.

Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 2.aprīlim šeit. Dalība seminārā ir bez maksas.


_______________________________________ 

Aicina pieteikties līdzfinansējuma konkursam „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”

No ceturtdienas, 9.marta, tiks uzsākta pieteikšanās līdzfinansējuma konkursam „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”, kurā jaunās uzņēmējas var pretendēt uz finansējumu līdz diviem tūkstošiem eiro savas biznesa idejas realizēšanai. Konkurss Siguldas novadā norisināsies jau otro gadu un tā mērķis ir iedrošināt sievietes – māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un uzsākt komercdarbību, kā arī sekmēt jaunu darba vietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā.


Konkursā var piedalīties sievietes, kuras audzina bērnus vecumā līdz astoņiem gadiem, un ir deklarētas Siguldas novadā ne mazāk kā 12 mēnešus no pieteikuma iesniegšanas dienas.

Konkursa dalībnieces pretendēs uz līdzfinansējumu savas biznesa idejas realizācijai. Konkursa kopējais finansējuma fonds ir astoņi tūkstoši eiro. Viena projekta realizācijai ir iespēja saņemt ne vairāk kā divus tūkstošus eiro.

Konkurss norisināsies trīs kārtās:

Konkursa pretendentēm būs iespēja apmeklēt bezmaksas semināru par uzņēmējdarbības tēmām, saņemt individuālas konsultācijas, kā sagatavot kvalitatīvus pieteikumus konkursam, un dzirdēt iepriekšējā gada konkursa dalībnieku pieredzes stāstus.

2016.gadā konkursā „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” līdzfinansējums tika piešķirts septiņām biznesa idejām. Pašvaldības līdzfinansējumu saņēma biznesa ideja par silto smilšu kasti „Dabas studija”, veselīgā našķa ideja „Monkey Pop”, lampu un suvenīru ideja „Moss”, bērnu īslaicīgās pieskatīšanas telpas biznesa ideja „Kā mājās”, bērnu pasākumu organizēšanas ideja „Flamingos”, „Mājas fotostudija” un ideja „Ilusion”.

Konkursa nolikums pieejams šeit. Plašāka informācija par konkursa norisi pieejama, zvanot Siguldas novada Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītājai Inai Stupelei uz tālruni 29414798 vai sūtot vēstuli uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv.

Pielikumi:

_______________________________________ 


Uzņēmējiem pieejamas konsultācijas par valsts sniegtajiem atbalsta instrumentiem​

No 8.marta katra mēneša otrajā trešdienā no plkst.14.00 līdz 17.00 Siguldas biznesa inkubatorā Pils ielā 16 (Staļļa ēkas pirmajā stāvā) uzņēmējiem būs iespēja saņemt finanšu institūcijas „ALTUM” konsultācijas. 


Konsultācijas esošajiem, jaunajiem un arī topošajiem uzņēmējiem sniegs Rīgas reģionālā centra vecākā kredītprojektu vadītāja Gunta Vespere. Pieteikšanās, zvanot uz tālruni 26510358. Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu gunta.vespere@altum.lv.

_______________________________________ 


PA „Siguldas Attīstības aģentūra” Uzņēmējdarbības atbalsta punkta klients meklē nekustamo īpašumu komercdarbībai.

Norvēģijas kompānija, paplašinot uzņēmuma darbību, meklē nekustamo īpašumu Siguldas novada teritorijā ražošanas izveidei. Plānotais darījuma veids – noma.


Īpašumam jāatbilst sekojošām prasībām:

 • apkurināma ražošanas ēka 400–500m²;
 • aukstā noliktava 2000m²;
 • ērti sasniedzams.

Piedāvājumus lūdzam iesniegt līdz 31.janvārīm, rakstot uz e-pastu ina.stupele@sigulda.lv vai zvanot pa tālruni 29414798.

_______________________________________ 

Izsludināta Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes dalībnieku uzņemšana

Veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību un dialogu starp pašvaldību un novada uzņēmējiem, 2014.gadā ir izveidota Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvā padome. Ņemot vērā izmaiņas padomes locekļu sastāvā, Siguldas novada pašvaldība aicina uzņēmējus, kuri gatavi bez atlīdzības darboties Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē, līdz 31.janvārim iesniegt pieteikumus, kuros norādīta pretendenta profesionālā kompetence un pieredze uzņēmējdarbībā. Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē plānots uzņemt trīs dalībniekus.

