×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 22. aprīlis
Šodien sveicam: Armands, Armanda
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

PII Minka

Pirmsskolas izglītības iestāde “Minka”

Adrese: Zvaigžņu iela 6, Inčukalns, Siguldas novads, LV-2141
E-pasts: minka.pii@sigulda.lv 
Tīmekļa vietne: www.pii-minka.lv

 

 

 

 

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis

E-pasts

Ingrīda Šersta

Vadītāja

29115702

minka.pii@sigulda.lvingrida.sersta@sigulda.lv

Inese Pliena

Saimniecības vadītāja

29713126

inese.pliena@sigulda.lv

 

Medmāsa

 

 

PII “Minka” apmeklē bērni, sākot no pusotra gada vecuma. Te bērni rotaļājas, dzied, sporto, eksperimentē, līmē, krāso, mācās mācīties, draudzējas un apgūst vēl virkni dzīvē noderīgas iemaņas.

Papildus ikdienas rotaļnodarbībām, bērni pēcpusdienās var nodarboties dejošanas, angļu valodas, vokāli ritmiskajā un robotikas pulciņos (maksas pakalpojumi).

Vīzija:

Veicināt pozitīvu izpratni par pirmsskolas izglītību vietējā kopienā, sadarboties ar pašvaldības institūcijām, skolu un ģimenēm.

Nodrošināt kvalitatīvu pirmsskolas izglītību labvēlīgā, drošā mācību vidē, ar mērķi sagatavot bērnus  mācībām skolā un tālākai dzīvei kopumā.

Regulāri uzlabot iestādes materiāli tehnisko bāzi un infrastruktūru.

Sabalansēt izmaksas iestādē, sekot izmaksu un materiāli tehnisko resursu izmantošanas lietderīgumam.

Motivēt pedagogus pilnveidot profesionālās prasmes, izmantot plašāk savā darbā informāciju tehnoloģijas.

Iestādes misija:

Pirmsskola ir pirmais posms vispārējā izglītībā, kas bērnos atbilstoši vecumam ar rotaļu palīdzību dod iespēju iepazīt sevi, dabu, sabiedrību, kā arī attīstīt ieradumus un tikumus (atbildība, drosme, uzņēmība, mērķtiecība, savaldība, mērenība, tolerance, laipnība, līdzcietība, taisnīgums, solidaritāte), kas balstīti vērtībās (dzīvība, cieņa, ģimene, darbs, daba, latviešu valoda, Latvijas valsts un citās).

Mērķis

Attīstīt aktīvu, patstāvīgu, pašpietiekamu un zinātkāru personību, veicinot katra izglītojamā veselīgas pašapziņas veidošanos un savu spēju apzināšanos, audzināt aktīvu pilsoni sabiedrībā.

Iestādes darbības pamatuzdevumi

Īstenot kompetenču pieeju mācību saturā, veicot vienotu audzināšanas un mācību procesu, kurā bērni praktiskā darbībā integrēti apgūst zināšanas, izpratni un pamata prasmes dažādās mācību jomās, attīsta caurviju prasmes un veido vērtībās balstītus ieradumus.

Veidot labvēlīgu mācību vidi telpās un ārā, ietverot bērnu brīvu un patstāvīgu rotaļāšanos un pedagoga mērķtiecīgi organizētu mācīšanos.

Īstenot pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidi, organizēt pieredzes apmaiņu un atbalsta pasākumus pedagogu tālākizglītībā.

Vecāki – kā galvenie iestādes sniegto pakalpojumu kvalitātes vērtētāji. Veicināt lielāku vecāku iesaistīšanos audzināšanas un mācību procesā.

Sākot ar 2020. gada 1. janvāri, pakāpeniski pāriet uz iestādes darba plānošanu e-klasē. Nodrošināt darbinieku apmācību, interneta pieejamību iestādes teritorijā, aprīkot grupas ar datoriem.

Iestādes sasniedzamais rezultāts

2021. gadā iestāde jau ir pilnībā pārgājusi uz tādu pirmsskolas izglītības saturu un pieeju mācīšanai, lai audzēkņi gūtu dzīvei 21. gadsimtā nepieciešamās zināšanas, prasmes un attieksmes.

Pasākumi