Uzņēmēju konsultatīvā padome Siguldas novadā darbojas kopš 2014.gada un tās sastāvā ir 15 novada uzņēmēji. Padomes sēdes ir atklātas un tās notiek vienu reizi mēnesī, katra mēneša pirmajā ceturtdienā plkst.15.00.

Pieteikumi dalībai Uzņēmēju konsultatīvajai padomei iesniedzami Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai nosūtītāmi elektroniski uz e-pastu dome@sigulda.lv.

_______________________________________ 

Siguldas biznesa inkubators uzsāk pieteikumu pieņemšanu

No 1.decembra ir uzsākta pirmā projektu pieteikumu pieņemšana Latvijas Investīciju aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubatorā. Topošie un strādājošie uzņēmumi tiek aicināti iesniegt pieteikumus uzņēmšanai biznesa inkubatorā līdz 20.decembrim.

Dalībai inkubātorā var pieteikties uzņēmumi, kuri nav vecāki par 3 gadiem un fiziskas personas, kuras vēlas attīstīt savu biznesa ideju.

Inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskās personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un pilnveidei nepieciešamo vidi, koprades telpu (open office) ikdienas darba organizēšanai, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

Pieteikšanās dokumenti ir pieejami LIAA mājas lapā http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/pieteikums

Plašāka informācija par Siguldas biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un pieteikšanās procesu var saņemt pie Siguldas biznesa inkubatora projektu vadītājiem:

_______________________________________

Noslēgusies Siguldas novada uzņēmēju aptauja

Lai noskaidrotu uzņēmēju viedokli par uzņēmējdarbības vidi un tās attīstību Siguldas novadā, Siguldas Attīstības aģentūra organizēja novada uzņēmēju aptauju, kurā savu viedokli izteica 55 novada uzņēmēji. Vairāk nekā puse jeb 62% respondentu atzinuši Siguldas novada uzņēmējdarbības vidi un uzņēmumu attīstības iespējas kā labas vai ļoti labas.

Novada uzņēmēji atzinīgi novērtējuši pašvaldības līdzšinējās aktivitātes – Uzņēmējdarbības atbalsta punkta izveidi, nekustamā īpašuma nodokļu atlaižu piemērošanu, informatīvi izglītojošo semināru organizēšanu, preču zīmes „Radīts S!guldā” izveidi, kā arī ID karšu programmu un uzņēmumu popularizēšanas pasākumus Novada svētku laikā.

Kā svarīgākos aspektus novada uzņēmējdarbības vides attīstībai uzņēmēji norādījuši nomas telpu pieejamības paaugstināšanu, infrastruktūras sakārtošanu, kā arī dzīvojamā fonda attīstību. Uzņēmēji norāda, ka vēlētos, lai tiktu turpināti pašvaldības uzsāktie atbalsta pasākumi jaunajiem uzņēmējiem, uzņēmumus popularizējošie pasākumi, granta konkursi biznesa ideju realizēšanai un nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi. Par lielāko šķērsli uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā tiek minēts nodokļu slogs.

Ņemot vērā aptaujas laikā paustos ierosinājumus, Siguldas Attīstības aģentūra ir definējusiuzdevumus uzņēmējdarbības vides turpmākajai attīstībai Siguldas novadā, piemēram, jau ir pabeigts darbs pie izmaiņām noteikumos par atvieglojumu piemērošanu nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Siguldas novadā, paplašinot to uzņēmēju loku, kuri varēs saņemt nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus, novembra sākumā tiks organizēts pirmais Siguldas novada Uzņēmēju forums, tāpat darbu turpinās Uzņēmēju konsultatīvā padome, bet jau decembrī Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā tiks atvērti vairāki jauni tirdzniecības kioski.

Ar aptaujas rerzultātu kopsavilkumu var iepazīties šeit.

_______________________________________
 
Novada uzņēmējus aicina kļūt par partneriem Eiropas gastronomijas reģiona programmā

2015.gada jūlijā Siguldas novada pašvaldība kopā ar vadošo partneri – Rīgas Tūrisma Attīstības biroju –, kā arī Valmieras un Cēsu pašvaldībām veiksmīgi aizstāvēja kandidatūras pieteikumu starptautiskai žūrijai, Rīgas – Gaujas reģionam iegūstot tiesības būt Eiropas gastronomijas reģionam 2017.gadā.

Gatavojoties dalībai projektā, tika izstrādāts sadarbības programmas koncepts „Ar dabu šķīvī”, kura pamatideja ir popularizēt Latvijas mežos, pļavās un upēs pieejamās izejvielas un produktus. Šīs sadarbības ietvaros Rīgas izaicinājums Gaujas reģionam ir izvēlētie 12 sezonālie produkti, kas kļūs par pieredzes apmaiņas un sadarbības platformu starp reģiona iedzīvotājiem, lauksaimniekiem un šefpavāriem: skābene, rabarbers, bērzu un kļavu sula pavasarī, sams, skābie ķirši un lācene vasarā, brieža gaļa, baravika un cidonija rudenī, kā arī rupjmaize, rācenis un pīlādzis ziemā kļūs par savdabīgu paleti, lai izgleznotu Latvijas cilvēku un viesu šķīvjus ar savvaļas, mūsdienīgi tradicionālām garšām.

„Siguldas Attīstības aģentūra” aicina novada uzņēmējus, pārtikas produktu ražotājus un citus interesentus kļūt par Eiropas gastronomijas reģiona programmas partneriem. Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām, interesenti tiek aicināti uz informatīvo sanāksmi, kas notiks 28.oktobrī plkst.14.00 viesnīcā „Sigulda”. Plašāka informācija pieejama pie „Siguldas Attīstības aģentūras” direktores Lauras Skrodeles, rakstot e-pastu laura.skrodele@sigulda.lv.

Eiropas gastronomijas reģiona vispārējais mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Eiropas reģionos, saglabājot vietējo ēdienu kultūru un tradīcijas, vienlaikus sekmējot gastronomisko jaunradi, vietējo ražojumu kvalitāti un vērtību, kā arī tūristu piesaisti reģionam. 2017.gada projekts galvenokārt vērsts uz gastronomijas tūrisma veicināšanu un Gaujas Nacionālā parka kā tūrisma galamērķa stiprināšanu. Vienlaikus projektā vērība tiks pievērsta izglītībai, pilsētu un lauku mijiedarbībai, veselīgas pārtikas un uztura jautājumiem, ēdienu tradīcijām, restorānu un viesmīlības nozīmei un kultūrai, uzņēmējdarbībai, inovāciju nozīmei gastronomijā, ko īstenos katrs no projekta partneriem.

_______________________________________

Atvērta pieteikšanās 1.Siguldas novada uzņēmēju forumam

2016.gada 10.novembrī “Siguldas slimnīcas” administratīvā korpusa konferenču zālē notiks 1.Siguldas novada Uzņēmēju forums. Ar savu redzējumu par biznesa attīstības perspektīvām Latvijā un Siguldā dalīsiesAS “ Pēteris Strautiņš, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekle Arta Biruma, Siguldas biznesa inkubatora projektu vadītāja Signe Millere, “Siguldas Attīstības aģentūras” direktore Laura Skrodele kā arī “Aerodium” un “LGK atrakcijas” valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns. Pasākumu atklās Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics. Ar foruma dalībniekiem savās biznesa idejās dalīsies konkursa “Radi Siguldai” uzvarētāji.

Foruma dienas kārtība

Dalība forumā ir bez maksas, vietu skaits var izrādīties ierobežots. Aicinām līdz 8.novembrim pieteikt savu dalību šeit.

_______________________________________
Aicina pieteikt pretendentus konkursam „Uzņēmēju gada balva 2016”

Siguldas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, uzņēmējus un novada viesus līdz 15.novembrim pieteikt pretendentus konkursam „Uzņēmēju gada balva 2016” , lai godinātu Siguldas novada uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas savā nozarē un sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību.

Par sasniegumiem 2016.gadā novada uzņēmumus var pieteikt vienpadsmit nominācijās: „novada popularizētājs”, „novada izaugsme”, „novada jaunais uzņēmējs”, „novada viesmīlīgākais”, „novada lauksaimnieks”, „novada mecenāts”, „novada eksportētājs”, „novada investors”, „novada inovācija”, „novada labākais darba devējs”, „novada aizrautība”.

Dalībai konkursā var pieteikt komercsabiedrības, to filiāles un struktūrvienības, kuras saimniecisko darbību veic Siguldas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares, kā arī komersantus, lauksaimniecisko ražošanu un citu aroddarbību veicējus – fiziskas personas, kuras ir reģistrējušas un saimniecisko darbību veic Siguldas novadā. 2015.gada laureāti atkārtoti uz iegūto nomināciju nevar pretendēt.

Pretendentu pieteikšana norisināsies līdz 15.novembrim. Aptaujas anketas un balsojumu urnas pieejamas Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, visās Siguldas novada pagastu pārvaldēs, tirdzniecības centrā „Šokolāde” Strēlnieku ielā 2, veikalā „ELVI” Vidus ielā 1, kā arī tirdzniecības centrā „Gāles Nams” Gāles ielā 23A. Anketu iespējams aizpildīt arī elektroniski šeit.

Konkursam pieteiktos pretendentus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks uzņēmēju godināšanas pasākumā 2.decembrī.

2015.gada laureāti:

 • novada popularizētājs - SIA „CSS-Alpine”, piedzīvojumu parks „Tarzāns”;
 • novada izaugsme – SIA „VITA Mārkets”;
 • novada jaunais uzņēmējs – SIA „Latvijas pērle” veikals „Siguldas pērle”;
 • novada viesmīlīgākais – SIA „Frīda”, „MR.Biskvīts”;
 • novada lauksaimnieks – ZS „Bračas”;
 • novada mecenāts – SIA „R.D.A.”;
 • novada eksportētājs – SIA „LĀMA”;
 • novada investors – SIA „Stereotaktiskās raidoķirurģijas centrs Sigulda””;
 • novada inovācija – SIA „DAMSON”;
 • novada labākais darba devējs – AS „Siguldas Būvmeistars”;
 • novada aizrautība - SIA „Green Grass”.

_______________________________________

Darbu uzsācis Siguldas biznesa inkubators

Kopš 1.septembra darbu uzsākuši 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori – arī Siguldā (Pils ielā 16, Siguldas pils kompleksā). Siguldas biznesa inkubatora pakalpojumi būs pieejami ne tikai Siguldas, bet arī Alojas, Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Limbažu, Mālpils, Salacgrīvas, Saulkrastu un Sējas novadu uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem.

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.
 
Jaunajā inkubatoru programmā būs pieejama arī tā sauktā pirmsinkubācija, kur uzņēmēji varēs testēt savas biznesa idejas un saņemt konsultācijas. Biznesa inkubatorā tiks izveidota koprades telpa jeb open-office, kur gan pirmsinkubācijas procesā, gan arī pēc uzņemšanas inkubatorā uzņēmēji varēs gan strādāt, gan tikties ar klientiem, gan arī veidot īpašu vidi pieredzes apmaiņai.

Inkubatorā uzņēmumi varēs saņemt visu nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem tiks piemērots 50% līdzfinansējums, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs segt tikai 50% un inkubators attiecīgi segs otru pakalpojuma vērtības daļu – arī 50%. Jāpiebilst, ka visi pakalpojumi, kas būs pieejami fiziskām personām un uzņēmējiem pirmsinkubācijā, piemēram, biznesa idejas novērtējums, konsultācijas, semināri par uzņēmējdarbības attīstību būs bezmaksas.

Plānots, ka pieteikumus uzņemšanai biznesa inkubatorā varēs iesniegt jau oktobra beigās. Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un cita saistoša informācija tuvākajā laikā tiks publicēta LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv.

Plašāka informācija par Siguldas biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un iestāšanās procesu var saņemt pie Siguldas biznesa inkubatora projektu vadītājas Signes Milleres zvanot pa tālruni 26186122 vai sūtot e-pastu uz signe.millere@liaa.gov.lv.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

_______________________________________

Darba devēji var piesaistīt darbiniekus un saņemt līdzfinansējumu

Darba devēji var piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus un saņemt Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansējumu, veidojot subsidētās darbavietas Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētajiem bezdarbniekiem, kuri bez darba ir ilgāk nekā gadu vai kuru vecums ir virs 55 gadiem.

Pieteikties subsidēto darbavietu izveidei NVA filiālēs var komersanti, pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumi, izņemot politiskās partijas, ārstniecības iestādes un izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmuīstenošana.

Pieņemot darbā NVA reģistrēto bezdarbnieku, darba devēji saņem dotācijas nodarbināto bezdarbnieku un darba vadītāju algai. Finansiālais atbalsts bezdarbnieku nodarbināšanai tiek nodrošināts no 12 līdz 24 mēnešiem.

Detalizētāka informācija par projektu, tā nosacījumiem un dotāciju apmēru izlasāma NVA interneta vietnē www.nva.gov.lv/

_______________________________________

Uzņēmējiem pieejamas konsultācijas par valsts sniegtajiem atbalsta instrumentiem

No 26.aprīļa Uzņēmējdarbības atbalsta punkta telpās (Pils iela 10) Siguldas novada uzņēmējiem tiek piedāvāta iespēja saņemt informāciju par ALTUM sniegtajiem valsts atbalsta instrumentiem.

Konsultācijām lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 26510358.

_______________________________________

Sākusies pieteikšanās preču zīmes „Radīts S!guldā” lietošanai

P/A Siguldas Attīstības aģentūra aicina Siguldas novada ražošanas, tūrisma un viesmīlības pakalpojumu uzņēmumus un mājražotājus pieteikties preču zīmes „Radīts S!guldā” lietošanai.

Preču zīme izstrādāta, lai paaugstinātu Siguldas novada uzņēmumu konkurētspēju, veicinātu klientus izdarīt izvēli par labu Siguldas novada produktiem un pakalpojumiem, nodrošinātu uzņēmumu atpazīstamību un Siguldas novada popularizēšanu.

Preču zīmes atpazīstamības veicināšanai tiek plānotas vairākas aktivitātes:

 • vienota preču/pakalpojumu stenda izveide un to izvietošana veikalos un pasākumos;
 • preču zīmes lietotāju datubāzes izveide un publicēšana mājas lapā;
 • bukleta „Radīts S!guldā” izstrāde;
 • kampaņu organizēšana u.c.

Lai saņemtu atļauju preču zīmes lietošanai, nepieciešams aizpildīt pieteikumu. Aizpildītu pieteikumu lūdzam sūtīt uz e-pastu ina.stupele@sigulda.lv vai iesniegt personīgi Uzņēmējdarbības atbalsta punktā, Pils ielā 10.

Preču zīmes lietošanas tiesības tiek piešķirtas produktiem un pakalpojumiem, kas atbilst noteiktiem kritērijiem. Nolikuma pilnā versija ir pieejama šeit.

________________________________________

Tiek veidota Siguldas novada Investīciju objektu datubāze

Aicinām pieteikties nekustamo īpašumu īpašniekus, kam pieder ēkas, zemes, telpas, kuras vēlaties iznomāt vai pārdot investoriem uzņēmējdarbības veikšanai. Lūdzam sazināties ar Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāju Inu Stupeli, tālr.29414798, e-pasts ina.stupele@sigulda.lv.

________________________________________

Uzņēmējdarbības atbalsta punkts sniedz atbalstu novada uzņēmējiem

Uzņēmējdarbības vides attīstība ir svarīga ikvienam novada iedzīvotājam, tā rada jaunas darbavietas un dod iespēju novadam attīstīties. Kopš aprīļa Siguldas novadā darbojas Uzņēmējdarbības atbalsta punkts, kas tika izveidots ar mērķi sniegt atbalstu Siguldas novada uzņēmējdarbības vides stiprināšanai un attīstībai.

Jau pirmajā darba mēnesī esam saņēmuši apstiprinājumu, ka šāda iespēja uzņēmējiem ir nepieciešama. Tā sniedz iespēju saņemt aktuālu informāciju par finansējuma piesaistes iespējām, tirdzniecības organizēšanu Siguldas novada teritorijā, atrast jaunus sadarbības partnerus un nepieciešamos speciālistus, kā arī konsultanta kompetences ietvaros saņemt padomu citos ar uzņēmējdarbību saistītos jautājumos.

Lai aktivizētu dialogu starp pašvaldību un novada uzņēmējiem, tiek veidota Uzņēmēju konsultatīvā padome, kuras galvenais uzdevums būs sniegt ieteikumus labvēlīgākas uzņēmējdarbības vides veidošanai.

Siguldas novada Uzņēmējdarbības atbalsta punkts apmeklētājiem atvērts pirmdienās un ceturtdienās no plkst.8.00 līdz 18.00, un tas atrodas Siguldas novada Kultūras centrā Pils ielā 10, Siguldā.

___________________

*** Informāciju sagatavoja un apkopoja Siguldas novada Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāja Ina Stupele.
Par satura papildināšanu vai izmaiņām informēt: ina.stupele@sigulda.lv

Pasākumi